HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

NullpoMino - početná variace Tetrisu (free hra)

NullpoMino - početná variace TetrisuNullpoMino - početná variace TetrisuNullpoMino - početná variace TetrisuNullpoMino - početná variace Tetrisu

Dávno tomu, skutečně velice dávno tomu je od doby, kdy první hra na téma Tetris spatřila světlo tohoto světa. Jak už tomu ale bývá zvykem, tomuto vděčnému a zajisté i věčnému tématu se věnovaly spousty autorů, kteří se snažili, seč to bylo v jejich silách, obměnit a pozměnit tuto docela oblíbenou hru tak, aby ji obohatili o nové originální, zajímavé a inovační prvky a tak přinesli vždy nějakou změnu a novinku, která by byla lákadlem pro další potencionální hráče. Tak vznikly na toto téma hry se svlékajícími se krasotinkami, různé druhy Antitetrisů a podobných her, jedno je však jisté, samotný princip hry se nikdy nezměnil, neboť Tetris je Tetris a jeho základní prvky tedy po celá léta zůstávaly stále stejné a neměnné a zřejmě tomu tak bude nadále, v důsledku toho bezesporu vznikla tato zcela nová hra s četnými variacemi.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 19658 KB

Výrobce: NullpoMino   Web

Zobrazení celkem: 3696

Zobrazení tento měsíc: 2793

Hodnocení oblíbenosti (771x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Pokud jste tedy skalními příznivci Tetrisu, byla by to opravdu škoda si tuto nápaditou hru nechat ujít a nevyzkoušet si ji. Jistě uznáte sami, že do správného koktejlu k alkoholu patří nejen i různé druhy chutného ovoce, ale také kostky ledu. Vaším úkolem tedy bude seřazovat seshora padající kousky ovoce a ledu tak, abyste k sobě přiřadili vertikálně, horizontálně i diagonálně vždy tři stejné druhy ovoce, nebo kostky ledu, tak tyto po dopadu dolů zmizí a uvolní vám místo pro další herní pokusy. Občas bude padat dolů i průhledná kostka, která je bonus, který je možno použít do zmíněné sestavy jako univerzál.

Padající kostky ve trojici, dvojici, či sólo je možné posunovat kurzorovými klávesami pravá-levá libovolně do stran, šipkou dolů urychlíte jejich pád a šipkou nahoru podle vzniklé situace lze měnit u padajících souprav jejich uskupení, tedy je přesouvat mezi sebou. K mizení poskládaných sestav tedy dochází mnohem rychleji a při tom nejste ve hře tlačeni tím, jak tomu bývá zvykem u her tohoto typu, že by sestavy kostek stále zrychlovaly svůj pád, což je jistě příjemné. Jestliže se vám jedním uspořádáním pro dopad kostek podaří najednou zlikvidovat více řad, potom získáváte zvláštní individuální bonusy.

Musím konstatovat, že tato hra má velice nápaditě a originálně uspořádánu svoji grafickou úpravu, v pozadí totiž lze spatřit ručně kreslené koktaily a jako pomocník vám slouží vpravo nahoře ukazatel, jehož sledováním lehce a včas vždy zjistíte, jaká sestava bude padat dolů poté, zatím co ta stávající teprve padá dolů, takže máte dostatek času na přemýšlení, jak ji změnit, popřípadě i jak a kam ji umístit. Z tohoto jasně vyplývá skutečnost, že to co potřebujete ke zdárnému hraní máte po celou dobu hry k dispozici, včetně počtu získaných bodů, který můžete po ukončení hry odeslat do tabulky nejlepších dosažených výsledků, ale vězte, že dostat se tam vás bude stát velké úsilí v dosažení co nejlepšího výsledku.


 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)