HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Turtix: Rescue Adventures – želví potíže (free hra)

Turtix: Rescue Adventures – želví potížeTurtix: Rescue Adventures – želví potížeTurtix: Rescue Adventures – želví potížeTurtix: Rescue Adventures – želví potíže

„Turtix: Rescue Adventures“ je skutečně vynikající a nápaditá, navíc zcela originální arkáda, v níž ovládáte odvážného želvího samečka jménem Turtix, který zachraňuje své nerozvážné želví kamarády. Nebude ale stačit želvičky pouze zachránit, ale musíte jim zajistit bezpečnou cestu do finálního teleportu. Je nutno tak proto laborovat s bednami, abyste zaplnili pasti s ostny, aktivovat zábrany, aby se někam želvičky nepropadly, a preventivně likvidovat nepřátele, na které na své pouti narazíte. Je tedy docela zřejmé, že se nejedná jen o pouhou skákavku, viděnou jako plošinovou hru z bočního pohledu, ale budete muset do hry, pokud ovšem chcete uspět, o čemž ani v tom nejmenším nepochybuji, zapojit do hry i vlastní mozkové závity a to už přece za zahrání vskutku stojí, navíc hra obsahuje celou řadu "vymakaných" levelů.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 29615 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 3822

Zobrazení tento měsíc: 2594

Hodnocení oblíbenosti (618x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Mohu s čistým svědomím prohlásit, že přesto že hra je pokračováním prvního dílu hry „Turtix“, je podstatně vylepšená a tudíž patří k těm nejlepším herním výtvorům, které jsem vůbec kdy recenzovala a nabízela vám ke stažení, potažmo k zahrání. Ačkoliv je hra vytvořena graficky přímo pohádkově, dokáže rozhodně zaujmout nejen děti, ale i velice zkušené hráče. Ve hře budete ovládat velice milého a sympatického želvího žabáka, který se vydal odvážně do světa, plného nástrah a nebezpečí, dokonce i na něj číhajících nepřátel za účelem tentokráte pomoci svým zbloudilým želvím kamarádům a dostat je nazpět do jejich domovů.

Pokročilejší lokace se také stávají stále rozlehlejšími, takže splnit všechny úkoly v nich je stále náročnější, naštěstí však máte k dispozici vás navádějící kompas a zároveň i dřevěné ukazatele ve tvaru šipek, toto oboje vám usnadňuje dostat se bez zbytečného tápání do dalších kol, jen nepodceňujte nebezpečí, o kterých jsem se vám již zmínila. Veškeré herní prostředí je zpracováno dokonalou grafikou, což se týká i všech postaviček. Grafiku nelze nezvat jiným označením než jako skvělou, totéž je nutno říci i o doprovodné hudbě. Hru je nutno hodnotit jako vysoce zábavnou a dobrodružnou, dovolím si tvrdit, že hlavně jako „chytlavou“. Nebojím se tvrdit, že hra je skutečně luxusní hopsačka, ve které se opět setkáte se želvákem Turtixem, tentokrát však bez jakéhokoli omezení a navíc v přímo skvělé a plné kráse.

Zachraňujte tedy své želví kamarády a užijte si při tom neskutečného množství výborné a dokonalé zábavy. Vaši želví kamarádi byli uvězněni v kouzelné bublině a vy, jak už to tak bývá, se musíte postarat o likvidaci onoho zlolajného kouzla. Nějaký příběh tu tedy je, ale hra na něm skutečně nestojí, od toho jsou tu jiné atributy, jedná se totiž především o parádní hratelnost a grafiku.

Problém s dopravou vašich želvích svěřenců tkví v tom, že se zpravidla vyskytují na hodně nepříjemných místech, mnohdy až dost vysoko, přičemž jejich cesta dolů vede přes ostny a pasáže, kde si to hopkají prapodivné divné příšerky. Předtím, než zahájíte návrat svěřence, je třeba trasu vyčistit od těchto bestií skokem na jejich hlavu a také natahat bedny na ostny a vyřešit i další překážky. Budete nejen skákat, ale také ručkovat, lézt po žebřících a hledat potřebné objekty. Právě s tím souvisí i nutnost přemýšlení, neboť jen z beden se dá dostat na jinak nedosažitelná místa a do skrytých lokací.


 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)