HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Vexed Hedgehogs – roztrpčení ježci (free hra)

Vexed Hedgehogs – roztrpčení ježci Vexed Hedgehogs – roztrpčení ježci Vexed Hedgehogs – roztrpčení ježci Vexed Hedgehogs – roztrpčení ježci

Jsem stoprocentně přesvědčena o tom, že kdybych vám položila otázku, kdo je nejznámějším ježkem v oblasti plných her, odpověděli byste mi jednoznačně a bez váhání, že jím je ježeček Sonic, jehož popularita je vskutku světová. Proč se tady o tom zmiňuji? To tedy souvisí právě s dnešní, skutečně zajímavou, až chytlavou hrou, jejímiž hlavními hrdiny jsou právě ježci a kupodivu i oni jsou modří. Tito hrdinové se vydali na cestu a jejich cílem je likvidace celých hord různorodých nepřátel, na které mají, bůh je ví proč, spadeno. Herní princip není také žádnou novinkou, dovolím si tvrdit, že je okoukaný z jiných, podobných her a je založený na principu střílení z praku. Úkol se nemění, vaším cílem je zneškodnit všechny zelené hlavy rozmístěné v levelech, jistě vám ale přijdou vhod různé předměty a speciální bonusy.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 9763 KB

Výrobce: Shushgame   Web

Zobrazení celkem: 2700

Zobrazení tento měsíc: 2044

Hodnocení oblíbenosti (706x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Tyto speciální bonusy potom získáte velice snadno sestřelováním krabic, označených otazníkem. Zmíněných nepřátel je ve hře skutečně mimořádné množství a patří k nim jak pozemní nepřátelé, tak i ti, kteří přilétají vzduchem a objevují se nenadále a zcela nečekaně. Napadají vás ale naštěstí jen tehdy, pokud se ocitnete v jejich blízkosti, jinak si vás obvykle nevšimnou. Hra samotná je rozdělena do několika levelů, každé kolo má jinak zpracované herní pozadí, liší se i postavy vašich nepřátel, s postupem do vyšších kol přibývá i jejich množství výskytu.

Po stránce zpracování není hře vůbec co vytýkat, ani autory hry kritizovat. Nebudete dokonce postrádat ani hudební doprovod, či zvuky a i grafika vypadá na freeware poměry vcelku víc než dobře. Problémem se ale může celková hratelnost této hry, kdy mnohdy ani pořádně nevíte, co máte sestřelit a co nechat na pokoji, budete muset i hodně přemýšlet, jak odemknout následující levely a na podobné problémy narazíte dost často. Jsem z hloubi duše přesvědčena, že hře přijdete tak říkajíc „na chuť“ a vryje se vám hluboko „pod kůži“, neboť se jedná o hru nápaditou, technicky výborně zpracovanou a tudíž i chytlavou. Přispěje k tomu rozhodně i skutečnost, že hru nemusíte začínat stále znovu od prvního kola, ale pokud vložíte do menu hry heslo z již ukončeného kola, začínáte tedy od tohoto.

Celkem na vás čeká čtyřicet čtyři levelů, přiznám se vám bez mučení, že některé se mi nepodařilo odemknout, no snad se to podaří vám. Tolik tedy ke skutečné hře, z níž toto dílko pochází a i děj se od ní odvíjí. Před započetím hry si přečtěte všechny informace, je jich tolik, že jejich opakováním bych se dopustila onoho příslovečného „nošení dříví do lesa“. Snad dodám ještě tolik, že samotná hra patří do kategorie těch hodně obtížných
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)