HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Dědin a jeho nová dobrodružství (free hra)

Dědin a jeho nová dobrodružství     Dědin a jeho nová dobrodružství     Dědin a jeho nová dobrodružství     Dědin a jeho nová dobrodružství

Dědin si jednoho krásného dne vyšel jen tak na jeden nejmenovaný ostrov, aby si zde odpočinul. Ale jak se snažil odplout domů zpátky lodí, loď mu ujela. Tak se Dědin hodlal dostat se domů, samozřejmě, že po svých, tedy pěšky. Ale je to vskutku strastiplná pouť, na které ho čekají samé překážky, pasti a nástrahy a navíc i spousty různorodých překážek. „Dědin a jeho nová dobrodružství“, je velmi jednoduchá arkáda vodná i pro děti. Hra má celkem třináct lokací a vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem, je dovést hlavního protagonisty hry, jménem Dědin, bezpečně dovést do bezpečí jeho domova. Projděte tedy všech třináct různých lokací s vaším hlavním hrdinou Dědinem, sbírejte body k dobru, bojujte s mnoha různými druhy nepřátelů, překonávejte všechny nástrahy, které jsou na vás po cestě nachystané.

Statut: freeware

Typ: arkdy

Velikost: 1063 KB

Vrobce: Ladane Német  Web

Zobrazen celkem: 3255

Zobrazen tento msc: 2733

Hodnocen oblbenosti (1403x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Tato, skutečně velice jednoduchá a zcela nenáročná „skákačka“, je autorem zpracována ve stylu „Mariovských“ hopsaček, tik oblíbených zejména u mladší hráčské veřejnosti. Je navíc skutečně vhodná pro svou nenáročnost a bez potoků krve i pro děti, ale tím vůbec nechci říci, že by si ji, jako každou jinou akční arkádu, nemohli vyzkoušet i t starší a dospělí hráči, i když zřejmě pro zaryté pařany, nebude zrovna tím pravým ořechovým. Jistě vám nemusím připomínat, že nepřátele budete likvidovat rovněž stejným způsobem, jako známý borec Mario, tedy skokem přímo na jejich kebule. Jen pozor na to, že ne všechny zmíněným skokem zlikvidujete, některé jenom na chviličku znehybníte, po chvíli ožijí a znovu na vás dostanou zálusk, tak s tím počítejte a nenechejte se vyvést z rovnováhy.

„Dědin a jeho nová dobrodružství“ je tudíž další arkádou z nekonečné řady jednoduchých, ale přitom zábavných hopsaček, kterými na vás různí autoři a tvůrci her „útočí“řadu roků. Tentokrát se ale jedná o původní a originální českou hru, vytvořenou v programu Game Maker a jejím autorem je vám už známý Ladane Német, který se zabývá kreslením komiksů pro děti od osmi let. Také velice rád, jak tvrdí on sám, píše kratší prózy a kreslí samostatné obrázky na motivy komiksů, mimo toho však vytvořil ale i řadu originálních a skvělých her. Tato hra je tedy jeho sedmou v pořadí a věřte mi, že v ní zažijete řadu zábavy, na kterou jste zvyklí z jiných podobně zaměřených freeware her. Hlavním hrdinou tohoto herního počinu je milá postavička jménem Dědin, kterou autor stvořil už v roce 2005 a v roce 2008 se objevil Dědin právě v této sympatické hře, abyste se s ní prošli třinácti různými, ne příliš dlouhými lokacemi.

Hra je zpracována v kreslené grafice, která má specifické a nenapodobitelné znaky jeho rukopisu. Po cestě v roli mnohdy až velice nebezpečných nepřátel potkáte kraby, podivné oranžové kuličky, malé rybičky, ale i velké ryby, psy hlídače, velikonoční zajíčky a dokonce i Čaroděje. Vaším úkolem je také navíc sbírat body, ty dostanete například sebráním mince či kraslice, které se v levelech na různých místech doslova povalují, při sebrání lékárničky potom získáte zpět jeden život. Grafické zpracování jednotlivých lokací je vskutku rozmanité a tak se můžete vždy v následující lokaci těšit na něco nového a jiného, stereotyp v hraní vám z tohoto pohledu opravdu nehrozí. Může se stát, že se někde s Dědinem bohužel dostanete do míst, odkud se nedá pokračovat dál, pak je nutné začít lokaci hrát znovu. Naštěstí máte ale možnost hru ukládat klávesou F5 a znovu nahrávat pomocí klávesy F6, využívejte proto tedy této možnosti, zvláště pak, pokud se dostáváte do choulostivých míst.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)