HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Time Still 2 – znovu zastavujte čas (free hra)

Time Still 2 – znovu zastavujte čas Time Still 2 – znovu zastavujte čas Time Still 2 – znovu zastavujte čas Time Still 2 – znovu zastavujte čas

Chcete pozastavit na chviličku běh času? Nemusíte o tom dál přemýšlet, neboť v hrách je všechno možné a dnešní hra „Time Still 2“ vám dokáže, že zastavovat čas skutečně lze, tak proč byste toho nedokázali a nepokusili se o to k vlastnímu prospěchu využít! Před časem jsme vám nabídli od téhož autora první zpracování této vydařené hříčky s názvem „Time Still – zastavujte čas“, je tedy zcela evidentní, že autorovi hry se jeho námět zalíbil a připravil tedy další podobnou, ovšem zcela inovovanou hru s názvem „Time Still 2“. Jena stará moudrost praví, že „dvakrát po sobě do stejné řeky nevkročíš“ a toto rčení potvrzuje i tato dnešní hra. Hlavním hrdinou dnešní hry je sice opět obyčejná koule, ale zábavy si s ní užijete až habaděj, má podivuhodnou schopnost, umí opět zastavovat čas, ale jen v této dnešní a předcházející hře.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 6782 KB

Výrobce: Zack Banack   Web

Zobrazení celkem: 2829

Zobrazení tento měsíc: 2121

Hodnocení oblíbenosti (649x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Ve hře „Time Still 2“ na vás netrpělivě čeká celkem až neuvěřitelných třicet, zcela nových levelů, v nichž naleznete mnoho různorodých překážek. Některé z nich vám budou povědomé již z předcházející verze, ale mnoho je nových a velice nápaditých a obtížnějších, na mnohých si lze doslova „vylámat zuby“ a dá vám to určitě dost přemýšlení, jak postoupit ve hře dál. Narazíte tady například na lasery, podivuhodné detektory pohybu, sekáte se i s žíravou kyselinou, nebo vás budou ohrožovat dokonce i automatické střílny. Většina z těchto překážek ale není v módu "zastaveného času" ani zdaleka nebezpečná, a tak všechny tyto nástrahy můžete využít k dalšímu postupu.

Srovnáme-li tento díl s tím zmiňovaným předcházejícím, pak je nutné konstatovat, že je mnohem lépe tento dnešní díl, zpracován i po grafické a technické stránce, totéž lze přesvědčivě tvrdit i o zvukových efektech a hudebním doprovodu. Hned po spuštění vás tedy hra zaujme především svým skutečně originálním grafickým zpracováním, navíc i příjemnou a dokonalou zábavou, při níž se, jak pevně věřím, docela pobavíte a taktéž se i vyhrajete. Vám zadaný úkol je přitom zdánlivě na první letmý pohled zcela jednoduchý, musíte totiž kuličkou, kterou budete ovládat, posbírat v jednotlivých lokalizacích různě umístěné světlé body, tedy je sebrat a poté pak tak postoupit do dalšího kola. Nutno ale říci, že s postupem do vyšších kol přibývá podstatně na herní obtížnosti a taktéž se zvyšují i nároky na vaše logické myšlení, neboť pouze vaše správné rozhodování a rychlé reakce, vás mohou dovést k úspěchu, zbrklost a nerozvážnost se ve hře v žádném případě nevyplácejí.

Dojmy ze hry samotné budou ovšem značně odvislé na vašich postojích a vztahu k prvnímu dílu této hry. Přišel-li vám tento první díl, jako kvalitní hra, potom vás ani tento, skutečně o mnoho atributů vylepšený díl nezklame. Jedná se sice o jakési pokračování minulé, velice progresivní a především na logické uvažování náročné arkády, která vás dokonale překvapí svojí inovací. Takže pokud se vám líbila první část, potom tato druhá vás zaujme a nejen to, velice vás i překvapí. Milovníci logických arkád se tudíž mají opět na co těšit.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)