HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Rainy Day Treasure Hunt - dešťová kapka (free hra)

Rainy Day Treasure Hunt - dešťová kapka Rainy Day Treasure Hunt - dešťová kapka Rainy Day Treasure Hunt - dešťová kapka Rainy Day Treasure Hunt - dešťová kapka

Současné, vskutku už letní počasí, kdy teploty dosahují až nevídaného maxima, jistě potěší každého z nás. Občas se sice na obloze objeví nějaký ten mrak, zablýskne se a spustí se liják, ale po chvíli už opět zavládne ta pravá letní pohoda. Jistě je všem notoricky známo, že déšť i liják je ve skutečnosti souborem větších, či menších dešťových kapek, z nichž jedna taková se stává hlavním hrdinou této dnešní úsměvné hry. Je to tedy právě ono deštivé počasí, které vás vyhnalo na tuto dobrodružnou cestu, neboť díky němu se za vydatné pomoci slunečních paprsků objeví na obloze duha, na jejímž konci se, alespoň podle slov moudrého dědečka, skrývá poklad, který máte za úkol získat. Ačkoliv hlavní hrdina hry vypadá na samém počátku hraní velice pochybovačně, vezme si deštník a vyrazí na cestu, při níž prožije veliké dobrodružství.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 6616 KB

Výrobce: Thaudal  Web

Zobrazení celkem: 2299

Zobrazení tento měsíc: 1720

Hodnocení oblíbenosti (472x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Jste tedy vybráni, abyste se podle slov moudrého dědečka, vydali na cestu za pokladem, což samozřejmě nebude jen procházka růžovým sadem. Stejný úkol si totiž vytyčil i silný nepřítel, s nímž se při své cestě střetnete. Jak vše nakonec dopadne, když jsou hlavními postavami dešťové kapky? No na to už musíte skutečně přijít sami, ale to se musíte nejdříve do hry s vervou pustit, a že se dobře pobavíte, nato klidně vezměte předem jed. Jak už tomu na dobrodružných výpravách bývá pravidelným zvykem, potkáte nejen přátele, ale i nesmlouvavé nepřátele. Brzy totiž zjistíte, že máte silného oponenta, který si stanovil stejný cíl, jako vy samotní. V každém případě na vaší dobrodružné cestě budete muset překonávat mnohé překážky, kdy kromě již celkem známého přeskakování propastí, na vás čekají i jiné pasti, přičemž některé překonáte za pomoci různě získaných předmětů.

Jedním z nich je například deštník, který vám poslouží jako padák, také konvička se zázračnou vodou, jejímž použitím oživíte již rozpadající se houby, které vám potom slouží jako odrazové můstky. Jistě vás potom velice překvapí i možnost přenést se dále na létajícím hmyzu, panečku, to se ale vážně proletíte. „Rainy Day“ je hrou, postavenou na arkádové hratelnosti, s velice roztomilou herní atmosférou, která se vší pravděpodobností, zaujme především ty naše nejmenší hráče, čímž ovšem vůbec nechci tvrdit, že by se u ní nepobavily i ty odrostlejší hráčské generace. Jednotlivé herní lokace, v nichž se příběh hry odehrává, jsou až na malé výjimky, situovány do volné přírody.

Kromě hlavní postavy v podobě kapky poletuje na pozadí neustálé déšť, vnitřky příbytků jsou potom staré kmeny stromů, nepřátelé pak pocházejí ze zvířecí říše. Jsou jimi mravenci, kobylky, nebo vosy, poskakující oživlé houby, což ještě zdaleka není plný výčet všech nebezpečných nepřátel. Technické zpracování je skutečně téměř naprosto dokonalé, hru umocňuje i skvěle, s citem a vkusem, vybraný hudební doprovod. Kreslená, jako by dětskou rukou kreslená grafika se autorům rovněž vydařila, vyhlíží velice pěkně a opravdově. V každé lokaci si poslechnete jinou hudbu, jednotlivé situace jsou už ale obohaceny zvukovými efekty, podtrhujícími a dokreslujícími právě probíhající herní děj.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)