HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Sonic Chaos Revolution – ježek sprinter (free hra)

Sonic Chaos Revolution – ježek sprinter Sonic Chaos Revolution – ježek sprinter Sonic Chaos Revolution – ježek sprinter Sonic Chaos Revolution – ježek sprinter

Budete tedy opět sbírat prstýnky, skákat jako o život, ničíte nepřátele tak, že na ně skočíte schoulení do klubíčka, prostě nádherná podívaná. Pozor ale na jakýkoliv, byť sebemenší dotyk s nepřátelskými bestiemi. Kromě toho, že vám ubude energie, totiž navíc přijdete o všechny vámi již nasbírané prstýnky. Ale kdo již někdy hrál některého „Sonica“, rozhodně tato fakta má již v malíčku. Pakliže se nacházíte pod vodou, hudba umlkne a po chvíli začne počítač hrát nervující melodii. Ta pak hraje rychleji a rychleji, poté, pokud nereagujete, se Sonic utopí a je konec, prostě jste se pod vodou utopili. Aby se to nestalo, stačí jenom včas nalézt vzduchovou bublinu, nebo větrný štít, který lze na rozdíl od ohnivého štítu použít i pod vodou a dýchat pod vodou. Tak přežijete pod vodou, opět se objevíte na souši a pokračujte stále dopředu.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 6456 KB

Výrobce: Magickgrafx  Web

Zobrazení celkem: 2071

Zobrazení tento měsíc: 1640

Hodnocení oblíbenosti (540x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Čeká tedy na vás opět celá spousta propastí, bodců, plošinek a jiných nástrah a samozřejmě i houfy různých nepřátel, to vše musíte v každém kole zdolat a zlikvidovat, aby se vám objevil zlatý kruh a jakmile jím proskočíte, postoupíte dál. Ostatně těch zlatých, i když mnohem menších prstenců, je v celé hře mnoho, musíte je též vždycky do jednoho vysbírat a navíc mají i jedno magické kouzlo, pokud máte nějaký právě při sobě v záloze, nemůžete při chybě zemřít a přijít tak o jeden z životů, fungují totiž jako jakási mimořádná amnestie, takže se vám vskutku nic nestane. Dbejte tedy na to, abyste pokud jste právě před nějakým nebezpečným přeskokem, měli vždy alespoň jeden z nich při sobě, sice o něj takto přijdete, ale co je hlavní, počáteční tři životy vám zůstanou.

Dnešní hra, alespoň její hlavní postavička, modrý ježeček Sonic, se zrodila již před mnoha léty ve tvůrčích dílnách týmu, nesoucí známý název LINSOFT. Her s touto postavičkou jistě znáte bezpočet a rozhodně budete se mnou i souhlasit, že jedna je hezčí, než druhá. V dnešní hře je ale mnoho nových a zcela nově pojatých prvků, které tuto hru staví do čela všech Soniců. Jistě proto všichni uvítáte možnost si vyzkoušet tuto velice hezkou a vydařenou herní variantu, která potěší nejen pamětníky a znalce, ale i všechny potencionální zvědavce a herní gurmány. Ne o každé freeware se dá říci, že patří k nesmrtelným hrám, které se navěky usazují do paměti široké herní veřejnosti, tato hra však rozhodně do věčných her oprávněně patří, však se o tom přesvědčte raději sami.

Takže příznivci modrého ježečka Sonica dostali od autorů malý dáreček v podobě snad nejhezčího zpracování celé série a to v dnešní, velice hezky propracované a graficky, ostatně jako vždycky v celém seriálu, velice hezky promyšlené a vypiplané hry. K tomu modrému miláčkovi již zcela s naprostou samozřejmostí patří i řada jiných, rovněž milých a hezky provedených zvířátek, ne sice tak populárních a věhlasných, jako ježeček sám, přesto ale z pohledu hráčů velice žádoucích. Po celou dobu hraní máte všechny potřebné informace před sebou přímo nad hrací plochou, tedy body za sebrané bonusy a ubíhající čas, z čehož jednoznačně vyplývá, že zadané úkoly v každém kole musíte splnit v časovém limitu, takže je pozorně sledujte, určitě neprohloupíte. Po skončení hry, totiž pokud přijdete o všechny životy a zemřete, jestliže jste ovšem dosáhli dobrého skóre v dosažených bodech, se pak můžete svým jménem, nebo přezdívkou zapsat do konečné výsledkové tabulky nejlepších dosažených výsledků.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)