HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Come On Rabbit – jen stále výš, zajíčku (free hra)

Come On Rabbit – jen stále výš, zajíčku Come On Rabbit – jen stále výš, zajíčku Come On Rabbit – jen stále výš, zajíčku Come On Rabbit – jen stále výš, zajíčku

Nikdy se nedívejte dolů, aspoň toto vám radí název této nové „hopsačky“, která mi po prvním jejím spuštění tedy jako „remake“, ovšem o mnoho chudší známého projektu Icy Tower, připadala. I v této plošinovce totiž zase půjde o soustavné přeskakování směrem nahoru. Jak jsem ale zjistila po chvíli hraní, můj předpoklad byl zcela mylný a opravdu se o nějakém plagiátu nedá o hře tohoto typu hovořit. Přesto některé výhrady ke hře můžete mít, určitě bude terčem vaší kritiky hlavní hezká postavička zajíčka, po stránce grafické velice hezky vypracovaná. No raději zanechám takových a podobných úvah a pohovořím o tom, co je smyslem a cílem této dnešní hry. Na první pohled jde opět o jednoduchou záležitost, vyskákat s tímto milým zaječím stvořením po různorodých plošinkách, co nejvýše, když vám cestu ale ukazuje ptáček.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 12552 KB

Výrobce: Kero Satokivi   Web

Zobrazení celkem: 2476

Zobrazení tento měsíc: 1598

Hodnocení oblíbenosti (457x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Nejednalo by se tedy o nic obzvláště těžkého, kdyby zde ale nebylo ono známé a ošidné „kdyby“. Tímto „kdyby“ je v této hře neúprosně vám ubíhající čas, zobrazující se vpravo dole na hrací ploše, který vás tlačí a žne dopředu a mnohdy, ne-li stále, vás silně znervózňuje. Pokud totiž to nestihnete ve zmíněném čase doskákat až k barevným balónkům, které znamenají konec kola a přechod do dalšího levelu, vaše postavička umírá a ztrácí tak jeden z počátečních životů, přičemž však naštěstí zůstává na tom místě, kde tak říkajíc „zemřela“. Totéž se stane i tehdy, když zajíček spadne, narazí na zábranu, nebo se „setká“ ve vyšších kolech s některou poletující bestií, výstižněji řečeno s netopýrem.

S postupem do dalších kol však narůstá i obtížnost hry, cesty se prodlužují a zdálo se mi, že stanovené časové limity pro dosažení kýženého cíle, tedy červeného praporku, jsou stanoveny na fous, tak říkajíc „na knop“, což znepříjemňuje a stěžuje postup do vyšších levelů. Skákat je tedy nutno nejen přímo nahoru, ale i do boků mezi jednotlivými plošinkami, přičemž je nutné si uvědomit, že vlastně stále hledáte tu nejvhodnější a nejkratší cestu, vedoucí ke kýženému cíli, tj. ke zmíněným barevným balónkům, vzhledem k ubíhajícímu časovému limitu ji ale musíte nalézt co možná nejrychleji.

Autoři hry „Come On Rabbit“ tudíž přišli se zajímavým nápadem, kdy hlavního hrdinu, dovádivého zajíčka, neovládáme přímo, ale ukazujete mu, kam a kdy má skočit, přičemž vaším pomocníkem a dokonalým spoluhráčem, je rovněž velice čiperné ptáče. Herní svět se totiž skládá z malých ostrůvků uchycených ve vzduchu a vaším úkolem je dostat se co nejvýš. Snažení vám budou kazit především všudypřítomní netopýři, jimž se musíte pokaždé vyhnout. Samotný konec potom znesnadní závěrečný tuhý souboj se vzdušným drakem. Hra samotná je zpracována v hezké, pestrobarevné grafice, kterou doprovázejí reálné zvuky a hudba typická pro Japonce. Je jenom veliká škoda, že freeware „Come On Rabbit“ je tak velice krátká. Hra je totiž skutečně velice zábavná, až chytlavá a přidat do ní větší počet levelů by ji jenom prospělo.

Jo, a abych nezapomněla, hru po rozbalení spustíte pomocí souboru index.html, tedy z japonských domovských stránek.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)