HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Eggman Hates Furries – Sonic je zpět (free hra)

Eggman Hates Furries –  Sonic je zpět   Eggman Hates Furries –  Sonic je zpět   Eggman Hates Furries –  Sonic je zpět   Eggman Hates Furries –  Sonic je zpět

Dnes vám tedy nabízíme známou postavičku ježka jménem Sonic v ještě mnohem akčnějším vydání, než je pro tohoto sympatického neposedu skutečně obvyklé. I přes míru grafické zastaralosti máte ale stále co do činění s velice kvalitním, herním titulem. Pro milovníky Sonica není samozřejmě nad čím váhat, nicméně ani ostatní hráči u dnešní hry neprohloupí a rozgodně as Sonicovými novými kousky dobře pobaví. Je ale ovšem třeba omluvit poměrně zastaralé grafické zpracování a také již nesčetně krát viděné herní principy, včetně průměrné hratelností, ale naopak s větší obtížností. „Eggman Hates Furries“ je tudíž bez nejmenších pochyb stvořen Sonicu věrnými autory hry, zároveň však i pro všechny fandy Sonica, samotná hra pak doslova září velikou láskou k předchozím dílům, a to navíc se všemi klady, ale i zápory.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 21611 KB

Výrobce: Oddwarg   Web

Zobrazení celkem: 2384

Zobrazení tento měsíc: 1796

Hodnocení oblíbenosti (578x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Tato jinak docela vydařená „předělávka“, o jejímž grafickém zpracování sám autor přiznává, že grafiku pouze přejal, jako taková je ale naprosto perfektní a vskutku nádherná. Hře dominuje i perfektně, s dobrým vkusem vybraný hudební doprovod, k němuž skutečně nelze mít ani tu nejmenší připomínku. Výhrady lze ovšem mít k délce hry, i když délka hry není nikdy tím správným srovnávacím kritériem, vždy především záleží na tématu a samotném zpracování a provedení, přesto ale na vás několik hezkých lokací čeká. Originální změna ve hře je potom skutečnost, že každý level lze projít hned několika, zcela od sebe se lišícími způsoby, což pochopitelně hru samotnou velice zpestřuje a činí ji to zajímavější. Naopak velice smutné je, že level lze ať už jakýmkoliv způsobem doslova proběhnout za pár minut a v druhém mnou zmíněném módu dokonce za necelou jednu minutu.

V průběhu hry narazíte na několik „zrychlovacích“ míst, pokud se na ně dostanete, nestačíte se divit, co všechno vaše postavička, tedy ježek Sonic dokáže. Dále zde objevíte různá jiná zařízení, jako skluzavky ve tvaru zábradlí, všelijaké hrazdy, různé typy ramp a vertikální, či horizontální trampolíny, také se připravte na fakt, že často budete pobíhat i hlavou dolů, jako kdyby pro vás neplatil zákon o zemské gravitaci. Čeká tedy na vás opět celá spousta propastí, bodců, plošinek a jiných nástrah a samozřejmě i houfy různých nepřátel, to vše musíte v každém kole zdolat a zlikvidovat, aby se vám objevil zlatý kruh a jakmile jím proskočíte, postoupíte dál. Ostatně těch zlatých, i když mnohem menších prstenců, je v celé hře mnoho, musíte je též vždycky do jednoho vysbírat a navíc mají i jedno magické kouzlo, pokud máte nějaký právě při sobě v záloze, nemůžete při chybě zemřít a přijít tak o jeden z životů, fungují totiž jako jakási mimořádná amnestie, takže se vám vskutku nic nestane.

Jistě víte dobře tak jako já, že hry, ve kterých jako hlavní hrdiny vystupuje známý modrý ježeček jménem Sonic, patří rozhodně k tomu nejlepšímu, co se na scéně freeware, kdy objevilo. Tato nesmírně populární zvířecí postavička, navíc velice oblíbená u hráčské veřejnosti, je inspirací a podnětem pro mnoho zahraničních i našich autorů freeware, kteří ji různým způsobem přepracovávají a tak vytvářejí zdánlivě nové postavičky, které ale ani při nejlepší vůli nepopřou mnou již zmíněnou předlohu. Výsledek této snahy všech autorů se vždycky nesetká s tím nejlepším výsledkem, či dojmem, naštěstí dnešní hra, kterou lze směle nazvat jako remake Sonica, se autorům skutečně vydařila a mohu vám ji tudíž jen doporučit, rozhodně potěší nejen milovníky Sonika, ale i příznivce všech akčních skákaček, tedy arkád.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)