HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Tiny Barbarian – neohrožený Barbar (free hra)

Tiny Barbarian – neohrožený BarbarTiny Barbarian – neohrožený BarbarTiny Barbarian – neohrožený BarbarTiny Barbarian – neohrožený Barbar

Jistě víte, kdo to byli Barbaři, pokud ne, tak potom jen krátce připomenu, že se jedná o historické označení, užívané Evropany pro společnosti a kultury na jiném, než průmyslovém stupni vývoje. Používalo se spolu s pojmem „přírodní národy“ a Barbaři, zejména v umělecko-historické literatuře. Toto pojmenování vzniklo již u starých Řeků, přičemž se jednalo o původní označení všech „Neřeků“, tedy cizinců, mluvících pro Řeky cizím, nesrozumitelným jazykem. Později s narůstajícím vědomím vlastní kulturní převahy získávalo toto označení pejorativní význam, byli jím označováni nevzdělanci, primitivové a nakonec i všichni ti, kteří holdovali vandalizmu v plném rozsahu tohoto slova. Jednoho z nich vám v dnešní hře tudíž představíme, zabijáka jak se patří a to dokonce v mnoha těžkých, též divokých soubojích.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 4318 KB

Výrobce: Michael Stearns   Web

Zobrazení celkem: 2766

Zobrazení tento měsíc: 1888

Hodnocení oblíbenosti (618x):

0%   25%   50%   75%   100%  
67%

Hra má vynikající, ba přímo skvělé grafické zpracování, je velice věrohodně ozvučena, takže si budete připadat, jako v opravdovém souboji na meče, snad jenom s tím rozdílem, že se můžete vzájemně pozabíjet tolikrát, kolikrát se vám zamane, aniž byste při tom ztratili byť i jenom kapičku vlastní krve, nebo přišli skutečně o to nejcennější, co máte tedy o váš drahocenný život. Budete opravdu v naprostém bezpečí a v teple svého příjemného domova u svého věrného kamaráda počítače, což vám rozhodně přidá na klidu a na pohodě. Tak se do toho pusťte, ať hlavy padají, jako přezrálé švestky, vždyť se jedná pouze a jenom o hru a ne o skutečný krvavý a nelítostný souboj na život a na smrt.

Základem pro to, abyste zvítězili a nepodlehli sokovi je naučit se ovládat borce, za kterého bojujete naprosto dokonale, neboť je až neuvěřitelné, co bojující postavy dokážou. Umějí se totiž skrčit, otočit se o celých tři sta šedesát stupňů, kopnout soupeře do holeně, vyskočit a ve výskoku seknout soka do hlavy, a pokud využijete jeho jediné slabé chvilky, utnete mu palici jednou ranou, jen to zahučí. Už z tohoto důvodu hra zapadá do žánru klasických akčních arkád, což samo o sobě může být dosti odrazující, ale věřte mi, že hra vás v žádném případě neurazí. Nechá vás skákat úrovněmi, kosit nepřátele, přičemž herní obtížnosti neustále narůstá, a proto je o zábavu postaráno. Narazit můžete i na skryté objekty, jejichž hledání určitě činí hru napínavější. Ale i přesto se „Tiny Barbarian“ vyplatí alespoň vyzkoušet, protože pár příjemně strávených minut rozhodně nabízí, a i když nepůsobí nikterak úchvatně, běží naprosto dokonale a navíc i bezproblémově.

Hra sice není příliš dlouhá, ale přesto se domnívám, že vzhledem k prostředí, v kterém se ocitnete, jí určitě přijdete na chuť. Vžijete se totiž do role z jednoho barbarských válečníků a změříte své síly se spoustami krvežíznivých nepřátel. Ocel meče bude svištět vzduchem, sem tam se ozve i bojový výkřik, krev poteče proudem a střety ocele s ocelí budou zvonit třeskotem, pakli se vám, nebo soupeři, podaří vykrýt těžký úder. „Tiny Barbarian“ je tedy příjemnou, krátkou retro akční hopsačkou, v níž hlavní roli ztvárňuje udatný barbar a jeho meč. V roli protivníků se setkáte s nejrůznějšími nemrtvými, tedy Zombiemi, občas i vybavenými nebezpečným lukem, setkáte se i třeba s vlky, dokonce i s bohyněmi. Celá hra se nese v duchu retro, takže nikterak nepřekvapí nepříliš ostrá grafika, ani tolik typické ozvučení.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)