HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

One Curious Nightfall – noční výlet (free hra)

One Curious Nightfall – noční výlet  One Curious Nightfall – noční výlet  One Curious Nightfall – noční výlet  One Curious Nightfall – noční výlet

Arkády, nebo chcete-li hopsačky a skákačky, rozhodně nepatří do kategorií freeware, v nichž by si autoři dělali veliké starosti s grafickou úpravou, i když se mezi tímto mým tvrzením určitě najdou i výjimky. Dnešní hra od autora Mattheva Cangelosi je totiž onou bílou vránou, tvořící onu zmíněnou výjimku. Grafické zpracování je skutečným malým zázrakem, neboť lepší v podobných hrách, rozhodně nenajdete. Co bylo autorem hry ubráno na samotné délce hry, což je také tak trochu na škodu, o to víc se pohrál s grafickou úpravou. Navíc vám dal k dispozici i malý příběh, abyste věděli, proč a z jakého důvody se musíte vydat na zapeklitou pouť a nemysleli si, že se touláte podivným herním prostředím jen tak, abyste se nenudili. O co tedy ve hře jde? Jestli jste na to zvědaví, čtěte dál, všechno se za chvíli ode mne dozvíte.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 17387 KB

Výrobce: Matthew Cangelosi   Web

Zobrazení celkem: 2240

Zobrazení tento měsíc: 1648

Hodnocení oblíbenosti (518x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Žila, nežila, byla, nebyla, za devatero horami a devatero řekami, bydlela jedna malá holčička. Její ne moc hezkou vlastností bylo, že byla až nepřiměřeně velice zvědavá a to jak víte jistě sami beze mne, se ani ve skutečném životě mnohdy nevyplácí. Ne nadarmo se přece říká, že „kdo je zvědavý, brzy umře“. No a toto hodně zvědavé děvčátko jednoho krásného dne otevřelo nalezenou tajemnou brašnu, kterou na zem seslal sám pan Ptačí král a od této chvíle se počaly dít podivné a nepochopitelné věci. Jednoho krásného dne si jen tak pro nic, za nic, šlapala po louce, když v tom najednou nad její hlavou prolétl pták, který upustil malou brašničku. Protože, jak již víte, byla holčička až přespříliš zvědavá, brašničku sebrala a nahlédla do ní dovnitř.

A tady to všechno nabralo rychlý spád, louka pod děvčátkem se silně otřásla a nebohá dívenka se i s osudnou brašničkou propadla do zemských hlubin. Samozřejmě, že měla štěstí, že se jí nic nestalo, až na to, že se nalézá hluboko v podzemí země, v jakémsi tajemném bludišti. Tak tedy začíná tato výjimečná hra s názvem „One Curious Nightfall“, jejíž příběh vám autor naznačuje a vypravuje pomocí měnících se obrázků. V roli mladé zvědavé dívenky se tedy ocitnete v podzemí a rozhodnete se, že brašničku, která vám rozhodně nepatří a ani ze zvědavosti jste se do ní neměli koukat, vrátíte jejímu původnímu majiteli, což je ovšem na druhé straně velice ušlechtilé. Lehko se to rozhoduje, ale hůře se to provádí, to poznáte sami, jakmile se vydáte na cestu.

Možná si řeknete, že různých skákaček a hopsaček jste si užili už dost, takže už vás žádná z podobných her nedokáže překvapit a zaujmout. Ujišťuji vás ale, že jste na velikém omylu, neboť autor hry vzal vše za správný konec a skutečně se mu podařilo udělat hru, která je skutečně perlou všech arkád. Nádherně a odborným způsobem zpracovaná, velice půvabně a stylově vyhlížející grafika, jistě uchvátí i ty největší škarohlídky a pesimisty. Vynikající doprovodná hudba a velice reálně znějící zvukové efekty, jen podtrhují celkový konečný výsledek a oceňují námahu i práci autora hry. Škoda, že hra není delší, průměrný hráč ji dohraje tak za třicet minut, ti zkušení „pařani“ ještě mnohem dříve. Ale i tak hra zahrání rozhodně stojí, proto neváhejte a pusťte se do stahování, potažmo hlavně pak do hraní.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)