HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Beans and Jar – střelba fazolemi (free hra)

Beans and Jar – střelba fazolemi Beans and Jar – střelba fazolemi Beans and Jar – střelba fazolemi Beans and Jar – střelba fazolemi

Už několikráte jsem tvrdila, že autorům freeware a online je dovoleno vše a jejich fantazie skutečně nezná mezí. Přesto ještě nad některými jejich výtvory po jejich spuštění, kroutím nevěřícně hlavou a nepřestávám se divit nad tím, co někteří autoři dokážou vyrobit. Čaru si kladu otázku, kam na ty své nápady vlastně vůbec chodí. Je to jejich divoká fantazie, nebo výsledek jejich děsivých snů? No na to si nedokážu odpovědět, jisté je jen jedno, o této dnešní hře platí doslova a do písmene vše, o čem jsem dumala, jak píši více. V životě se sice také setkáváme téměř dennodenně s paradoxy, nad kterými se nestačíte divit, zkorumpovaní policisté, úplatní politici, tajné odposlouchávání telefonických hovorů, na to vše jsem si již zvykla. Střílet se dá z mnoha věcí, ale používat k střelbě fazole a dostávat je do hrnce, to je už silné kafé.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 1279 KB

Výrobce: Sami Khanfor   Web

Zobrazení celkem: 3076

Zobrazení tento měsíc: 2487

Hodnocení oblíbenosti (642x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Jsem tedy nucena již předem varovat náročné hráče před hraním této hry, neboť ve své podstatě skutečně postrádá jakoukoliv logiku. Trefovat se fazolemi do hrnce z kanónů, navíc jen po jedné a přes další kanóny, to je opravdu bizarní představa a nevím, kdo by se o něco podobného ve skutečném životě vůbec pokoušel. Na druhé straně je hra dokonalým originálem, neboť mně není známo, že by podobnou hloupost jako hru, někdo již vytvořil. Jsem totiž z hlouby své duše recenzentky plně přesvědčena, že kdyby se vyhlásila soutěž o nejpitoměji námětově vytvořenou hru, získala by tato dnešní skutečně zlatou medaili. No zanechám dalšího meditování, ne nadarmo se říká, že někdo rád holky a jiný vdolky, může se tedy stát, že někomu se hra proti všem předpokladům zalíbí.

Zcela určitě existují nemalé davy lidí, které se celý život těšily na tento, pro ně zcela jedinečný den a doposud zcela ukrývaly před veřejností svoji až závisláckou posedlost fazolemi, a to i přes jejich dobře známou účinnost, způsobující, ostatně jako každá luštěnina, náchylnost k nadouvání. O co tedy vlastně ve hře vůbec jde? Jedná se o freeware hru, která se navždy a nezapomenutelně zapíše do „fazolových her“. Ujměte se tedy s vervou vlastních kanónů a se znalostmi základních fyzikálních zákonů, se začněte strefovat jednotlivými fazolemi z kanónu do následujícího, poté do dalšího a nakonec z toho posledního přímo do hrnce s vařící vodou, což signalizuje plápolající hořák přímo pod hrncem. Budete ale muset nastavovat ten správný náměrový úhel výstřelu fazole z kanónu, počkat si, až do něj spadne z plechovky fazole a poté ji jednoduše odpalte a postupujte dál již mnou výše uvedeným způsobem.

Vaším úkolem tedy je, jak jste už jistě uhodli sami, dostat do hrnce co nejvíce fazolí. Zpočátku se plnění tohoto úkolu může stát jednoduchým, v dalších kolech, pokud se tam ovšem vůbec dostanete, začne pořádně přituhovat. Nejenže totiž máte již předem stanovený počet fazolí, které musíte do hrnce v příslušném kole dostat, ale navíc vás bude velice nepříjemně tlačit a znervózňovat rychle utíkající časový limit, ve kterém musíte na první pohled tento jednoduchý úkol splnit. Nic však není nemožné, chce to jen přesnou mušku a hodně trpělivost. Musím jen doufat, že si chuť na fazole nenecháte po zahrání této hry znechutit jako potravinu, to by byla totiž věčná škoda. A pozor, po spuštění hry si navolte angličtinu, té druhé nabídce, kterou je jakási „hatmatilka“, byste rozhodně nerozuměli. Přeji hodně štěstí ve hře!
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)