HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Snood – likvidujte kreatury (free hra)

Snood – likvidujte kreatury Snood – likvidujte kreatury Snood – likvidujte kreatury Snood – likvidujte kreatury

Kreatury, bestie, potvory, obludy, či strašidla, čert ví, jak tyto různorodá monstra se dají nazývat, jsou stále živá, během hry na vás vyplazují jazyky, cení zuby a snaží se vás tak co nejvíce, již předem, vystrašit. No abych pravdu řekla, mne moc nepostrašila, neboť mně spíše připadala velice komická, ne-li přímo směšná. Situace tedy vypadá tak, že vrchní polovinu herní plochy okupují podivné příšerky různých barev, zcela náhodně do propletené. Ve spodní části se naopak vyskytuje zaměřovací šipka, s níž otáčíte o celých sto osmdesát stupňů myší. Zmáčknete-li levé tlačítko myši, potom vystřelíte ve vámi nastaveném směru danou obludu. Její tvar rozeznáte snadno, naleznete ji v kroužku u střílející šipky. Musíte monstra stejných tvarů skládat nejméně do trojic, přilnou- li obludy v počtu tří a vyšším k sobě, zablikají, vybuchnou a zmizí.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 797 KB

Výrobce: Dave Dobson   Web

Zobrazení celkem: 2806

Zobrazení tento měsíc: 2256

Hodnocení oblíbenosti (529x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Vaším jediným úkolem tedy potom je eliminovat všechna monstra na hrací ploše v popisku ke hře popsaným způsobem. Jedná se vlastně o logický rychlík, neboť při neúspěšných pokusech spojit alespoň tři stejná monstra, začne seshora klest soustava zdí, pokud tedy tato sestoupí až dolů, zemřete a můžete se o štěstí pokoušet znovu od samého začátku. Útěchou vám však může být ale to, že vámi získané body, i když level nedokončíte, už trvale zůstanou zapsány ve výsledkové tabulce, pod vaším jménem, či alias. Grafiku charakterizuje jistá nápaditost, které nelze upřít určité kouzlo. Střílející šipka se otáčí naprosto plynule, umožňuje tak poměrně velice přesné zaměřování. Zpracování je provedeno v duchu Windows, což dnešní hře „Snood“ nikterak neubírá na její kráse.

Abyste si nepřipadali o nic ošizeni, připravil si pro vás autor této hry i nějaký ten režim navíc. Nazývá se „Puzzle“ a jedná se vesměs o jakousi kampaň, ve které postupně plníte jednotlivé úkoly, přičemž herní obtížnost samozřejmě s postupem do dalších kol se rapidně zvyšuje. Naštěstí však nejste odkázání na systém. "jednoho zátahu", velice spolehlivě totiž funguje i samotné ukládání hry. Nejlepším z nejlepších je nakonec umožněno zapsat se do síně slávy, kterou je výsledková tabulka, nepřijdete ani o různé statistické údaje, navolit si lze i menší, nebo větší obtížnost hry. V registrované verzi se vám potom zpřístupní i režim "Turnaj" pro dva až čtyři hráče“, včetně spousta různých herních vylepšení, což není tak zcela samozřejmé. Přesto i tak se však domnívám, že i tahle neregistrovaná „beta verze“ vám má hodně co nabídnout.

Přinejmenším si užijete alespoň trošku dobré zábavy, kterou tak všeobecně vám poskytují všechny hry typu „logických rychlíků“. No, a abych to ještě upřesnila, po určitém počtu výstřelů totiž začne horní stěna klesat a pakliže dosáhne kritické hranice, skončili jste nadobro. Nesoupeříte tudíž ani tak s časem, jako spíše se správným odhadem, přesným mířením a vlastní schopností logicky správně uvažovat předem dříve, než bezhlavě a zbrkle vystřelíte. Správné herní strategii dopomáhá zejména i to, že znáte dopředu, jaké dvě další bestie se vám objeví v zaměřovači, sledujte tedy pozorně i tuto nabídku, ulehčí vám to další přesné rozhodování. Vámi vystřelované střely se mohou odrážet i od zdí, často tedy budete muset řešit i hodně složitou cestu vámi vystřelené střely. Z akční, na první pohled vypadající hry, se tedy nakonec „vyklubala“ dosti složitá logická hříčka, která vám, zejména ve vyšší obtížnosti, rozhodně žádné chybování neodpustí. Obtížností však naštěstí pro vás lze volit v pěti nabídkách, stejně tak i všemožná nastaveními v samotném menu.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)