HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Underground Tour - stařec nebojsa (free hra)

Underground Tour - stařec nebojsaUnderground Tour - stařec nebojsaUnderground Tour - stařec nebojsaUnderground Tour - stařec nebojsa

Když jsem začala hrát tuto hru, napadla mne kverulantská myšlenka. Dnešní politici, mimo jiných lidu škodícím zákonů, připravují a to s přesvědčením, že zákon projde, prodloužení věku pro odchod do důchodu. Zřejmě jim nestačí, že už z velké části tohoto cíle dosáhli už v přítomnosti, zdá se, že jim důchodci stále leží v žaludku. Proč o to takto mluvím? Při hraní této hry mne velice zaujal její hlavní hrdina, který již očividně o mnoho překročil důchodový věk, ale vitální sílu má na rozdávání i pro mnohé mladíky. Navíc je statečný, chrabrý, myslí mu to, nebojí se žádných nebezpečí, jde stále vpřed za svým cílem, samozřejmě, že pod vaším odborným vedením. Příběh hry se odehrává ve sklepeních tajuplného hradu, kde žijí strašidla, kostlivci a draci, nad kterými musí zvítězit, pomáhejte mu tedy, a nenechejte ho zmárnit.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 12236 KB

Výrobce: Sergey Bobrov   Web

Zobrazení celkem: 3029

Zobrazení tento měsíc: 2107

Hodnocení oblíbenosti (560x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

O co tedy vlastně v této velice vydařené, ale hratelně ne příliš obtížné hře vůbec jde? Ve zpracování v 2D grafickém provedení, navíc z tak zvaného „bočního pohledu“ se vžijete do postavy přestárlého kmeta a brzy rychle zjistíte sami, že jste se ocitli ve velice nehostinném prostředí, plném duchů, strašidel a jiné nepříjemné havěti, s množstvím tajuplných listin a pradávných pergamenů. Je to prostředí se stovkami různých dveří, do kterých když vkročíte, nebudete nikdy předem vědět, co za nepříjemnosti vás na nejbližším kroku čekají. Snažte se tedy eliminovat vše, co se jen trošku hýbe, sbírejte kolem vás rozházené různorodé předměty a vaším cílem bude nejen přežít, ale též projít co největším počtem místností.

Hra „Underground Tour“ se tedy odehrává na tajuplném hradě plném temných sklepení a zmiňovaných příšer. Proti nim stojíte vy a pochopitelně nemáte holé ruce. Kromě kouzelných holí, které můžete získat po vámi zabitých nepřátelích, máte především meč, takže o souboje na kordy nouzi mít nebudete. „Underground Tour“ vás zaujme především netradiční a velice pěkným grafickým zpracováním, které má největší zásluhu na skvěle vytvořené herní atmosféře, přičemž autor hry nezapomněl se ani na hudební doprovod a velice reálné ozvučení. Ačkoliv není dnešní velice originální hra nikterak dlouhá, přes to vám ji mohu s čistým svědomím jenom doporučit, rozhodně si užijete velkého dobrodružství a dobře se pobavíte.

Váš hlavní hrdina, vypadající poněkud zchátrale, ale který je naopak v plné síle, se potuluje po vašem hradu a snaží se dopadnout muže jménem Black Lord, který má na svědomí krádež vašeho oblíbeného hrníčku. Ale jak už to tak na tajemném hradě bývá zcela obvyklé, chodby nezůstanou na dlouho prázdné a počnou se objevovat první zkostnatělí nepřátelé, setká se i draky, jimž z tlamy šlehají plameny, a věřte mi, že podobných zvrhlých stvoření potkáte cestou za účelem hledání hrnku další velikou spoustu. Hra samotná pak je jakousi kombinací akčních plošinovek s kapkou přidaných RPG prvků a vše je podbarveno skvělou grafikou a audio doplňky, což skutečně dokonale umocňuje velice dobrý pocit ze hry a navozuje pohádkově kouzelnou atmosféru. Hra ani v to nejmenším neupadá do stereotypu, prostředí je pestré a často se měnící, navíc ani obtížnost hraní není postavena na vysokou laťku.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)