HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Army Assets - když vojančí ženy (free hra)

Army Assets - když vojančí ženy     Army Assets - když vojančí ženy     Army Assets - když vojančí ženy     Army Assets - když vojančí ženy

Ženy pozor, vzhůru do zbraně! Ano, je to neuvěřitelné, ale je tomu skutečně tak. V dnešní hře s příznačným názvem „Army Assets“ se hlavními hrdinkami stanou ženy, kterým nečiní žádný problém nosit vojenskou uniformu, výstroj a výzbroj, navíc zbraň třímat v ruce jako nějakou hračku. „Army Assets“ je tudíž akční hopsačkou, v níž naleznete standardní prvky tohoto herního žánru a vlastně o nic jiného ani nejde. To ovšem vůbec neznamená, že hra nestojí za to, naopak, dokáže vás velice příjemně pobavit a zaujmout víc, než kdejaká jiná, byť podobná střílečka. Důvodem k tomu není pouze obsazení hezkých vojaček do středu dění, nýbrž i chytlavá hratelnost s poměrně pěkným grafickým zpracováním. Obtížnost hry je poměrně vysoká, neboť mnohdy se nestačíte ani pořádně rozkoukat a už jste vzhůru bradou a jeden z vám přidělených životů, je fuč. V uniformách to sluší všem ženám, navíc pokud v rukou drží zbraň!

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 6016 KB

Výrobce: Stefan Fueger   Web

Zobrazení celkem: 2649

Zobrazení tento měsíc: 1897

Hodnocení oblíbenosti (600x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Hlavní roli v akční střílečce „Army Assets“ tudíž hrají ženy, tedy správně řečeno vojandy. Vy, jako coby jednoho ženského komanda, se vydáváte na šest dlouhých, dobrodružných a nebezpečných misí, v nichž vám ostatní ženy vojandy nedají ale vůbec nic zadarmo, a později nejen ženy. Na jejich stranu, tedy na stranu vašich nepřátel, se přidají také Ufoni, bestie a dokonce i roboti. Naštěstí ale najdete ve hře „Army Assets“ dostatečný prostor pro taktizování a určitě vám k vítězství pomůže také vskutku rozsáhlá nabídky různých zbraní. Hra je provedená v minimalisticky zpracovaném grafickém kabátku, který přestože přímo neoplývá detaily, je skutečně velice pohledný. Samozřejmě nechybí ani doprovodná vojenská hudba, takže o napínavou atmosféru máte dostatečně postaráno. Levely jsou zpracovány odlišně, nudit se tedy nebudete, rozhodně si ve hře přijdete na své.

Kde ovšem autor měl tak alespoň trošičku přibrzdit, je až vysoko nastavená laťka herní obtížnosti, která je hodně nadsazená a může dovádět až k zuřivosti a iritaci hráčů, což je rozhodně tou jedinou, avšak zcela nežádoucí slabinou této jinak vskutku skvělé a vydařené hry. Pokud však máte alespoň krapet trpělivosti a nenecháte se odradit dílčími neúspěchy, pak na vás čeká skutečně přímo skvělá zábava s rozmanitými úrovněmi a se spoustami různých druhů velice nebezpečných a mnohdy až hodně zákeřnými nepřáteli. Berte ale na vědomí, že mnoho nového ve hře nenaleznete, neboť hra pouze jen mixuje již osvědčené principy, přesto ale vytváří jeden kompaktní celek, kterým vás chce příjemně zabavit na hezkých pár desítek minut, což se jí ale skutečně daří.

Tak copak, pánové? Líbí se vám zrzavé slečny, nebo černovlásky, nebo blondýnky? Všechny tyto typy vojenských divošek ve hře naleznete a nejen najdete, budete muset proti nim bojovat a věřte mi, že když se jim přidá pořádná zbraň do jejich něžných ručiček, dokážou být jindy tak křehká a milující i milovaná stvoření, hodně nebezpečná a zcela nekompromisní a bezcitná, jakákoliv něžnost a vroucnost se jim stává neznámým pojmem. Doufám, pánové, že po dohrání této hry nadobro nezanevřete na sličné dívky a ženy, vždyť bez žen by byl život jednotvárný a smutný. No a pokud se do hry pustí i dívky, tak se alespoň na sebe podíváte z jiného, tak trochu sebekritického pohledu, což vás rozhodně také neublíží, jen se nad sebou zamyslete :-).
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)