HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Ranger - záchranná mise (free hra)

Ranger - záchranná mise Ranger - záchranná mise Ranger - záchranná mise Ranger - záchranná mise

Ve Vesmíru došlo k tragické události, vesmírná loď, vyslaná ze Země na cizí planetu havarovala a zachránilo se několik kosmonautů. Z mnoha adeptů, kteří se měli zúčastnit záchranné akce, jste byli vybráni samozřejmě vy. Vydáte se tedy na zmíněnou planetu, přistanete na ni, z vaší vesmírné lodě poberte zbraně a několik lékárniček, teprve potom můžete loď opustit a vydat se hledat ztroskotance. Máte ale skutečně velice omezený výhled, takže nepřátele nevidíte, dokud se vám sami neukážou na dostřel. Prozradím vám, že ztroskotanec se nachází na severu, kam se budete muset ovšem prostřílet. Kryjte se za stromy, které nepřátelé neprostřelí, ale i vy musíte v pravý čas vykouknout, jinak nepřítele přes stromy rovněž neskolíte. Pak, co ztroskotance naleznete, musíte ho odvést nazpět k vašemu korábu.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 15946 KB

Výrobce: FoppyGames   Web

Zobrazení celkem: 2674

Zobrazení tento měsíc: 2062

Hodnocení oblíbenosti (556x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Po nalezení ztrozkotance mu tedy musíte nejdří dát příkaz k následování. Vašeho zachránce ovládáte pro chůzi klávesami W, A, S a D, myší se rozhlížejte, na písmenné klávesnici přepínejte zbraně klávesami 1-9, použít lze i kolečko myši, příkaz k následování dávejte klávesou F, stejnou klávesou můžete dát příkaz i k tomu, aby vyčkal na stávajícím místě, po pominutí nebezpečí opět stejnou klávesou dejte nový příkaz k následování. Poté co vězně dokážete ochránit a dovézt jej zpět k vaší lodi, společně nastupte a můžete odletět zpět na Zem. Jen berte na vědomí, že více než tří ztroskotance najednou odvést nemůžete, tomuto faktu tedy musíte přizpůsobit i váš taktický postup. Pokus vám vězně při návratu k lodi nepřátelé zastřelí, můžete odletět po návratu k vaší lodi i sami, ale mnoho slávy nesklidíte. Pokud budete již těžce zraněni, pak použijte lékárničku a to klávesou M. Pakliže se vám podaří ztroskotance zachránit, do dalšího vašeho počínání získáte speciální extra munici.

Ke splnění vašich úkolů máte k dispozici velice rozsáhlý a široký zbraňový arzenál, včetně brokovnice, UZI, granátů, nože a jiných razantních druhů zbraní. Proti vám se postaví prapodivné vesmírné, navíc velice krvelačné příšery, které vhodně využívají okolního prostředí k tomu, aby se před vámi ukryly, navíc jsou rovněž po zuby ozbrojeny a pálí do vás skutečně s vervou a chutí. Je celkem na škodu, že obsah a hlavně úkoly veškerých misí jsou stejné, vždy jde jenom o to zachránit ztroskotance a dovést ho zpět na vaši vesmírnou loď, což se může po chvilce hraní jevit jako mírně stereotypní. Naopak, samotná hra je vytvořena ve slušivé, takřka téměř trojrozměrné grafice, ve které autor vsadil na minimalizaci, avšak obšťastnil vás zvukovým doprovodem a vkusně zvolenou doprovodnou hudbou, zkrátka celé audiovizuální zpracování je třeba pochválit.

Her na toto velice oblíbené a atraktivní téma jistě znáte mnoho a nebudu, ani nechci tvrdit, že by tato hra byla špičkou v kategorii freeware akčních her, potažmo vesmírných stříleček, přesto si dovolím říci, že je rozhodně dobrým nadprůměrem a milovníky tohoto žánru rozhodně zaujme a pobaví. Přestože autoři přidali do hry několik zcela nových a originálních nápadů, musím konstatovat, že v mnoha faktorech tak říkajíc hodně „opisovali“, což je škoda, neboť se domnívám a to zejména podle grafického zpracování a dobře zvoleného zvukového, i když tak trochu rozporuplného doprovodu, že měli rozhodně na víc.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)