HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Sprint-King of the Jungle-král džungle (free hra)

Sprint-King of the Jungle-král džungleSprint-King of the Jungle-král džungleSprint-King of the Jungle-král džungleSprint-King of the Jungle-král džungle

Jsem stoprocentně přesvědčena, že nejenom milovníci všech druhů, a to i dravých koček, ale také příznivci arkád, rozhodně přijdou tak říkajíc „na chuť“ dnešní skákačce „Sprint-King of the Jungle“. V této hře je kromě nezbytného poskakování a přeskakování bezpodmínečně nutné sbírat také různé druhy ovoce, aby mohl váš hlavní hrdina, tedy velice šikovný a chrabrý lev, využívat všechny svoje speciální schopnosti, mimo jiné i zastrašovací řev, znějící přímo děsivě. Pomocí něho totiž dovede působit na předměty a zvířata kolem něho, což je naprosto nezbytné pro úspěšné dokončení každého levelu. Hra má dokonce možnost vybrat si ze dvou nabídnutých herních obtížností, takže si zahrají jak začínající hráči, tak i ti nároční. Hře vévodí dokonalá grafika, navíc ji doprovází i s velkým vkusem zvolená hudba, podtrhující herní atmosféru.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 2229 KB

Výrobce: LIONSOFT  Web

Zobrazení celkem: 3331

Zobrazení tento měsíc: 2138

Hodnocení oblíbenosti (552x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

V prostředí vcelku pohledné a živoucí přírody se budete pohybovat s postavičkou, s níž se navíc samozřejmě ve hře ztotožníte, jen pro upřesnění jedná se o kočkovitou šelmu, známou jako lev. Tento vládce džungle se tedy vydává pod vaším odborným vedením, na nebezpečnou a dobrodružnou pouť po neznámém ostrově, plném nepřátel a různých jiných nebezpečí a záludností. Číhají tedy na vás nesmiřitelní nepřátelé, což však zdaleka není vše, neboť na vaší strastiplné pouti se vám do cesty nebudou stavět bojovníci, ale narazíte i na mnohé, taktéž vašemu životu velice nebezpečné překážky, včetně mnoha různě narafičených pastí a pastiček. Tak se setkáte s ostrými bodci a hroty, překonávat budete muset propasti a prolákliny, přecházet budete muset po pohyblivých plošinkách, setkáte se i s mizejícími hranoly, které se po doskoku na ně po chvíli rozpadají, aby vás tak nechaly zřítit se do záhuby.

Celý tento herní titul vám poskytuje hodně nadprůměrné technické zpracování, samotná grafika sice rozhodně nepatří mezi skvosty, přesto svému zadanému účelu plně vyhovuje, je rozhodně stylová a pečlivě propracovaná. Kladně lze potom hodnotit i doprovodnou hudbu, neboť při jejím výběru měli autoři hry i zde šťastnou ruku. Nepochybuji sice vůbec o tom, že jste již hráli obtížnější a snad i nápaditější herní dílka, nicméně by byla škoda nechat hru „Sprint - King of the Jungle“ a její naprosto dokonalou absurdnost zcela bez povšimnutí. Sprint - King of the Jungle je totiž hodně nadprůměrnou hrou, která sice „díru do světa“ neudělá, přesto jsem ale přesvědčena, že mnohé z vás zaujme a snad i potěší. Domnívám se navíc totiž, že tato dnešní hra splňuje všechny potřebné atributy, kterými má každá akční arkáda disponovat.

Chrabrý lev jménem Sprint je tudíž hlavním hrdinou této barvami doslova hýřící akční arkády a vaším úkolem nebude nic jiného, než s ním sesbírat všechno ovoce v každé lokaci na mapě a projít tak do dalšího levelu. Ovoce je však poschovávané po všech koutech a cesta k jejich získání je opředena různorodými překážkami, které mají schopnost kdekomu pořádně navýšit adrenalin, což hrozí zejména hráčům s cholerickou náturou. Lev by samozřejmě nebyl tím správným a dokonalým lvem, kdyby neuměl svým řevem vyděsit leckterého, i na první pohled mnohem silnějšího soupeře. Dovede svým řvaním donutit k útěku mnohá zvířata a využije tak svého umění řvát pro uvolnění cesty k ovoci, které je s postupem do vyšších levelů, ukryto stále důmyslněji. K dispozici máte celkem dvacet herních levelů se stále novými a zcela originálními překážkami.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)