HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Stroj #257 - polidštěný robot (free hra)

Stroj #257 - polidštěný robot Stroj #257 - polidštěný robot Stroj #257 - polidštěný robot Stroj #257 - polidštěný robot

Tentokrát se mi ozval slovenský autor Branislav Paulis, který našim věrným čtenářům, rozhodně není neznámým pojmem. Na našem webu Herní Svět naleznete již čtyři jeho hry, jednu hezčí, než druhou a to Útek zo samého seba: Ostrov, a Myself 2 – adventura téměř hororová. Všechny jeho hry měly u našich čtenářů na poměry našich stránek velikou odezvu a dočkaly se od nich i poměrně vysokého hodnocení. Na našich stránkách také naleznete i rozhovor s tímto, dovolím si tvrdit, šikovným, cílevědomým a velice úspěšným autorem freeware, doporučuji vám si rozhovor přečíst. Dozvíte se tam o jeho plánech a cílech a dnes vám mohu říci, že si jej napůl splnil. Po tříletem studiu musí obhájit svoji bakalářskou práci a získat titul bakalář, chce studovat další dva roky a získat titul magistr. Brano tedy "maká" dál, držme mu palce!!!

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 38099 KB

Výrobce: Branislav Paulis  Web

Zobrazení celkem: 3114

Zobrazení tento měsíc: 2168

Hodnocení oblíbenosti (665x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Stroj #257 je humanoidní robot, který je ve své podstatě výsledkem a důsledkem sázky dvou vědeckých pracovníků a jeho úlohou je otevřít „Bílou bránu“. Vžijete se tedy do role hlavního hrdiny hry, jehož jméno je „Stroj #257“ a vaším úkolem pak bude pomoci mu splnit tento nelehký úkol. Jedná se vůbec o první stereo, tedy trojrozměrnou adventuru, která se ovládá pomocí zařízení na snímání pohybu KINECT, nebo také herního ovládače WII REMOTE. Hra je v plném rozsahu stereoskopická, má speciální ovládání, což je ovšem možné využít pouze v konkrétní laboratoři na Univerzitě. Na běžném, řadovém počítači je možno hráčům přístup do hry a ovládání hlavního hrdiny díky klasickému ovládání pomocí počítačové myši a mezerníkem a to díky monoskopickému dvojrozměrnému obrazu. Je však bezpodmínečně nutné si nastavit rozlišení obrazovky 1280x800 pixelů, anebo více.

Hra sama o sobě není nikterak dlouhá, ale určitě vám dá pořádně zabrat. Hned po zahájení hry si prohlédněte pořádně plot, zde je první zkouška pro vaše mozkové závity. Musíte sebrat totiž z plotu kus trčícího ostnatého drátu, což je skutečně klíčový úkol. Poté se vydáte ke studni, ze zábradlí pomocí kusu ostnatého drátu vytáhněte velice důležitý plánek, jděte za domeček. Tam se nacházejí bakulaté symboly, jeden se znaky, druhý s barvami. Pečlivě plánek prostudujte, dá to sice chvilku přemýšlení, ale určitě na to přijdete. Nejdříve se ale vydejte k hromadám písku, seberte vědro, namočte ho ve studni, jděte zpět a vstupte do štoly. Vědro s mokrým pískem nalejte do při´ístrije, vygenerujte se klíš, který zasaďte do dveří, tak zjistíte, jaké symboly a s jakými barvami, si máte vygenerovat za chaloupkou za studní pomocí plánku, který již máte, do malé mřížky o rozměrech 4x4. Je totiž nutné pomocí tohoto plánku vybrat z levé stany ten správný tvar, z pravé strany pak jemu odpovídající barvu, zatáhnout za páku, tak spadne na podstavec a vy jej seberte do inventáře. Takto to postupně provedete se všemi znaky, znovu upozorňuji na to, že musí mít správné pořadí a správnou barvu, poté se vydejte dál, na ostatní už jistě přijdete sami, neboť toto je ten nejtěžší logický problém.

No co říci ještě navíc na konci této recenze? Je nesporné, že tvůrčí schopnosti a jeho nově nabyté dovednosti, jakož i odborné znalosti, autorovi jenom prospěly. Vydal se ve své práci zcela novou, neotřelou cestou, jeho nápad je vskutku originální, teď mu jen všichni poblahopřejme k dalšímu studiu za účelem získání titulu bakaláře a popřejme mu nejen mnoho úspěchů v jeho další tvorbě, ale i mnoho štěstí a zdaru i při obhajobě jeho bakalářské práce. Já osobně fandím lidem, kteří dokážou jít za svým cílem až do konce, dokážou sobě i druhým, že jsou pevní a rozhodní, jakož i cílevědomí a nenechají se při naplňovaní svých cílů a představ ničím a nikým odradit. Já sama pak opravdu Branovi fandím a smekám před ním, takovýchto lidí kdyby bylo více, bylo by nám na tomto světě mnohem lépe. Je o mne známo, že fandím našim českým, ale i slovenským autorům freeware a to se stejným zápalem. Proto končím zvoláním: „Vivat, Brano, jen tak dál, vydržať!!!"
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)