HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Fasádníci – zateplete panelák (free hra)

Fasádníci – zateplete panelák Fasádníci – zateplete panelák Fasádníci – zateplete panelák Fasádníci – zateplete panelák

Už hodně dlouho se ví, že voda, oheň a mráz, bývají dobrými sluhy, ale velice špatnými pány. Jistě máte v paměti nedávné i současné záplavy, pokud sledujete televizi, potom víte stejně tak dobře jako já, že není dne, kde by něco zcela zničily ohnivé požáry. Jsou zaměstnání a profese, kterým voda, kterou ostatně stejně tak jako oheň, lidstvo potřebuje k životu, momentálně neškodí. Ale co takoví zedníci, či fasádníci, těm je mráz nežádoucím nepřítelem, neboť pokud začne přimrzat, musí zanechat práce, ovšem ne proto, že by jim bylo zima, ale z toho důvodu, že malta a beton rychle zamrzají a stávají se nezpracovatelnými. Mráz je tudíž úhlavním nepřítelem a to ani ne jediným, který popohání našeho hlavního hrdinu k rychlejší práci. Mráz vám stoupá doslova pod zadkem, nevím, kde se bere, ale věřte mi, že tomu tak skutečně i je.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 1778 KB

Výrobce: Dankanfan  Web

Zobrazení celkem: 4234

Zobrazení tento měsíc: 3266

Hodnocení oblíbenosti (954x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Podíváme-li se na dnešní hru z jiného úhlu, pak je nutné konstatovat, že se jedná o hru reklamní, kterou si u autorů dnešní hry objednala firma FARNE, zabývající se stavebními úpravami a různými jinými doplňujícími pracemi. Ono se ani nelze čemu divit, v dnešní době se bez dobré a včasné reklamy žádná podnikatelská, či soukromá firma, neobejde, neboť chcete-li získat zákazníky, musí se o vás vědět. Ta tam je doba inzerátů v denním tisku, vydávání a vylepování plakátů, dnes toto vše nahrazuje Internet a reklamy v Televizních novinách, neboť i když jsou poměrně dražší, než ty dřívější, dnes už zastaralé metody, neboť je takto shlédne naprostá většina potencionálních zákazníků, takže nějaká ta zákaznická rybička vždy uvízne v nahozené síti reklamy.

Jistě jste poznali, že dnešní hříčka není žádným psychicky náročným dramatem s nějakým tím strašidelným a ponurým a srdcervoucím příběhem. Už to, že jsem ji nazvala "hříčkou", vlastně samo o sobě dílko „Fasádníci“ velice vtipně vystihuje, ale v žádném případě nejde o nějak typickou záležitost, kterou byste zvládli za několik minut, pokud ji ovšem chcete dohrát až do konce a ne pouze bojovat o co nejlepší bodový zisk. Vaším úkolem je v roli fasádníka pokládat zateplovací panely na fasádu domu, na každém poschodí domu vždy deset. Mráz postupně stoupá zespodu k vám a navíc z vás nájemníci, čert ví proč, nemají radost, zavazíte jim a občas na vás vykouknou z okna, aby vás z lešení srazili koštětem, či hůlkou z lešení.

Navíc, aby toho všeho ještě nebylo málo, musíte se včas vyhýbat slupkám z banánů, které tak obyvatelé domu zřejmě pohodili, také si dávejte pozor na občas kolem vás prolétající, všude přítomní holubi, přičemž srážka s nimi, rovněž tak jako sklouznutí se po banánové slupce, vám rovněž hrozí pádem z lešení. Máte ale kliku, občas narazíte i na láhvové, osvěžující pivo, sbírat musíte i posilující hvězdičky, to vše vám navyšuje váš bodový zisk. Hra končí tehdy, pokud až k vám dorazí neustále vzestupující mráz, nebo vás dolů srazí některý ze vzteklých obyvatelů, či obyvatelek vámi zateplovaného domu. Inu i zde platí ono pravdivé české úsloví: „Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)