HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Mummy Puzzle – mumiové puzzle (free hra)

Mummy Puzzle – mumiové puzzle Mummy Puzzle – mumiové puzzle Mummy Puzzle – mumiové puzzle Mummy Puzzle – mumiové puzzle

Puzzle patří bezpochyby k jedněm z nejstarších her na světě, které se hrály již v dávných časech, kdy o počítačích a jim podobné technice nemělo lidstvo ani ponětí. S příchodem počítačů však se toto téma stalo přitažlivým i pro autory freeware a dovolím si tvrdit, že počítačových her na toto dobře známé téma existují stovky, ne-li přímo dokonce tisíce. Přesto vám dnes nabízíme ke stažení toto puzzle s názvem „Mummy Puzzle“, neboť se jedná o dílo dokonalé a i když velikost stahování je poměrně dosti veliká, rozhodně za stažení a zahrání stojí, pokud se o tom pak přesvědčíte sami, určitě mi dáte zapravdu. Jedná se o „klikací“ arkádu ze starověkého Egypta, ve které musíte spojovat tři symboly a dostat se tak k bájnému pokladu faraonů. Pouhé klikání znemožňuje časový limit, musíte si zjistit bodové hodnoty všech symbolů.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 35839 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 3925

Zobrazení tento měsíc: 2972

Hodnocení oblíbenosti (689x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Důvod tohoto zjišťování je prostý, získat předem určený počet bodů, je totiž takříkajíc vstupenkou do dalšího kola, přičemž otevřené dveře pro vstup do dalšího levelu, vám totiž zamyká právě onen našponovaný časový limit, navíc i zisk předem určeného získání počtu potřebných bodů. Na téma „Puzzle“ existují desítky, ne-li dokonce stovky freeware, v tom vám dám rozhodně zapravdu. Přesto vám tento klon, či chcete-li, variantu této velice známé hry rozhodně doporučuji k zahrání, má totiž několik atributů, které ji zvýhodňují před ostatními hrami na toto téma. Nemávejte nad touto hru rukou, má něco do sebe, je velice hezká, graficky dobře zpracovaná, sice objemově náročnější, ale je dokonce i ozvučená a to rovněž velice vkusně a povedeně.

Prioritním znakem její mimořádnosti však jsou dvě přednosti, zaprvé se hraje na čas, obrázkové trojice a větší části musíte najít ve stanoveném, blíže neurčeném časovém limitu, jen tak přejdete do dalšího kola, a že jich je, zadruhé po každém vašem zaváhání a nerozhodnosti, či zjevném zákysu se vám správné řešení ukáže předem formou zablikání právě žádané možnosti v pokračování. Faktem ovšem je, že pokud se dostanete do vyšších kol, pak ukázky správného řešení se podstatně zkracují, pokud nezmizí docela. Ukazatel ubíhajícího času a vaší úspěšnosti máte znázorněn graficky vlevo na hrací ploše, jakmile zmizí docela, postupujete do dalšího, ovšem těžšího kola, pokud ovšem nepřešvihnete již zmíněný stanovený časový limit, to pak začínáte pěkně znovu a od začátku. Jako u každé podobné hry budete muset být rychlí a přesní, logicky myslet a přesně se rozhodovat, vyhledávejte vždy znaky, které tvoří nejméně jeden pár, pak přehoďte nejméně jeden tak, aby vznikla přinejmenším trojice.

Nebudu se již dále zabývat popisováním dalších podrobností, neboť „puzzle“ je hra tak notoricky známá, že bych nosila jen ono příslovečné „dříví do lesa“, navíc ale i přitom podceňovala inteligenci a schopnosti všech hráčů. Jen chci na závěr připomenout, že považuji tuto hru za skutečně ojedinělý a skvěle zpracovaný skvost v tomto žánru logických her a nemohu jinak, než vám jej doporučit k zahrání, určitě neprohloupíte a dobře se pobavíte, takže s chutí do toho. Jistě sice dobře víte, že tato hra se hrávala s kartičkami už v době, kdy o počítačích u nás nebylo ještě ani ponětí. Zkuste si ji však zahrát a určitě mi dáte zapravdu, má ještě jedno veliké překvapení, no jaké, to vám už ale neprozradím, přesvědčíte se jistě raději určitě sami.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)