HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Cleaning Day at Alma Mater – den úklidu (free hra)

Cleaning Day at Alma Mater – den úklidu Cleaning Day at Alma Mater – den úklidu Cleaning Day at Alma Mater – den úklidu Cleaning Day at Alma Mater – den úklidu

Jistě každý z vás, kdo chodil na některou vysokou školu, má jistě ke své škole, latinsky nazývané Alma Mater vztah. Copak se ale stane, když se na škole počne provádět generální úklid? Pomůžete rovněž v odstraňování veškerých zbytečností, a hlavně dokážete najít všechny předměty ze seznamu? Práce to bude skutečně velice zábavná. Pokud máte v oblibě tato „hledací hry“, kde se musíte snažit najít všechny předměty podle anglických nápovědných slovíček, jste tudíž zde na správném místě. Hra je vhodná i pro ty nejmenší, kteří s angličtinou teprve začínají, neboť nejlépe se slovíčka učí na příkladech. Snažte se tedy kliknutím myši vždycky označit věc, která si myslíte, že by mohla být skryta pod daným anglickým slovíčkem, slova se vám budou postupně odškrtávat, času máte na to dost, netlačí vás žádný časový limit.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 5862 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 3662

Zobrazení tento měsíc: 2875

Hodnocení oblíbenosti (852x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Abyste však neskončili v případě, že byste nějaký ten výraz neznali, připravili vám autoři nápovědu. Nápověda ale velmi pomalu znovu dorůstá a trvá to skutečně delší čas, než ji budete moci použít znova, proto s ní raději šetřete a používejte ji jen v nouzi nejvyšší. Jedná se o malebnou, snad i tak trošinku postřehovou hru, ve které si oprášíte vlastní znalosti angličtiny. Název hry, přeložený do češtiny, by tedy zněl jako „Den úklidu na univerzitě“, což samo o sobě je již dostatečně vypovídající. K dispozici máte tři různá pracoviště, která jako studenti, musíte zbavit nepotřebných věcí. Jedná se o prostranství před hlavním vchodem do Univerzity, knihovnu a fyzikální laboratoř. Na předměty, které chcete odstranit, tedy klikejte levým tlačítkem myši, znovu podotýkám, že seznam těchto předmětů v angličtině máte k dispozici na hrací ploše.

Cleaning Day at Alma Mater je zřejmě vůbec první hrou z tohoto žánru, která o principu dané praxe skutečně nelže. Vám jistě dobře známé roztodivné klikání na rozházený pořádek bez ladu a skladu, vás nutily hledáním čehosi, nevěda čeho. „Cleaning Day at Alma Mater“ se ale zmohl na docela něco jiného, takže se jedná o vrcholovou evoluci jakéhosi simulátoru generálního uklídu ze strany posluchačů jedné vysokoškolské Univerzity. Skutečná zábavnost hry potom pramení nejenom z názvu samotného, ale rovněž i z provedení, hra má dokonce vlastní, docela nápaditý příběh, navíc díky nápovědě velice dobře víte, co je ve zmíněných lokacích zhola nepotřebné a je tedy nutné to odstranit. A nemusíte se prohrabovat v haldách odpadků a zcela nepotřebných předmětů.

Je tedy naprosto evidentní, že každý, kdo najde a odstraní všechny nepotřebné předměty, jimiž jsou různé zbytečnosti, potom vyhrává. Na první pohled tedy dětská hra se může stát zábavnou až chytlavou i pro odrostlejší hráče, tím více pak už i proto, že procvičuje znalosti angličtiny, což přináší spolu nový druh naprosto netradiční zábavy a potěšení. Herní princip je tedy prostý a jednoduchý, rozhodně byste neměli mít s hraním žádné potíže. Pokud chcete ale vyhrát, pak lze hru posuzovat jako poměrně obtížnou, i když na druhé straně její hratelnost a ovladatelnost jsou vynikající. Hra je na tom po stránce grafické skutečně dobře, což ovšem u těchto světoznámých autorů není výjimkou, ale již ustáleným pravidlem. Ozvučení hry je rovněž na dobré úrovni, hru lze bez nadsázky označit jako herní „hit“, který vás polapí a hned tak nepustí. Snad jenom těch lokací mohlo být o něco více, jinak se totiž skutečně jedná o poměrně krátkou „jednohubku“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)