HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Beetle Bomp – likvidujte brouky (free hra)

Beetle Bomp – likvidujte brouky  Beetle Bomp – likvidujte brouky  Beetle Bomp – likvidujte brouky  Beetle Bomp – likvidujte brouky

Hříčka pracuje na stejném principu jako například Luxor nebo Azteca, kdy střílíte do nejméně dvou objektů stejné barvy tak, aby had, z nichž sestává, byl zcela eliminován. V našem případě dlouhou řadu reprezentují broučci, berušky i stonožky. Kromě barevného hmyzu, který vám bude přicházet do děla, se dočkáte i duhové koule, kterou můžete vystřelit kamkoliv a přilne, popřípadě skupinu rovnou zničí. Předem varuji netrpělivé hráče, v každém levelu přichází zlom, kdy se hra zrychlí. To je provázeno mohutným zábleskem bílého světla, který je na oči velmi nepříjemný. Na konci levelu je nutné pochytat zlatavé kroužky tak, aby ani jeden nepřišel nazmar. Dá se využít postupného padání z cestičky, kterou brouci prošli. Užijete si hru, která je prokládána rozhovory hlavních hrdinů, vše dokresluje příjemná hudba.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 14985 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 3001

Zobrazení tento měsíc: 2343

Hodnocení oblíbenosti (727x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Hadi, složení z berušek se různě kroutí a vy máte dole připravený kanón, kterým budete střílet berušky ke stejnému druhu v háděti tak dlouho, dokud ho úplně nadobro nezlikvidujete. Na konci každého levelu se vám potom objeví kombo had, a když se vám ho podaří sestřelit, získáte navíc i bonusové body. Volba autorů dnešní hry byla více než šťastná a tak vznikla velice zajímavá a chytlavá hra, kterou vám můžeme jenom doporučit. Skloubení nikterak originální hry s překrásným a skutečně dokonalým herním pozadím, udělalo z této hry opravdový herní skvost, který skutečně za zahrání stojí. Hra má sice hodně blízko k hodně známým hrám typu „Arkanoid“, ale s běžnými výtvory her tohoto druhu se vůbec nedá srovnávat, neboť nad nimi na celé čáře vítězí.

Hra má tedy hodně blízko právě k uvedeným „Arkanoidům“, tentokrát však nebudete střílet do různých sestav kuliček, ale do pohyblivého hada, vytvořeného z mnohabarevných kuliček. Opět musíte vytvořit výstřelem sestavu minimálně tří kuliček stejné barvy, dřív než se had dovalí do tunelu, který má tvar lidské lebky. Kouzlem hry jsou ve skutečnosti právě různé klikaté zatáčky, vyhlížející jako hodně zapeklité bludiště, jež vám v některých situacích znemožňují správný výstřel, takže musíte chvíli počkat, nebo se pokusit změnit barvu vaší kuličky, nachystané k výstřelu, což ale vždycky nelze provést.

„Beetle Bomp“ tedy má zcela profesionálně zpracovanou grafiku, ke které se skutečně nemůže přiměřovat žádná z podobných her. Hře vévodí velice dokonale zpracované herní pozadí, důkladně a detailně prokreslené, lahodící hráčskému oku, díky čemuž dobře rozlišujete i samotné aktivní předměty v hracím poli. Pochvalu si zaslouží především animace, ať už jde o samotný pohyb kuliček nebo doprovodné efekty při jejich totálním ničení, barevné výbuchy působí sice věrohodně, ale také až neskutečně. Hra je tudíž typickým chytlavým dílkem, které vás skutečně pohltí, a jen tak honem nepustí. Jednotlivé levely se od sebe odlišují uspořádáním bludiště, kterým kuličkový had putuje, takže herní stereotyp vám rozhodně hrozit nebude.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)