HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Save Ultimate Wainbow Kitty – SOS kotě (free hra)

Save Ultimate Wainbow Kitty –  SOS kotě Save Ultimate Wainbow Kitty –  SOS kotě Save Ultimate Wainbow Kitty –  SOS kotě Save Ultimate Wainbow Kitty –  SOS kotě

Už malé děti se v základní škole, někde už v mateřské školce učí, aby bezhlavě a bez rozmyslu nepřecházeli přes silnici, neboť dříve než do silnice vstoupí, mají se pořádně rozhlédnout na obě strany, aby je nesrazilo nějaké to motorové vozidlo. Nemají totiž v tomto případě přednost, pokud ovšem nestojí před přechodem pro chodce, ale i tady platí, že je třeba být obezřetní. Bohužel takto splašeně se chovají i mnozí dospělí, kteří pospíchají, snažíce se co nejrychleji přeběhnout přes frekventovanou silnici, ale poté skončí pod koly aut, potom již v nemocnici mají času dost, pokud neskončí ovšem rovnou v márnici. To, co tady povídám, však platí pro chodce, přebíhající silnici, jistě dobře víte sami, že přebíhat takto dálnici je zakázáno. Jak to pak všechno může dopadnout, to si můžete tudíž sami vyzkoušet v dnešní varovné hře.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 7074 KB

Výrobce: Pixel House Toast   Web

Zobrazení celkem: 2217

Zobrazení tento měsíc: 1653

Hodnocení oblíbenosti (590x):

0%   25%   50%   75%   100%  
60%

Mnohokrát jsem tvrdila, že fantazie autorů freeware a online her je bezbřehá, což opět dokazuje tato dnešní akční hra. O co tedy ve hře jde? Autoři vsadili totiž na podivný příběh, i když ne tak docela nereálný. Jejím protagonistou se stalo milé a pošetilé koťátko, které se ve své naivitě zatoulalo na druhou stranu čtyřproudové dálnice, po níž uhánějí různá osobní i nákladní auta, v obou směrech a ve všech jízdních pruzích. Kotě patří staré babce, je to její miláček a ta ho rozhodně nechce ponechat zlému osudu, vždyť život jejího miláčka je ve velikém ohrožení a jeho smrt by nepřežila ani babka. Domníváte se, že by některý z řidičů zastavil, aby si babky mohla v klidu pro koťátko dojít? Potom jste ještě naivnější, než to malé kočičí mládě. To, že nikdo z řidičů nezastaví, samozřejmě ví i naše babka, proto se rozhodla pro radikální řešení.

Bůhví kde, snad její syn slouží v armádě, nebo navštívila nějakého podloudného prodavače zbraní, pořídila si samopal a zněj kosí jeden automobil za druhým a to tak, aby se prostřílela až ke kotěti. Samozřejmě, že i ona, musí dbát na to, aby ji nesrazilo nějaké to zběsile se řítící vozidlo, pokud by skončila pod jeho koly, zemře a hra končí a vy se budete muset o štěstí pokoušet znovu. I když babka vozidla rozstřelí a tato zůstanou stát, musí se mezi nim na druhou stranu ke kotěti velice šikovně proplétat, neboť nějakou tou škvírou mezi havarovanými vozidly, se může protáhnout další šílenec, který ji usmrtí. Malým bezpečným místem pro přeběhnutí na druhou stranu ke kotěti, je pro babku zelený travnatý dělící pruh, na který když se dostane, tak tam jí žádné nebezpečí nehrozí.

Ale i tak si na tomto pruhu není svým životem babka tak docela jistá, občas se najde i nějaký ten super bezohledný řidič, který ji bez milosti srazí i na něm. Jakmile se tedy v roli babky s velkým štěstím ke kotěti prostřílíte, toto sebere tarasnici a společně se budete muset prostřílet zpět na výchozí stranu. Přesto, že jste nyní oba ozbrojeni, cesta nazpět je mnohem obtížnější a nebezpečnější. Budete totiž muset ovládat jak babku, tak i její koťátko, takže vaše pozornost se musí zdvojnásobit. Hra je tedy poměrně obtížná, po stránce grafické průměrná, zvuky však znějí velice realisticky. Nápad je skutečně originální a dalo by se říci, že i vtipný, laťku obtížnosti však autor postavil poměrně dosti vysoko. Hra má pouze tento jediný level, ale i tak si užijete spoustu dobré a vtipné zábavy. Jen pozor, ať nepřijdete o nervy, soustavné opakování pokusů o přejití, zejména zpět, může být pro netrpělivé hráče přímo iritující.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)