HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Baroque Shooting – válka ve Vesmíru (free hra)

Baroque Shooting – válka ve Vesmíru    Baroque Shooting – válka ve Vesmíru    Baroque Shooting – válka ve Vesmíru    Baroque Shooting – válka ve Vesmíru

Tato hra je tedy další kousek z řady známých a velice oblíbených freeware skákaček, vyrobená na způsob opět známých her typu „Raptor“. Arkádové hopsačky mají bezesporu velikou přitažlivost, oblíbené jsou i většinou hráčů, zvláště pak, pokud se jedná o „Scroll“ atřílečku, navíc ještě povedenou v přitažlivé grafice. Hra „neskruluje“ zleva doprava, jak byste očekávali, veškerý pohyb se tentokrát odehrává směrem zdola nahoru. Druhým překvapením je hlavním hrdina této hry, se kterým se samozřejmě ve hře ztotožníte a kterým je, poněkud dosti podivný andělíček. Na první pohled tedy zcela bezbranné stvoření však dokáže dělat až neuvěřitelné kousky, střílí jako vycvičený voják, rychle letí vpřed, letí jako tryskáč, dokáže se vyhýbat napadajícím nepřátelům a jejich střelám, proplétati se mezi předměty a dělat z nich ohnivé koule.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 1010 KB

Výrobce: Sting   Web

Zobrazení celkem: 2035

Zobrazení tento měsíc: 1652

Hodnocení oblíbenosti (514x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Už mnohokráte jsem tvrdila, že Japonci jsou mistři svého řemesla, což se samozřejmě týká i tvůrců freeware. Od japonských autorů již jsme vám nabídli několik her, tentokráte tudíž vám nabízíme jednu z jejich dalších, která velmi dobře uspěla ve výběru soutěže „Indigamer“ a umístila se v první desítce soutěže se zúčastnivších her, což vzhledem k počtu všech soutěžících je nesporně hezké umístění, které jen dotvrzuje kvalitu dnešní hry. Jak sami zjistíte, jedná se o další pro Japonce typickou hru, jejíž dvojrozměrná grafika, ostatně jako vždy u jiných japonských her, určitě zaujme širokou hráčskou veřejnost. Hra obsahuje velice dobře vložené RPG prvky, které potěší každého příznivce tohoto herního žánru. Vyhýbejte se nepřátelům, rafinovaně je můžete i likvidovat, nebo přeskakovat, sbírejte krystaly a vydejte se na cestu rozmanitým spletitým bludištěm.

Jednak jako každý gentlemanský hrdina skrolovacích hopsaček, disponuje primárním palebným módem, který sice není nikterak razantní, ale na obranu před prvními vlnami nepřátel zcela postačí. Budete-li tedy hodně šikovní, dovybavíte ho postupně ještě třemi dalšími palebnými variantami. Ty se potom získávají tak, že chytíte některý z bonusových předmětů, pohybujících se okolo vás. Jaké z nich potom pro vás vyplývají výhody, to poznáte naštěstí už od pohledu bez toho, že byste je museli sbírat. Z modrých získáte takzvaný Freeze Efekt (modré zmrazovací střely), ze zelených Thunder efekt (zelené bleskové střely) a ze žlutých Fire efekt (žluté ohnivé střely). Kromě těchto tříbarevných střel lze chytit ještě třeba velice užitečnou stříbrnou bombičku, která rovněž dokáže mnohdy nadělat pěknou paseku v řadách vás vytrvale pronásledujících nepřátel.

Pokud se týká vašich nepřátel, jde rovněž skutečně až o podivná, různorodá monstra, tady autoři hodně popustili uzdu své vlastní tvůrčí fantazii. Neočekávejte tudíž nějaké tanky, letouny, nebo Vetřelce, ale v cestě vám budou bránit a vás napadat především všelijaké bizarní potvory, jakými jsou železný jeseter, nebo bronzová čtvercová kebule, či zcela neidentifikovatelné, monstrum chrlící desítky střel najednou a to všemi směry naráz. Nemusím snad ani vysvětlovat, že střet s každou střelou vede k oslabení životnosti vašeho andílka, střetnutí s některým vaším nepřítelem, tedy pokud vás zasáhne, znamená pro vás oslabení vašeho života, jehož ukazatel máte vpravo nahoře v procentech. Pakliže ztratíte všechno zdraví, hra končí a musíte příslušný level začínat znovu.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)