HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Pathway to the Pollux - vesmírná sága (free hra)

Pathway to the Pollux - vesmírná ságaPathway to the Pollux - vesmírná ságaPathway to the Pollux - vesmírná ságaPathway to the Pollux - vesmírná sága

A je to tady znovu, Vetřelci opět útočí. Tentokráte se však píše rok 2237, což by bylo celkově jedno, pokud by to měl být pouze tento jediný rok, který u hry strávíte. Star Opus je totiž jeho autory naplánován jak sériové pokračování, což však zatím ještě tak docela jisté není. Ať už je to pravda, nebo jen plané sliby autorů této hry, tento první díl je natolik vydařený, že čekání na další epizodu si počkat rozhodně se vyplatí, ne nadarmo se přece říká, že „trpělivost přináší růže, i když škarohlídci tvrdí, že „trpělivost přináší dlouhé vousy“. Postupně tedy budete prolétávat různými solárními systémy a bojovat s Vetřelci na jejich planetách. V rámci jednoho solárního systému můžete levely hrát v libovolném pořadí, ale přeskakovat z jednoho systému do druhého, to se vám umožní až po dobití všech planet na dalekých cestách vesmírem.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 17621 KB

Výrobce: EMS project   Web

Zobrazení celkem: 2811

Zobrazení tento měsíc: 2018

Hodnocení oblíbenosti (550x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Je to k nevíře, ale naše Země je opět napadena mimozemskými Vetřelci. Hra obsahuje neuvěřitelných čtyřicet tři levely, kterými musíte postupně procházet. Vaším úkolem je přitom vždy zničit předem určený počet mimozemšťanů na hrací ploše, kteří jsou však mnohdy schováni za překážkami a vůbec těch obranných atributů, majících za úkol zmařit vaše snažení, bude ve skutečnosti ještě mnohem víc. Neporadí si s nepřáteli jen zbraňový arzenál, který máte k dispozici. Naopak, u tohoto souboje budete muset přemýšlet a v duchu přeměřovat trasu, po které svou střelu vyšlete, samozřejmě, že za předpokladu zničení co nejvíce vesmírných Vetřelců. Obtížnost hry pak zmírňuje fakt, že nejste omezeni žádným počtem životů, až se vám daný level podaří splnit, tak se vám to holt podaří, přičemž je jedno, jestli to bude hned.

Vetřelci a jejich soustavný zájem o lidské jedince, které tak rádi unášejí ať už k vlastním výzkumům, nebo z vrozené nenávisti k lidstvu jako takovému, to je jeden z oblíbených námětů všech autorů freeware. Dnešní hra se ale přece jen hodně vymyká ze zavedeného klišé podobných her se zmíněným námětem, jednak se nejedná o klasické ztvárnění známého létajícího talíře UFO, jak jej znáte z různých sci-fi her, ale o podivnou, až hrozivě vypadající kouli, navíc vybavenou speciálním „lapacím“ zařízením, před kterým jsou pozemšťané naprosto bezmocní. Lidstvo se tedy bránit neumí, ale přesto budete mít problémy vy, kteří budete tuto prapodivnou vetřeleckou loď ovládat. Docházet vám budou pohonné hmoty, tedy tolik potřebný „Astrogen“, o jehož včasné doplňování se kromě sbírání lidiček, musíte starat.

Domnívám se, že se jedná téměř o strategickou hru, ale toto moje tvrzení musíte ale brát s rezervou, i když zase tak moc přehnané není. Pokud se totiž domníváte, že budete něco stavět a budovat, byli byste hodně zklamání, o nic takového ve hře totiž nejde. Nečeká na vás nic jiného, než střílení a likvidování nepřátel, ovšem ale ve velkém stylu. Po spuštění hry by se vám mohlo zdát, že grafické zpracování není nic moc, ale skutečnost je naprosto odlišná, pravý opak je pravdou. Obrazovka vašeho počítače bude hýřit snad všemi barvami a světelnými efekty, nádherně ztvárněny jsou veškeré výbuchy. Toto všechno pak je navíc podmalováno rovněž výbornými zvukovými efekty, věřte mi, že si budete připadat jako v nějaké skutečné bitvě, či přestřelce. Jsem přesvědčena, že si oblíbíte i herní ovládání, jednodušší totiž už být ani nemohlo.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)