HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Grief – střídání smutku s radostí (free hra)

Grief – střídání smutku s radostí Grief – střídání smutku s radostí Grief – střídání smutku s radostí Grief – střídání smutku s radostí

Ne vždy dokážete vykročit do nového pracovního dne tou správnou nohou, což se v důsledku toho potom projevuje náklonnosti k dobré, nebo mizerné špatné náladě. Tato dnešní hra, s názvem „Grief“ tento smysl pro změnu nálad, tedy stav optimismu a pesimismu, zařadila do svého repertoáru jako základní prvek, kterým očividně hodlá všechny hráče šokovat a zároveň přivést do žánru arkád, tedy „skákaček“, něco zcela nového a nutno říci, že se to autorům podařilo přímo skvěle. Zhostíte se role zde malé holčičky, která se přímo přehrabuje svými myšlenkami, provedete ji celkem dvanácti různými lokacemi, v nichž vás nebudou ohrožovat žádní nepřátelé, přesto nároky na vaše myšlení budou vskutku nemalé. Zejména potom budete muset v druhé polovině do hraní totiž zaručeně zapojit mozkové buňky a logické uvažování.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 14724 KB

Výrobce: Magnesium Ninja Studios   Web

Zobrazení celkem: 2644

Zobrazení tento měsíc: 2066

Hodnocení oblíbenosti (694x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Každý z nás zná určitě chvilky, kdy mu v životě svítí nad hlavou sluníčko, aby je v zápětí a to zcela z nenadání, vystřídala ošklivá slota. Vaše malá hrdinky této nevšední hry prožívá změny zmíněných nálad s takovou intenzitou, že její pesimistický, či optimistický stav, dokáže ovlivnit i celý svět kolem ní. Hlavní hrdinka tedy bude pendlovat právě mezi stavem smutku a radosti, přičemž její momentální nálada ovlivňuje nejen její vlastní schopnosti, ale zároveň i její okolí. V každém z dvanácti levelů máte za úkol dopravit ji až ke dveřím výtahu a navíc sebrat i plyšového medvídka. Na určitých místech se nacházejí zvláštní měniče její nálady, a zároveň s touto její psychickou změnou, i zviditelňují jinak skryté plošinky.

Místo nepřátel však hra na vás útočí již mnou zmiňovaným nápadem, tj. prudkými přechody od optimismu k pesimismu, které mají zásadní vliv na schopnosti hrdinky a tím pádem i na dokončení každé úrovně. Jestliže jste totiž právě naladěni zcela optimisticky, potom vaše hrdinka dokáže vyskakovat výš a vše je přitom stylově podbarveno barvou do svěžího oranžového prostředí. V opačném případě, tedy pokud ve vaší mysli vládne pesimismus, pak ale začne dosti poprchávat a celé prostředí se přebarví do depresivní modré barvy, ale místo přeskakování a vyskakování do výšky, naopak získáte vlastnost všechny překážky podlézat. Mezi těmito prostředími se tedy budete pohybovat, přepínat se, ale jen na těch místech, kde vám to hra umožňuje a tudíž i dovolí.

Co dodat ještě nakonec? Jedná se o vtipně a chytře zpracovanou arkádu, s nově přidanými inovativními, doposud nevídanými herními prvky, což rozhodně nelze autorům upřít. Hra není nikterak dlouhá a zkušení borci ji určitě projdou za necelou hodinku, pro ty méně zkušené hráče, se místy, zejména v druhé polovině hry, může stát správné řešením již tvrdým oříškem k rozlousknutí. Autor hry v každém případě odvedl stoprocentní a důsledně dobrou práci s originálním námětem, zcela netradičním grafickým zpracování a není proto nejmenší důvod, proč si tuto hru „Grief“ alespoň nevyzkoušet.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)