HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Sky Taxi - nebeské taxi (free hra)

Sky Taxi - nebeské taxiSky Taxi - nebeské taxiSky Taxi - nebeské taxiSky Taxi - nebeské taxi

Hlavním hrdinou a protagonistou dnešní, vskutku velice hezké arkády, je myšák jménem Mitch. Tento statečný myšák to však při pouti přes pestrobarevný svět, nebude mít skutečně tak docela jednoduché. Jeho a tedy samozřejmě i též vaším hlavním úkolem, pak bude osvobozovat uvězněné víly, ale při hraní se budete taktéž zabývat sbíráním různých druhů ovoce a drahokamů, které vám navyšují koneční bodové skóre. Ve vašem počínání se vám budou snažit zabránit různá nepřátelská zvířátka, ale na jejich likvidaci platí jediný, snad všem tolik známý „máriovský“ způsob zabití nepřátel, tedy skokem přímo na jejich kebuli. Stačí jen skok správně načasovat a trefit se, a máte od nich definitivní pokoj, dobře mířený skok v řádném případě nepřežijí. Ve hře se nachází i spousta na pohled nepřístupných míst, ale i ta lze překonat.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 30155 KB

Výrobce: Alexandr & Michael Makovsky  Web

Zobrazení celkem: 2763

Zobrazení tento měsíc: 2035

Hodnocení oblíbenosti (574x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Při postupu hrou vpřed budete muset plně používat různých trampolín, nebo dokonce i například obláčků, které vám tak pomohou dostat se na jinak na první pohled, jakoby nepřístupných míst. Jako zpestření již tak veselého a dobrodružného hraní, se setkáte i s různými typy výborných mini her, dokonce narazíte na nový, dosud nevídaný typ známého, mnohdy však mnohými profláknutého Arkanoidu. Ne tak docela samozřejmě se setkáte u arkád s tak jednoduchým, ale velice vtipným ovládání vašeho myšáka, neboť si plně vystačíte s vaší počítačovou myší, pro skok levým tlačítkem, pro akci jejím pak pravým Pohybujte se vpřed táhnutím myší a skákejte, o vše ostatní se již dokonale a bezezbytku postará samotná hra, neboť její autoři umístnili do lokací spoustu skákacích kouzelných plošinek, obláčků a dalších vymožeností.

Hlavním hrdinou hry je tedy myšák ve slušivém červeném oblečku, jehož úkolem bude osvobozovat stvoření, uvězněná ve zlatých klecích a přitom sbírat nejrůznější drahokamy, také ovoce a zeleninu. Získejte takto tudíž co možná nejvíce bodů a prokousejte se až docela na samý konec této skvělé a zábavné na hry. Cestu se vám budou snažit různé druhy živočišných nepřátel, netopýry a obrněnými želvami končíce. Všichni se dají ale lehce zlikvidovat skokem, pozor však, abyste jim skočili přesně na kebuli, dotknete-li se jich třeba jen bočně, seberou vám jeden z životů. Pro otevírání dveří, nebo teleportování, pak užívejte pravé tlačítko vaší počítačové myši. V několika případech tak narazíte i na jakousi podivnou bránu.

Projití touto bránou znamená dostat se do prémiového levelu, kde si zahrajete mini hru. Abyste se tam však vůbec dostali, nutně potřebujete sehnat tu správnou kartu. Za tu budete muset většinou zaplatit zlatou mincí, kterých se povaluje kolem vás spousta. K tomu opět využívejte pravé tlačítko, jen berte na vědomí, že plnění prémiových úkolů je omezeno časovým limitem. Jako příklad uvádím, že na ve mnou již zmíněném Arkanoidu, musíte během dvou minut zlikvidovat všechny cihličky, což se může stát poměrně problematickým úkolem, zejména pro pomalejší hráče. Za splnění těchto prémiových úkolů je vám však přidělováno poměrně velké množství bodů, proto se plněním těchto úkolů nevyhýbejte, zvláště ne tehdy, jestliže chcete na konci hry získat co největší počet bodíků.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)