HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

BRUNO 3 - Bruno letecký ztroskotanec (free hra)

BRUNO 3 - Bruno letecký ztroskotanec    BRUNO 3 - Bruno letecký ztroskotanec    BRUNO 3 - Bruno letecký ztroskotanec    BRUNO 3 - Bruno letecký ztroskotanec

Český a dovolím si tvrdit, že i výborný a úspěšný autor freeware her, jménem Pavel Straka, tvořící svá díla pod pseudonymem Pawlis, není pravidelným návštěvníkům našich stránek rozhodně neznámým pojmem. Naleznete od něj u nás už čtyři jeho hry, vskutku jednu lepší, než druhou, jsou to hry s názvy Vejce - přepravujte vajíčka do hnízd, Neandrtálec Bruno - potrestaný ožrala, BRUNO 2 - únos rodiny, Šnek - udatný a chytrý nebojsa a dnešní hru s názvem BRUNO 3 - Bruno letecký ztroskotanec, která je tedy jeho pátou a zatím poslední. Jeho specialitou jsou adventury, jejichž tvorbu mistrně ovládá, což dokazuje právě tato jeho adventura. Graficky je zpracována ve velkém stylu, je také opatřena česky namluveným dabingem takže milovníci adventur si přijdou „na své“, prostě řešeno, „kdo umí, ten umí, kdo ne, ten pak jen čumí".

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 69944 KB

Výrobce: Pawlis   Web

Zobrazení celkem: 4175

Zobrazení tento měsíc: 2542

Hodnocení oblíbenosti (764x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

BRUNO 3 je tedy další pokračování česky namluvené adventury. Tentokráte se ocitnete v roli pilota, který převáží zábavnou pyrotechniku. Když mu jedné noci vysadí motor a on ztroskotá na ostrově. Vaším úkolem, neboť to budete vy, kdo se s tímto hlavním hrdinou ve hře ztotožníte, bude jak také jinak, se z ostrova dostat. Potkáte zde rybáře a místního šamana, který vám poradí, jak se z ostrova dostat. Samozřejmě, že to nebude zadarmo. Bude po vás chtít uvařit kouzelný lektvar, za který vám dá mapu k indiánům, kteří mají létající stroj. U indiánů, jak už to bývá, taky nic zadarmo nebude. Budou po vás chtít, vrátit vodu do jejich studánky.

Ve hře si také užijete různé hádanky, skládačky a rébusy. Ovládání hry samotné není skutečně třeba vůbec vysvětlovat. V případě, že nemůžete rozpoznat některý předmět v inventáři, stačí, když na něj kliknete prostředním tlačítkem myši, tedy jejím kolečkem a Bruno vám odpoví, co je to za předmět, kliknutím pravým tlačítkem na předměty ve hře, je Bruno okomentuje. Hra má ještě něco, co vám velmi pomůže při hraní. Stačí, když správně zkombinujete, nebo použijete předmět, tak i bez kliknutí myši vám naskočí na hrací ploše červená fajfka, která bude signalizovat, že je to správné použití. Hra se skládá ze dvou částí, samozřejmě, že druhou část spustíte jen po zadání hesla, které zjistíte až po dohrání první části.

Co tedy říci na závěr této recenze? Velice si vážím všech českých a slovenských autorů freeware a zvláště potom těch, kteří se s vervou a úspěšně pouští zejména do tvorby adventur. Ono vytvořit dobrou adventuru, a tato dnešní je navíc skutečně výborná, je rozhodně mnohem těžší a náročnější, nežli stvořit nějakou tu „střílečku“. Zároveň chci ze srdce poděkovat autorovi za to, že mne na tuto skvělou hru mailem upozornil, nějak totiž unikla mé pozornosti a vás bych tak o moc ošidila. Ještě jedno překvapení pro vás autor této adventury připravil, po rozbalení hry totiž zjistíte, že vám autor do ní nachystal i textový návod na hraní, dokonce i s obrázkovou nápovědou, což zase tak zcela obvyklé u autorů není. Doporučuji vám ale, abyste začali hrát bez tohoto zmíněného návodu, hra má totiž vcelku logický postup, ale některé ty hádanky a rébusy jsou poněkud složitější, takže juknout do návodu, to udělejte skutečně jen v krajní nouzi, jinak se připravíte o výtečnou a dobrodružnou zábavu.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)