HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Invaders Corruption - vetřelci útočí (free hra)

Invaders Corruption - vetřelci  útočíInvaders Corruption - vetřelci  útočíInvaders Corruption - vetřelci  útočíInvaders Corruption - vetřelci  útočí

Rozhodně budete se mnou souhlasit, pokud řeknu, že her na téma „Vetřelci“, nebo na „vesmírné bitvy“, existují stovky, ne-li dokonce tisíce a domnívám se, že to je pouze můj skromný odhad. Přesto se mezi nimi najdou i takové, které přicházejí s něčím novým, zcela originálním a k těm patří právě i tato dnešní hra „Invaders Corruption“. Jedná se totiž o skutečně nádhernou a velice zábavnou hru, neboť boj s mimozemšťany, tedy s „Vetřelci“, je v ní skutečně podán zábavnou, až hodně chytlavou formou. Nezůstanete ani ochuzeni o klasický „briefing“ s popisem misí s nějakým tím vysvětlujícím dějovým textem. Obtížnost hry se poměrně rychle zvedá, což se ovšem dalo při takovýchto hrách, jakou je i ta dnešní, předem předpokládat. Domnívám se, že se jedná téměř o strategickou hru, to však posuďte sami.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 10872 KB

Výrobce: Manuel van Dyck   Web

Zobrazení celkem: 2683

Zobrazení tento měsíc: 2076

Hodnocení oblíbenosti (587x):

0%   25%   50%   75%   100%  
67%

Pokud tudíž máte rádi hry, nazývané „střílečkami“ a zvláště potom ty „vesmírné“, nic lepšího, než tuto hru jste si skutečně vybrat nemohli. Hra má sice velice obrovský stahovací objem, ale pokud ji stáhnete a spustíte, rychle sami zjistíte, že jste rozhodně neprohloupili. Autoři při tvorbě hry projevili notnou dávku tvůrčí fantazie a dobře ji zúročili, když ve vaší malé raketce se jako v každém vesmírném souboji postavíte proti hordě nepřátelských kosmických plavidel, prapodivných monster, která nahání hrůzu už na první pohled svým zjevem, odolávat budete nuceni i takřka téměř nesmrtelným bossům a vyhýbat se všudypřítomným střelám.

Neobdržet nějaký ten přesný zásah vlastně ani není možné, nepřátelská palba je prakticky soustavná a hustá, důležité však je však je, abyste neobdrželi celou smrtelnou střeleckou dávku v krátkém okamžiku, neboť potom by vás neochránil ani váš raketový energetický ochranný štít, je tedy bezpodmínečně nutné se nepřátelským střelám soustavně a důsledně vyhýbat, záleží tudíž hodně na vašich manévrovacích schopnostech a taktickém umění. Na vesmírném bojišti se však velice často vyskytují i lodě a střely, které slouží jenom pro dokreslení herního pozadí, nelze je tudíž nikterak zlikvidovat, ale na druhé straně vám od nich nehrozí žádné nebezpečí.

Vy, jakožto pilot vaší kosmické raketky se tudíž musíte prostřílet přes řadu nepřátelských lodí, všemožných satelitů a závěrečných Bossů, na které narazíte na každém konci levelu. Každý soupeř má specifickou velikost, originální a nezaměnitelnou podobu i svérázný způsob palby, takže se stereotypu skutečně naprosto obávat. Za všechny úspěšně sestřelené nepřátelské lodě obdržíte potom body k dobru, vaším úkolem je tedy vydržet „naživu“ co nejdéle, dostat se co nejdál, nic jiného se od vás nečeká. Hra obsahuje velký počet rozsáhlých levelů, v nichž na vás zaútočí devět menších vln nepřátel a jeden boss.

Abyste jimi dokázali bez úhony proletět, vypadávají z trosek sestřelených strojů různé bonusy, které vám váš postup hordou nepřátel ulehčí. Vaše vesmírná loď je vybavena několika druhy zbraní. Jedná se o laser, který se vylepší pokaždé, když seberete bonus se značkou radiace, rakety a naváděcí střely, jež jsou obzvláště účinné proti bossům na konci aktu. Dále můžete vaši loď posílit energetickými štíty a bonusy, co na chvíli dokážou zpomalit čas či vyvolat obrovský výbuch uprostřed mapy.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)