HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Sea Journey - bitevní námořní plavba (free hra)

Sea Journey - bitevní námořní plavbaSea Journey - bitevní námořní plavbaSea Journey - bitevní námořní plavbaSea Journey - bitevní námořní plavba

Staňte se námořníkem a budete moci rozhodovat o budoucnosti lodi, což bývá snem mnoha mladých lidí. Nyní si tudíž můžete zkusit bojovat proti nepřátelským lodím, ale poněkud docela jiným způsobem. Budete totiž moci hrát hru, kde musíte přehazovat mezi sebou různé symboly tak, aby jeden symbol složit řadu minimálně ze tří stejných. Také hodně záleží na tom, jaké symboly propojíte, poněvadž každý symbol dodává vaší lodi jiné vlastnosti. V dávných dobách to námořníci neměli vůbec lehké a jednoduché, jejich lodě sice vyhlíželi na první pohled velmi nádherně a velkolepě, byly však poměrně dosti spolehlivé, takže co potom zmohli proti nepřízni počasí, který na ně přihnal vlny, bouře a nepříznivé bezvětří. Nedej potom Bože, aby potkali loď, kde se ve větru třepetá ta známá pirátská vlajka se symbolickými zkříženými hnáty.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 33719 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 3774

Zobrazení tento měsíc: 2461

Hodnocení oblíbenosti (679x):

0%   25%   50%   75%   100%  
69%

Na samém počátku po spuštění hry vlastníte docela malinkou plachetnici a máte za úkol posbírat co možná nejvíce zlatých symbolů. Na hrací ploše jsou umístěny zelené, červené a modré diamanty, dále potom svitky, kormidla, zlaťáky a dokonce dělové koule. Vaším úkolem je získat přehazováním dvou předmětů minimálně trojici stejných předmětů. Jakmile se tak stane, začnou se lišty, jež označují diamanty jednotlivými barvami, plnit podle toho, zda zrovna posbíráte zelené, rudé nebo modré, lapidárně řečeno podle barvy předmětů, pakliže navíc získáte i peníze, tyto se vám připíši na konto. Nemírně důležité jsou potom dělové koule, kterými je nutno potopit nepřátelské pirátské lodě, což provedete tak, že vytvoříte trojici dělových koulí.

Uvědomte si však, že máte pouze tři tahy, pak přebírá iniciativu váš počítač a na řadě jsou piráti, kteří mají naprosto stejné možnosti a šance, jako máte vy. V průběhu jednotlivých levelů lze získat i množství bonusů, které vám vylepší nějakou tu dovednost, ať už je to útok, obrana, nebo komerční schopnosti. Za získané peníze si můžete potom koupit novou, tedy odolnější loď a nakoupit i lepší schopnosti a dovednosti. Hra vám nabízí hned několik módů, můžete si zahrát jako pirát, kde jde hlavně o útok, nebo jako garda, která bude prioritně jen manévrovat. Dále se můžete zaměřit jenom na vydělávání a získávání peněz, sem tam je do hry vložena i mezihra, v níž si lze vydělat i několik tisíc. Super bonusy potom získáváte jenom tehdy, když se vám podaří vytvořit nikoliv trojici, ale čtveřici stejných předmětů, čímž získáváte jeden tah navíc.

Autoři zde použili množství velmi zajímavých a taktéž zcela nových originálních prvků, které vynikají svojí pozoruhodností a tak dávají hře velice příjemný spád a co je hlavní a o co jde především v každé hře, zvyšují tak přitažlivost hry samotné. Nechci, ani nebudu tvrdit, že se jedná o něco úplně světoborného, přesto se musím přiznat, že mne hra velice zaujala a to jsem už hezkou řádků podobných her odehrála a samozřejmě především recenzovala. Zkrátka a dobře, pokud si tuto hru stáhnete, rozhodně neprohloupíte a sami zjistíte, že jsem své hodnocení hry nepřeháněla. Ujišťuji vás, že se hned tak od ní neodtrhnete, navíc zde můžete uplatnit vlastní šikovnost a postřeh, také rychlost a rozhodnost. Grafika vás rozhodně zaujme, totéž platí i originálním námětu, vše potom dokresluje s velkým vkusem zvolená hudba, a výsledkem je dílko, které by bylo škoda nechat bez povšimnutí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)