HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Povídka o opilém Santovi - nepij Santo (free hra)

Povídka o opilém Santovi - nepij SantoPovídka o opilém Santovi - nepij SantoPovídka o opilém Santovi - nepij SantoPovídka o opilém Santovi - nepij Santo

Nabízím vám dnes hru od známého českého autorského týmu "Undying Team". Na herní scéně se pohybujeme již od roku 2007 a je zaměřen především na tvorbu adventur. Za sebou má tento vskutku výtečný již tři malé adventury, první "Bez peněz do hospody nelez", druhou "Život je boj" a nyní stvořil jejich nejnovější adventuru "Povídka o opilém Santovi". Výše jmenované hry tohoto úspěšného tvůrčího týmu rovněž naleznete na našich stránkách a věřte mi, že skutečně za zahrání stojí. Na hru mne upozornil vedoucí tohoto týmu Michal Virkovský, alias Virus a zároveň mne požádal o její zveřejnění. I když zrovna nejsou Vánoce, i tak jsem jeho přání s radostí vyhověla, takže berte hru jako nostalgickou vzpomínku na minulé Vánoce, tak poznáte, co se v nich skutečně i dělo. Santa jako opilec, toto tu ještě vskutku nebylo.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 17622 KB

Výrobce: Undying Team  Web

Zobrazení celkem: 2877

Zobrazení tento měsíc: 2030

Hodnocení oblíbenosti (739x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Velice hezky po grafické stránce i nápadově zpracovaná a téměř dokonalá hra svědčí o velké tvůrčí fantazii a originalitě zmíněného autorského kolektivu, který zde dokázal, že „kdo umí, ten vskutku umí“ a lze se jen těšit na to, čím nás v brzké budoucnosti tito autoři překvapí. Grafické zpracování je naprosto dokonalé a svědčí o tom, že autoři do tvorby této hra vložili nejen celé svoje tvůrčí srdce, ale i veškerou dostupnou fantazii, nebývá mi tudíž nic jiného, než před nimi smeknout vlastní pomyslný klobouk. Hra doplněná vskutku výbornými zvukovými efekty a doprovodnou hudbou jen zvyšují její podmanivost, si rozhodně nezaslouží kritických připomínek, i když jak znám některé svoje tak zvané „kolegy“ z jiných webových nejmenovaných stránek, nenechali by na ni ani nitku suchou, tedy srovnají ji doslova ze země, aniž by na ní nechali alespoň onen příslovečný „kámen na kameni“.

Mám velice ráda adventury, zvláště pak české, i když tato se očividně minula s právě probíhajícím ročním obdobím, což ovšem vůbec nesnižuje její kvalitu, nebo vskutku originální nápad. Santa se nám tentokráte opil téměř do němoty a nestačil ukočírovat vlastní sobí spřežení, to narazilo do stromu a Santa skončil v jeho větvích, přesto ale chce dárky doručit na to správné místo. Je tedy zcela samozřejmé, že bez vaší odborné pomoci to nedokáže. Tak copak, slitujete se nad ním, nebo ho necháte na pospas jeho osudu? Dnes tedy učiním výjimku a přidám vám do recenze i návod, což nikdy nedělám. Berte to tedy tak, že chci pomoci těm nejmenším mrňouskům, kteří Santu rádi uvidí v každém ročním období, ostatně byste se k návodu dostali i sami beze mne, jen vám to tedy trochu ulehčím.

Santa je v trablích a Vašim úkolem je pomoci mu s roznášením dárků. Nejprve klikněte pravým tlačítkem myši na rampouch vedle Santy. Rampouch vezměte z inventáře a použijte ho na pytel s dárky. Santa vyndá jeden dárek, který pomocí pravého tlačítka myši rozbalíte. Najdete pouze lahev alkoholu, která Vám prozatím k ničemu není. Opět pomocí rampouchu vyndejte dárek a také ho rozbalte. Uvnitř naleznete sadu nářadí a v ní (pravé tlč. myši) pilku. Pilku použijte na provaz, který drží Santu na stromě. Dole seberte jedno prkno z hromady a pak pokračujte ke kupě sněhu před domem. Klikněte na ní pravým tlačítkem myši, čímž vytvoříte sněhovou kouli. Hoďte ji po pytli s dárky, nic se nestane, koule se jen rozpráší, a proto udělejte novou kouli a polijte ji v inventáři lahví alkoholu, čímž se vytvoří ledovka. Pomocí ledovky už s přehledem pytel s dárky shodíte. Nyní pokračujte k žebříku, který seberte a použijte na střechu domu. Žebřík, ale bohužel neudrží Santovu váhu a praskne. Nyní seberte kámen a v inventáři ho skombinujte s prknem a vytvořte malou houpačku. Tu použijte na střechu a poté vezmete další kámen, který bude sloužit pro vymrštění. Tento kámen použijte na houpačku a je tu, Santa to pod vaším vedením skutečně dokázal.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)