HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Sombreros – pistolník z Mexika (free hra)

Sombreros – pistolník z Mexika Sombreros – pistolník z Mexika Sombreros – pistolník z Mexika Sombreros – pistolník z Mexika

Dnešní hra vás zavede do prostředí Mexika západu do dob, kdy se to tam ještě hemžilo maskovanými lupiči. Nečeká na vás žádná „lážo – plážo“ procházka, ale velice nebezpečná cesta, plná nástrah, propastí a ohromných balvanů, zejména ty posledně jmenované slouží jako dobrý úkryt pro padouchy všeho ražení, kteří tam na vás čekají v záloze, aby si na vás mohli zchladit žáhu a připravit vás o to nejcennější co vůbec sami vlastníte, samozřejmě, že tudíž o váš život. To je ovšem zcela v rozporu s vašimi zájmy a představami, takže vám nezbude nic jiného, než s připravenými kolty, které mají naštěstí neomezený počet nábojů, postupovat obezřetně vpřed a všem těmto padouchům včas udělat čáru přes jejich představy, a to dříve, než se vám dostanou na kůži, vzhůru do prérie a nenechte si své kolty vychladnout.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 4588 KB

Výrobce: Dustin Gunn   Web

Zobrazení celkem: 2556

Zobrazení tento měsíc: 1896

Hodnocení oblíbenosti (620x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Na samém začátku, ještě před načtením hry, se seznamte s ovládáním vaší postavy, tedy kovbojem, do jehož postavičky se vžijete, a jakmile se hra načte, a vy obdržíte svůj kolt, můžete vyrazit. Od autorů hry jste dostali do vínku pět počátečních životů, jejich ukazatel je vlevo nahoře, vedle máte ukazatel množství současné energie, úplně vpravo je skóre, tedy počet bodů, které získáváte za skolené nepřátele. Pokračujte tedy vpřed, pobíjejte nejdříve jakási podivná, ale přitom ozbrojená zvířata, později narazíte i na Indiány a maskované lupiče. Rozstřelujte balvany, tak spatříte nepřátele dříve, než oni vás a také vás nebudou moci zaskočit zezadu.

Hra kombinuje naprostou dětinskou naivitu s westernovým, mexickým prostředím, nabízí vám také těžké přestřelky a souboje, pro tento herní žánr vpravdě netypické. Většina „stříleček“ totiž hráče nechává neustále pod tlakem a vyžaduje po něm rychlé reflexy. Hra „Sombreros“ oproti tomu volí zpomalování času, což až kupodivu to u této hry není jediný počin tím správným směrem. Ve hře se ocitnete ve Střední Americe, přesněji řečeno v Mexiku, kde vaším velikým štěstím potom je, že nejenže máte neomezené množství munice, ale hlavně pak fakt, že střílíte o mnoho přesněji, než všichni ostatní nepřátelé, i když tito svoji nepřesnou střelbu zase nahrazují mnohem početnější převahou, co do jejich počtu. Nebezpečím pro vás ale nejsou jen agresivní nepřátelé, ale i propasti, přes které je nutné přeskočit na správné místo na druhé straně. Učiníte velice dobře, když před takovou propastí si uděláte důkladný pořádek před sebou, pobijete tedy napřed všechny otrapy, poté si dobře prohlédněte zubatý okraj protější strany, přeskočit je totiž nutné na ten výčnělek, který se nachází k vám nejblíže, jinak nedoskočíte, spadnete do propasti a máte o jeden život méně.

Grafické zpracování hry, vytvořené v programovacím jazyku DarkBasic vás rozhodně zaujme, hra je doprovázena i vkusně a vhodně zvolenou hudbou, pokud se do ní zaposloucháte, což vám doporučuji, uslyšíte i mexické bubínky. Ke kladům hry patří rozhodně nejen světelné, ale i zvukové hry, které do ní skvěle zapadají. Hra je jen prostou akční střílečkou, snad dalším motivem k hraní může být to, že pokud natáhnete brka, lze si zapsat konečný docílený bodový zisk svým jménem či alias do tabulky nejlepšího skóre a tak se stále zlepšovat. Suma sumárum, nabízíme vám tu netradiční prostředí spolu s originálním systémem střílení, nabitou hratelností a to celé zabalené do příjemné a pohledné grafiky, mezi zápory by se dala pak zařadit menší délka hry, nebo stále se opakující hratelnost.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)