HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Mr. Smoozles Goes Nutso – šílený kocour (free hra)

Mr. Smoozles Goes Nutso – šílený kocour Mr. Smoozles Goes Nutso – šílený kocour Mr. Smoozles Goes Nutso – šílený kocour Mr. Smoozles Goes Nutso – šílený kocour

Jen si to tak zkuste pro sebe představit, totiž zcela idylický svět, kde zvířátka a různí roztomilí a rozmanití tvorové žijí pohromadě a v naprosté symbióze. Tuto takřka rozkošnou pohodu však naruší krutí mimozemšťané, tedy tak dobře známí Vetřelci, kterým nejde o nic jiného, než zcela zpustošit tento mírumilovný svět. Pochytají tedy všechna stvoření a rozmístí je v barelech, nebo obestřou silovými poli a změní realitu a vzhled vašeho světa takovým způsobem, že jej již ani nepoznáte. Navíc vypustí do světa kocoura, který načisti zblbne a hodlá laserem zničit vše, co se jen trošičku pohybuje. V důsledku toho se hlavní hrdiny hry, taktéž kocour, vydá na strastiplnou cestu, aby zachránil jeho přátele ze spárů zlolajných Vetřelců. Tak se na první pohled zábavná hra již rychle změní v urputný souboj za účelem přežití civilizace.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 17309 KB

Výrobce: Juniper Games   Web

Zobrazení celkem: 2744

Zobrazení tento měsíc: 1923

Hodnocení oblíbenosti (643x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Velice atypická adventura, kterou ve skutečnosti dnešní hra opravdu je, se vyznačuje nejen odlišným způsobem pojetí a ztvárnění hry, ale i notnou dávkou vlastní originality, takže jsem zcela přesvědčena, že vás pobaví a zároveň zaujme a uchvátí. Hru lze považovat i za kombinaci adventury a logické hry, neboť tyto prvky, kromě několika dalších, se ve hře do sebe prolínají, ale nutno říci, že do sebe i zapadají. Všechny tyto atributy potom skutečně vytvářejí kompaktní a celistvý celek, který nutno jenom pochválit. Při pozornějším zkoumání sami jistě přijdete na to, že autoři vložili do hry nejen zcela originální myšlenku, ale celé své nadšené srdce.

Čeká vás sbírání krystalů pro aktivování počítače, vtipné rozhovory s rozličnými postavičkami, pročítání kreslených popisků na obrazech všude kolem vás, zachraňování lidských obyvatel, kteří byli proměněni v ovce a jiná zvířata, hlavně však věčné utíkání před všudypřítomným kocourem Smoozlesem, což všechno dohromady tvoří velice příjemný a zábavný celek, kterému nechybí i v mnohých hrách chybějící nadsázka, prostě zahrát si tuto hru je jedinečná příležitost, jak se na delší doby výborně ě příjemně pobavit, snad se také i mnohdy zasmějete, i když nevylučuji, že i namíchnete. Ze hry je totiž doslova cítit snaha o „vypiplání“ hry do těch nejmenších detailů, rozhodně si na její tvorbě dali záležet a neodfláknuli ji, což je jim nutné připsat k dobru.

Zpočátku zřejmě budete muset často po lokacích takřka bezhlavě běhat, tedy alespoň v těch, v nichž vás pronásleduje momentálně bláznivý nepřítel a střílí po vás o sto šest. Berte však na vědomí, že s postupem času se ve hře stále častěji přidávají se k němu i další pomatenci. Když už je konečně tak toužebně očekávaný klid, pak jakoby zcela nečekaně, přicházejí na řadu hádanky. Ty vycházejí z rozhovorů s postavami a je velice důležité to neignorovat, ale skutečně poctivě je číst, jen tak se vyhnete zcela jinak zbytečným zákysům. Rozprávějte s nimi opakovaně, získáte tak mnoho dalších a cenných informací a předejdete tak následujícím zádrhelům. Kromě toho sbíráte předměty, přičemž všechny aktivní předměty se ve vaší blízkosti lesknou, takže byste neměli nic přehlédnout, navíc zmíněných předmětů zase není tolik. Často ale budete muset běhat tam a zpátky pro získání informací a aktivování panelů, různých kódů, nevyjímajíce i sbírání klíčů.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)