HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Rocky Memphis – dobrodružství v ruinách (free hra)

Rocky Memphis – dobrodružství v ruinách Rocky Memphis – dobrodružství v ruinách Rocky Memphis – dobrodružství v ruinách Rocky Memphis – dobrodružství v ruinách

Ve hře se ztotožníte s postavou srdnatého dobrodruhem, který prozkoumává ruiny staré, dávno již vymřelé civilizace, neboť chce najít zde ukryté poklady, neboť jeho touha po rychlém zbohatnutí, je vskutku nezkrotná. Je tedy naprosto samozřejmé, že archeologie není zrovna jeho koníčkem a předmětem jeho zájmu, ale touha po rychlém a snadném zbohatnutí jej nutí riskovat nejen zdraví, ale i vlastní život. Představa, že zbohatnutí bude snadné, ta ho po chvíli přejde, kdo ví, zda nebude svého rozhodnutí i litovat, jednou se ale již „do boje“ pustil a couvnout nechce, takže vzhůru za poklady, snad přežije a nacpe si kapsy zlatem. Celé dění pak budete pozorovat z tak zvaného „bočního pohledu“, snad se tomu ani nechce věřit, ale čeká vás projít něco kolem sedmi set lokalit, což jak uznáte sami, je až dost.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 6548 KB

Výrobce: Stuart Collier   Web

Zobrazení celkem: 3210

Zobrazení tento měsíc: 2021

Hodnocení oblíbenosti (524x):

0%   25%   50%   75%   100%  
59%

Touha po rychlém zbohatnutí je tak stará, jako lidstvo samo, přetrvává v lidech až do teď. Jen proto tolik prosperují různé sázkové kanceláře, vsázet se dá na vše, na čísla, výsledky sportovních zápasů, nebo na dostihy. Lidé samozřejmě pokoušejí své štěstí i hledáním pokladů, i když mnohdy jsou náklady vyšší, než docílený výsledek, který se většinou rovná nule. V této hře je však tomu zcela naopak, odvážný mladík se bude díky vám troufale procházet po ostrově a hledat všechno cenné. Čeká vás tedy nové vzrušující dobrodružství, v němž nebude nouze o nebezpečná setkání, při nichž vám půjde doslova o krk.

Pokud máte kuráž a statečné srdce, chcete i rychle zbohatnout, potom neváhejte a vstupte s námi do prastarých ruin dávno již vymřelé civilizace. Mnoho však nechybělo, aby tato překrásná hra nebyla nikdy dokončena. Její tvorba trvala velice předlouhý čas, aby posléze práce na ní byly pozastaveny, což měly na svědomí neshody mezi autory. Nakonec však láska k tvorbě her přece jenom zvítězila a buďme jen rádi, že vám můžeme tuto originální hru konečně k zahrání nabídnout. Mohu vám zcela bez jakýchkoliv skrupulí sdělit s čistým svědomím, že nestáhnout si tuto hru, potažmo si ji ale hlavně nezahrát, by byla skutečně veliká škoda a zejména milovníci akčních arkád by se o hodně ošidili.

Nebezpečí ohrožujících vás život tudíž ve hře na vás čeká až téměř neobvyklé množství, ale pokud budete pozorní, dá se vše téměř v poklidu zvládnout. Hra se vám na předem určených místech sama ukládá, takže v případě úmrtí se nemusíte prodírat hrou od samého začátku, ale znovu pouze od posledního jejího uložení. Nebezpečí na vás tudíž číhají jak na souši, tak ve vodě i pod vodní hladinou a bude záležet pouze na vaší šikovnosti, jak se s nimi dokážete vyrovnat. Díky vhodně zvolenému systému ukládání si potom přejití některých těžších pasáží můžete takříkajíc dokonale natrénovat. Hlavní hrdina je tudíž fanatickým hledačem pokladů a poputujete s ním po mnoha částech starodávných ruin, abyste získali cenné předměty z těch nejzapadlejších míst tohoto starožitného prostředí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)