HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Nega Kon – svět vás často klame (free hra)

Nega Kon – svět vás často klameNega Kon – svět vás často klameNega Kon – svět vás často klameNega Kon – svět vás často klame

Věříte vašim očím všechno, co vidíte? Pusťte se tedy do dnešní hry a zjistíte velice rychle a snadno, že tomu tak ve skutečnosti vždycky být nemusí. Na světě totiž existuje spousta klamů a někdy až neuvěřitelných přeludů, které vás mohou v některých případech značně potrápit a rozhodit, nevěřte tedy bezezbytku a vždy tomu, co právě vidíte, mohli byste pěkně naletět. Na jednom takovém principiálním klamu je založena právě i tato dnešní, zcela originálně a výjimečně vytvořená hra. Je založena ne jednom principu trojrozměrného klamu a věřte mi, že jde o herní koncept zcela nevídaný a naprosto neotřelý. Hra „Nega Kon“ je založen na zcela jednoduchém klamu, kdy zdánlivě podivný obrazec namalovaný na zemi, vypadá při pohledu z určitého úhlu jako trojrozměrné těleso, vaším úkolem je tudíž toto místo vždy nalézt.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 7263 KB

Výrobce: Mahdi Bahrami  Web

Zobrazení celkem: 3464

Zobrazení tento měsíc: 2548

Hodnocení oblíbenosti (752x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Vaším úkolem je tedy najít vždy právě toto zmíněné místo. Pokud se vám to podaří, pak po stisku klávesy se daná malba přemění na konkrétní objekt a vy můžete velice snadno dojít do kýženého cíle. Kromě tohoto neotřelého nápadu hra disponuje celkem vydařenou trojrozměrnou grafikou, vše pak dokonale doplňuje i s velkým vkusem a citem zvolená doprovodná hudba. Jediným, zato však velikým nedostatkem této jinak vtipné hry, je její délka, pět levelů na celou hru, to je skutečně hodně málo. Přesto musím znovu konstatovat, že se jedná o originální hru, která za zahrání rozhodně stojí, i tak se u ní alespoň na chvilku dobře pobavíte.

Hra je ale poněkud dosti obtížná, vyžaduje od vás dobrý postřeh a rychlé reakce, nutností k zvládnutí zadaných úkolů je i notná dávka trpělivosti, trénování a snad i krapet onoho příslovečného štěstíčka. Hratelnost je na dobré úrovni, jednoduché a srozumitelné je i její ovládání, hru ovládáte pomocí kláves W, S, A, D, dlouhé podržení klávesy X pak slouží pro obživnutí objektu, kláves Enter vám poslouží pro přechod do dalšího levelu. Určitě vám nejsou neznámé zprávy o tom, jak se dokonce i u nás po celosvětových zkušenostech, dávají na silnicích namalovat na první pohled rozmazané obrázky, které se však v příslušných místech za určité rychlosti změní v pestrobarevný obrázek, jako je například školáček, tento skvělý zrakový klam pak sám o sobě donutí řidiče podstatně zpomalit.

Na stejném principu potom funguje také základní herní koncept dnes této hříčky. Který se sice neodehrává ve světě silnic a autostrád, ale přesto v ní hlavní roli hrají zrakové klamy, tedy již zmíněné rozmazané obrázky. Hlavním úkolem bohužel jenom v pěti levelech, je najít v až pohádkově vykreslených lokacích takové místo, odkud se vám z na první pohled zcela rozmazaného obrázku stane objekt, odkud se vydáte za zlatou hvězdičkou, zpřístupňující následující level. Během rozřešení všech klamů narazíte i na hranoly, ale také na tunel, nebo dokonce na jakousi prapodivnou rampu.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)