HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Pohádka o lázních – do apartmá v lázních (free hra)

Pohádka o lázních – do apartmá v lázníchPohádka o lázních – do apartmá v lázníchPohádka o lázních – do apartmá v lázníchPohádka o lázních – do apartmá v lázních

Dovolte mi, abych vám představila dnešního českého autora Ladana Németa jeho vlastními slovy: „Jmenuji se Ladane Német. Narodil jsem se v roce 1994 v Praze. Rád kreslím vlastní komiksy pro děti od 8 let. Také rád píšu kratší prózy a kreslím samostatné obrázky na motivy komiksů. Od té doby, co jsem ve čtyřech letech namaloval první obrázek, s vlastní maminkou, kreslím dodnes. V letech 1999 – 2001 jsem jenom kreslil podle předlohy. Pak jsem si ale v prosinci 2001 řekl, že budu kreslit vlastní obrázky a příběhy. A tak od té doby masově vznikaly celé komiksové seriály a postavičky, zejména Stennly a Feby, Fardy a Fagy, Mrož Helena a desítky dalších. A s nimi také stovky příběhů, obrázků, povídek. Nejvíc ale kreslím komiksy, a to o počtu 1 až 5 stránek. Delší příběhy nahradím za prózy. Kdysi jsem kreslil obrázky i na počítači 2003 – 2008, také jsem vytvářel animované obrázky 2005 – 2008 a 3D grafiku 2007 – 2008“.

Statut: freeware

Typ: arkdy

Velikost: 1488 KB

Vrobce: Ladane Német  Web

Zobrazen celkem: 3795

Zobrazen tento msc: 3122

Hodnocen oblbenosti (1395x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Jeho první publikace vůbec byla zveřejněna v prosinci 1999. Byl to obrázek pro časopis Bludiště 12/99. Za dalších deset let bylo jen několik málo dalších publikací a jedna výstava. Kromě již zmíněných příběhů vytvořil Ladane Német spoustu návrhů na hry, z toho několik bylo zrealizovalo v letech 2004 až 2008, také realizoval hodně nápadů na malé softwary, které sám naprogramoval. I jeho vlastní webové stránky si podle svých představ vytvořil docela sám, a jak se mi přiznal při dopisování e-mailem, počítač ovládá již od února 2003, pokud tedy dokážete porovnat, udávaná dat, tedy od jeho devíti let. Rád by také ilustroval knížky, chtěl by vydat sám knížku, nebo alespoň svými výtvory přispívat do nějakého časopisu, kromě toho všeho také publikuje pro umělecký server „Minimax.cz“.

Dnešní hra má taky docela originální a zajímavý příběh. Jedná se v něm o malého hocha, který se musí dostat nějakým způsobem do jeho apartmá v nejmenovaných lázních. Aby se tam však dostal, musí po cestě posbírat několik různobarevných klíčů, jen tak bude moci projít do další lokace a dosáhnout nakonec svého vytčeného cíle. Kromě toho musí sbírat ovoce a zeleninu, to vše ale ve velmi nebezpečných situacích, kdy jej pronásledují různí nepřátelé. Některé lze zabít „máriovským“ způsobem, tedy seskokem na jejich hlavy, jiní jsou však nesmrtelní, a proto i více nebezpečnější. Hra je skutečně dobrá, autor přes své mládí má skutečně malířský talent, proto je vskutku škoda, že tvorby her zanechal. Jeho zálibou, jak se mně přiznal, je tvorba komiksů, která jej baví nejvíce, navíc je vytváří svojí typickou kreslenou grafikou.

Hru samotnou pak ovládáte docela jednoduchým způsobem, kurzorovými klávesami pravá – levá pro chůzi, kurzorová klávese nahoru pak pro skok. F1 - není to nápověda, ale okno s názvem "O hře", klávesa F5 pak uloží hru a pokračujete dál, klávesa F6 spustí naposledy uloženou hru klávesou „Escape“ hru ukončíte, když se vás hra předem zeptá, jestli chcete "Opravdu chceš skončit?" Čeká tedy na vás hezkých pět celkových lokací, nalézt musíte čtyři klíče, ovoce a zeleninu sbírejte také, vylepšujete si tak vaše skóre, s jehož výší se pak na konci hry můžete zapsat svým jménem, či alias, do konečné výsledkové tabulky. Hra je po stránce grafické naprosto dokonalá, je se může stát, že se vám občas zasekne, proto doporučuji hru častěji ukládat. Je škoda, že Ladane Német s tvorbou freeware skončil, jistě by se vypracoval ve velice dobrého a kvalitního autora těchto her, no rozhodl se jinak, na což má určitě právo, i kyž je ho jako aurora freeware rozhodně škoda.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)