HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Ausgeschnackt – sprejem na komáry (free hra)

Ausgeschnackt – sprejem na komáry Ausgeschnackt – sprejem na komáry Ausgeschnackt – sprejem na komáry Ausgeschnackt – sprejem na komáry

Léto je už konečně tady a s ním vždy přicházejí spousty zábavy, jako jsou koupání, plavání, opalování se, ale také některé veliké a obtížné nepříjemnosti. Stačí si přece jen lehnout vedle vody, aˇuž říčky, nebo u rybníka a hnedle se nestačíte divit, kolik bzukotu se k vám ze všech stran přiblíží. V žádném případě však nejde jen o bzukot, to byste ještě snesli, ale pokud na vás zaútočí hladová komáří samička, která potřebuje vaši krev na tvorbu komářích potomků, tedy komářích vajíček, vrazí vám do kůže svůj upíří sosák a rázem je veškerá vaše pohoda a sladké lenošení to tam. Tento vtíravý a odporný hmyz obtěžuje snad každého z nás, někteří dokonce trpí hmyzími fobiemi, dokonce jsou mezi námi i alergici na komáří štípnutí a ti pak jsou na tom hůře, než-li zcela zdraví jedinci, kteří to odnesou jen tím svědícím puchýřkem.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 15102 KB

Výrobce: 3Dsoftart   Web

Zobrazení celkem: 3122

Zobrazení tento měsíc: 2287

Hodnocení oblíbenosti (580x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Pokud se domníváte, že zle dotírající komáry necháte na pokoji, nebo je budete plácat rukou, až vám dosednou na některou část těla, ještě dříve, než vás štípnout, potom jste skutečně na velkém omylu. Komáry totiž budete likvidovat ještě za jejich letu a to velice moderním a navíc i účinným způsobem, tedy sprejem. V pravé části dolního rohu hrací plochy máte k dispozici sprej, podle jehož stavu poznáte, zda je plný, nebo je už čas znovu ho naplnit. Jakmile tedy spatříte komára, nebo vosu, která se rychle přibližuje, blíží, rychle ji zaměřte vaším zaměřovačem a začněte stříkat levým tlačítkem myši, dokud nepadne k zemi. Za včasný a správný zásah pak získáváte body k dobru, pakliže to však nestihnete včas, budete hmyzem štípnutí, což vás bude stát část vašeho dosavadního zdraví. V levé části hracího pole jsou potom rozmístěny červené kříže, které symbolizují výši vašeho zdraví.

Ale pozor! Ne nadarmo se říká, že „nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně“. Sprej samozřejmě nemá nekonečný obsah, může, jako všechno ostatní na světě, jednou zcela dojít. V takovém případě potom stiskněte pravé tlačítko vaší počítačové myši a obsah obalu spreje tak znovu naplníte naplno. Je tedy zcela evidentní, že na své si přijdou především ti z vás, kteří mají již otravného hmyzu tak říkajíc „plné zuby“, byli již poštípání, i když se snažili preventivně chránit všemi dostupnými prostředky a stejně jim to bylo houby platné. Zde si tedy mohou bez jakéhokoliv nebezpečí a beze strachu z otravného, štípavého hmyzu žáhu a oplatit mu tak jeho předchozí drzé kousky.

Graficky na tom hra není vůbec špatně, i když by mohla být lepší. Pokud ji totiž srovnáte s grafikou takzvaných „Moorhuhnovek“, potom ve srovnání s těmito dnešní „Ausgeschnackt“ skutečně neobstojí, což lze říci i o technickém zpracování a zvukových efektů, i když podobnost zejména se slepičkami „Moorhuhnovek“ je bezesporu očividná. Pakliže byste se totiž zeptali hráčů plných, či online her, jaké série her je nejvíce pobavily, které jim nejvíce utkvěly v hlavě, nebo které jsou jejich nejoblíbenějšími, zcela určitě vám velká většina řekne, že jsou to právě mnou zmiňované „Moorhuhnovky“. No ruku na srdce, kdopak si z vás vůbec ani jednou, nikdy nezastřílel na slepičky? No a zde je povysvětlení, protože tento úspěšný koncept „Moorhuhnovek“ osvědčil, rozhodli se na něj navázat i mnozí další autoři freeware a online her, tentokrát to tedy bal „3D Softart“ s freeware „Ausgeschnackt“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)