HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Sammy Suricate - ještěrka v bludišti (free hra)

Sammy Suricate - ještěrka v bludištiSammy Suricate - ještěrka v bludištiSammy Suricate - ještěrka v bludištiSammy Suricate - ještěrka v bludišti

Jak už sám vám dnešní název hry napovídá, hlavní postavou této dobrodružné a vydařené trojrozměrné akční skákačky, je ještěrka jménem Sammy, která se nějakým nepochopitelným způsobem dostala do velikých potíží. Jistě tušíte již sami, že vaším úkolem tudíž bude, tuto nebožačku zbavit jejich problémů a dostat ji na svobodu. Už předem vás ale upozorňuji na to, že to nebude žádná procházka růžovým sadem, ale tvrdý a neúprosný boj o váš vlastní život, kteří se s hlaví hrdinkou v této vypiplané hře ztotožníte. Podobných her, provedených v trojrozměrném zpracování v kategorii akčních hopsaček, skutečně mnoho není, tato hra je tedy jakousi výjimkou, která, jak se říká, potvrzuje mnou zmíněné pravidlo, jen vám vysvětlím, že Suricate je název pro Surikatu, africkou cibetkovitou šelmu, která člověkovi není nebezpečná.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 21747 KB

Výrobce: Suricate Software   Web

Zobrazení celkem: 5302

Zobrazení tento měsíc: 4285

Hodnocení oblíbenosti (784x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

“ hned tři herní módy. Prvním z nich jsou „Learning levels“, jejichž prvořadým a jednoznačným úkolem je naučit vás hru nejen ovládat a seznámit vás s ní, ale vychytat si všechny herní fígle se všemi zádrhely, které vás při hraní hry čekají. Přestože většinu z nich velmi lehce zvládnete za několik desítek sekund, posledních pár úrovní vám už rozhodně dá zajisté pořádně „do těla“. Doporučuji vám je tedy všechny odehrát, neboť jak všichni dobře víte, chybami se člověk učí. Teprve pak až po odehrání všech zmíněných výukových levelů se můžete pustit do hraní „na ostro“.

Vybrat si můžete ze dvou dalších nabídek a to z módu „Jump'n'Run“, nebo se pusťte do „Think'n'Run“ módu, zde už na pořadí vůbec nezáleží, zkuste si však postupně zahrát oba módy, i když rozdíly mezi nimi nejsou nikterak obrovské, přece jen změna je život. Sice je pravdou, že první mnou jmenovaný mód je více naladěn akčně, budete muset utíkat před lvy a vyhýbat se pouštním štírům, po cestě pak sesbírat všechny bílé drahokamy, které vám otevřou východ z každého levelu. Druhý mód je ale laděn do nutnosti logického myšlení, neboť je nutné nejen posbírat všechny bílé drahokamy, ale posbírávat i barevné, podle toho, kterou bránu a s jakou její barvou chcete projít dál.

To musíte dělat stále dokola, přitom se vyhýbat nepřátelům, toužícím po vašem skalpu, tak pootevíráte všechny brány, abyste se nakonec dostali k bráně duhové, po jejímž projití, příslušný level zdárně ukončíte, samozřejmě jen tehdy, jestli jste získali tolik bodů, kolik vám jich ukazatel nařizuje. Autoři hry vám navíc pro ulehčení hry připravili na podlaze i jakési odrazové teleporty, na které když naskočíte, můžete se na poslední chvíli zachránit před útokem nepřátel, neboť se ocitnete poté na zcela jiném, většinou již bezpečném místě a můžete se pustit do sbírání drahokamů znovu. Většina hráčů totiž považuje freeware za několikaminutovou záležitost, tady u této hry však počítejte s několika herními hodinami a udržte si dobré nervy, ono opakovat nějaký ten obtížnější level dvakrát, či třikrát, vás může totiž hodně rozčilit, tak pozor, ať vás netrefí pipka.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)