HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Chacks Temple – drama na cizí planetě (free hra)

Chacks Temple – drama na cizí planetě   Chacks Temple – drama na cizí planetě   Chacks Temple – drama na cizí planetě   Chacks Temple – drama na cizí planetě

Je to již šest let, co jsme vám na našich stránkách představili hru „Alien Shooter - zachraň lidstvo před alieny“ od proslulých tvůrců freeware her, tedy autorů ze „Sigma Team“. Mohu z vlastní zkušenosti říci, že tito autoři se velice rádi zabývají tématy, v nichž se to jen hemží Zombiemi a jinými bestiemi, z čehož jednoznačně vyplývá, že toto téma je jim vskutku nejbližší. Jedná se o profesionální tým, který nepracuje většinou zadarmo, a jimi vytvořené hry prodávají za nějaký ten penízek, když před tím zpravidla uvolní hru v okleštěné verzi, tedy s omezenou hrací dobou, aby tak nalákali hráče k zakoupení plnohodnotné verze, což se jim zřejmě docela daří. Každý začátek bývá vskutku těžký a to platí i pro tento, dnes už světově proslulý tvůrčí tým. Při surfování po jejich webových stránkách jsem našla tuto jejich prvotinu, s níž začínali.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 24735 KB

Výrobce: Sigma Team  Web

Zobrazení celkem: 3194

Zobrazení tento měsíc: 2067

Hodnocení oblíbenosti (550x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Sami autoři hry se přiznávají k svému záměru a cíli při tvorbě této dnešní jejich hry. Snili o tom, že vytvoří něco nového, neznámého a neobvyklého, v té době tak říkajíc „frčeli“ Arkanoidy, takže je napadlo vytvořit Arkanoidm který by s pouhým cvrnkáním kuliček, neměl nic společného. Proto tedy stvořili hru, ve kterém i když jde vskutku ve své podstatě o Arkanoid, jeho děj se odehrává na dosud lidstvem nenavštívených planetách, podivuhodným setkáváním se s doposud neobjevenými mimozemskými civilizacemi za zcela neočekávaných okolností. Hra vám umožní v Chackově chrámu dostat se do světa záhad a tajemných dobrodružství. Zjistíte, že existuje Chrám Chacka, silného Boha na vzdálené planetě, ve kterém budete hledat neuvěřitelné množství pokladů, skládajícího se z různých cenných prvků. Ledové stalagmity, starověké sochy, soptící vulkány, kouzelné explozivní houby, stavitelské divy, pohřby, idoly a jiné objekty, tím vším budete procházet touto starověkou civilizací a stanete se tak opravdovými hledači a lovci pokladů.

Doprovázet vás budou záhadné zvuky v jeskyních, ocitnete se v džungli plné neočekávaných nebezpečí, navštívíte opuštěná města, údolí mrtvých, plné ohnivých monster, to vše zpracované ve fantastické grafice a skvělou doprovodnou hudbou a vynikajících zvukových efektů. Čeká tedy na vás tolik nových, napínavých a dobrodružných zážitků, že se vám nebude ani chtít tuto podivuhodnou civilizaci na neznámé planetě předčasně opustit. Ve hře, tedy přímo v Chackově Chrámu naleznete množství různých herních lokalit, jakými jsou džungle, jeskyně, bažiny, starověká města, údolí mrtvých a mnoho jiných. Čekají na vás úkoly, po jejichž splnění obdržíte v každé úrovni tučnou prémii, setkáte se i s odolnými Bossy, časté prémiové úrovně, různé druhy sfér, vulkány, kameny, skály, idoly, rostliny a dotěrný hmyz. Proto se tudíž ujměte svého létajícího a vydejte se proklesťovat si cestu k vytouženému cíli. Jistě vás potěší, že bořit nebudete tak jako v jiných Arkanoidech pouze kostečky, ale v rámci výše popsaného příběhu vás očekává tajuplné dobrodružství.

Co tedy říci na závěr této recenze? Jedná se vskutku o velice dobře, zejména zcela nově a originálně zpracovaný klon Arkanoidu, který vám rozhodně doporučuji vyzkoušet. Autoři zde použili množství velmi zajímavých prvků, které vynikají svojí pozoruhodností a tak dávají hře velice příjemný spád a co je hlavní a o co jde především v každé hře, zvyšují tak přitažlivost hry samotné. Nechci, ani nebudu tvrdit, že se jedná o něco úplně světoborného, přesto se musím přiznat, že mne hra velice zaujala a to jsem už hezkou řádků Arkanoidů odehrála a samozřejmě především recenzovala. Takže jsem se do hry vžila, naučila se ji ovládat, vychytala jsem a pochopila všechny autorovy špeky, podivovala jsem se nad nádherně provedenou grafikou, zalíbila se mi i doprovodná hudba, navíc též překvapivě velice rozmanité zvukové efekty s velmi jednoduchým ovládáním.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)