HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Temple Of Tangram – puzzle z chrámu (free hra)

Temple Of Tangram – puzzle z chrámuTemple Of Tangram – puzzle z chrámuTemple Of Tangram – puzzle z chrámuTemple Of Tangram – puzzle z chrámu

Dnešní logická hra s názvem „Temple Of Tangra“ není tak zcela typickou puzzle hříčkou, u níž si člověk a jeho mozek mohli dobře odpočinout. Vychází sice z poměrně z jednoduchého konceptu, kdy vaším úkolem bude přeskládat všechny dílky různých tvarů do předem připraveného vzorce a to tak, aby tento zcela zaplnily a samozřejmě ani nikde nepřesahovaly. K tomu navíc přidává hra „Temple Of Tangram“ několik vylepšení, která nejsou v podobných hrách tak docela obvyklá. Jedná se například o mizející, nebo zamrzající dílky, nebo umisťování dílků v téměř naprosté tmě. Hra určitě zaujme svojí atmosférou, za níž vděčí především příjemné grafice a životním moudrostem, které se zobrazují před začátkem každého levelu. Autoři také nezapomněli na vskutku vydařené ozvučení, čeká na vás neuvěřitelných padesát levelů.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 20112 KB

Výrobce: Intermediaware   Web

Zobrazení celkem: 3823

Zobrazení tento měsíc: 2778

Hodnocení oblíbenosti (725x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Na téma „Puzzle“ existují desítky, ne-li dokonce stovky freeware, v tom vám dám rozhodně zapravdu. Přesto vám tento klon, či chcete-li, variantu této velice známé hry rozhodně doporučuji k zahrání, má totiž několik atributů, které ji zvýhodňují před ostatními hrami na toto téma. Nemávejte nad touto hru rukou, má něco do sebe, je velice hezká, graficky dobře zpracovaná, sice objemově náročnější, ale je dokonce i ozvučená a to rovněž velice vkusně a povedeně. Jedná se ale o demoverzi, za celou hru byste museli zaplatit nějaký ten penízek, zato ale byste si mohli odehrát celkem dvě stě padesát levelů.

Prioritním znakem její mimořádnosti však jsou dvě přednosti, zaprvé se hraje na čas, obrázkové trojice a větší části musíte najít ve stanoveném, blíže neurčeném časovém limitu, jen tak přejdete do dalšího kola, a že jich je. Nebudu se již dále zabývat popisováním dalších podrobností, neboť „puzzle“ je hra tak notoricky známá, že bych nosila jen ono příslovečné „dříví do lesa“, navíc ale i přitom podceňovala inteligenci a schopnosti všech hráčů. Jen chci na závěr připomenout, že považuji tuto hru za skutečně ojedinělý a skvěle zpracovaný skvost v tomto žánru logických her a nemohu jinak, než vám jej doporučit k zahrání, určitě neprohloupíte a dobře se pobavíte, takže s chutí do toho.

Jistě sice dobře víte, že tato hra se hrávala s kartičkami už v době, kdy o počítačích u nás nebylo ještě ani ponětí. Zkuste si ji však zahrát a určitě mi dáte zapravdu, má ještě jedno veliké překvapení, no jaké, to vám už ale neprozradím, přesvědčíte se jistě raději určitě sami. Ve hře máte jediného nepřítele a tím je nemilosrdně ubíhající čas. Autor vám nabídnul ke hraní dva módy, radím vám vyzkoušet si je oba, skutečně to zato stojí. Grafické ztvárnění je jak jinak na vysoké úrovni, na což jste však u tohoto autora jistě zvyklí, k hraní vám hraje flétna a zvukové efekty jen dovršují téměř dokonalé provedení celé hry, včetně velice dobré hratelnosti. Hra nepatří k těm hodně lehce hratelným, zato však určitě k těm velice vydařeným.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)