HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Zaz - Zuma poněkud jinak (free hra)

Zaz - Zuma poněkud jinakZaz - Zuma poněkud jinakZaz - Zuma poněkud jinakZaz - Zuma poněkud jinak

Jistě sami dobře víte, že variací na legendární a oblíbenou hru „Zuma“ bylo již nespočet, ale žádná z nich nikdy nepřinesla takovou revoluci, jako tato dnešní freeware hra „Zaz“. Ponořte se tudíž do velikého dobrodružství, které je plné různobarevných kuliček a zašmodrchaných tratí. Tentokráte nestřílíte kuličky na pomalu jedoucího hada, tak jak to znáte z jiných podobných her, nýbrž je z něj odebíráte a přemísťujete na jiné místo, vždy pokud sebranou barvu kuličky pak vystřelte na nejméně dvě stejné barvy kuliček u sebe, jak jednoduché a přitom přímo geniální. Autor vám navíc připravil velké množství různých druhů spletitých tratí, takže stereotypu se rozhodně obávat nemusíte. Hra je i vyvedena v skutečně líbivé grafice, snad jen ta doprovodná hudba zní jaksi nelibě, jinak autorovi se povedlo vskutku husarské dílko.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 21380 KB

Výrobce: Remigiusz Dybka   Web

Zobrazení celkem: 3071

Zobrazení tento měsíc: 2320

Hodnocení oblíbenosti (584x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Navíc hra je i velice překvapivě a věrohodně ozvučena. Jedná se vskutku o velice dobře, zejména zcela nově a originálně zpracovaný klon hráči oblíbené hry „Zuma“, který vám rozhodně doporučuji vyzkoušet. Autor zde použil množství velmi inovačních, originálních a netradičních prvků, navíc pro hráče doposud neznámých prvků. Nechci, ani nebudu tvrdit, že se jedná o něco úplně světoborného, přesto se musím přiznat, že mne hra velice zaujala a to jsem už hezkou řádků podobných her odehrála a samozřejmě především recenzovala. Zkrátka a dobře, pokud si tuto hru stáhnete, rozhodně neprohloupíte a sami zjistíte, že jsem své hodnocení hry nepřeháněla. Ujišťuji vás, že se hned tak od ní neodtrhnete, navíc zde můžete v plné míře uplatnit vlastní šikovnost a postřeh, navíc i rychlost, pozornost a rozhodnost.

Znalci freeware i online her mi jistě potvrdí, že Zuma, ze které očividně vychází i tato dnešní hra, je pěknou, vydařenou a velmi chytlavou hrou ve stylu „dej tři k sobě“. Princip hry je velmi jednoduchý, uprostřed obrazovky máte držák, nebo ukazující ručičku, pomocí které pak stahujete barevné kuličky z jedoucí řady kuliček. Pokaždé když stáhnete barevnou kuličku a vystřelíte ji k alespoň dvěma kuličkám stejné barvy, tak tyto zmizí a řada se zmenší a váš úkol je všechny je takto vystřílet. Vše musíte stihnout do té doby, než řada kuliček dojede do cílového otvoru, který je všechny pohltí a hra pro vás končí. Sporadicky se objeví určité typy bonusů jako exploze, zpomalení řady či zaměřovač.

Máte tedy jakýsi pojízdný lapač, který je schopen odebrat vámi vybranou kuličku a dokáže ji poté přesunout na jiné místo, problém však tkví v jeho malé přesnosti. Had se pohybuje poměrně dosti rychle a vy nemáte žádné ukazovátko, kterým byste si vybranou kuličku označili. Může se vám tedy stát, že kolikrát seberete zcela jinou barvu, nežli jste chtěli. Ovšem ve hře jsou i pomocné kuličky, které když vybuchnou, darují vám nějakou novou a užitečnou funkci, jako například právě laserový paprsek, díky němuž se jednodušeji vybírá z hracího pole, nebo získáte podstatné zpomalení hry, dokonce i návrat hada o hodný kus zpět. Laťka obtížnosti je nasazena již v prvním levelu dosti vysoko, další levely se vám otevřou po úspěšném ukončení předešlého a věřte, že vám zraky budou mihotat po obrazovce tak rychle, že ani nebudete stíhat hada uhlídat. „Zaz“ se tedy může lehce stát velmi chytlavou hrou a vzhledem k její obtížnosti si hry užijí i ti ostřílení borci.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)