HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Persian Puzzle – návrat do středověku (free hra)

Persian Puzzle – návrat do středověku Persian Puzzle – návrat do středověku Persian Puzzle – návrat do středověku Persian Puzzle – návrat do středověku

Dnes vám nabízíme další, tentokráte však exotickou arkádu , tedy „Persian Puzzle“, která rozhodně předčí všechny hry na toto téma, které jste kdy hráli. Dokonale propracovaná a do konce dotáhnutá představa a myšlenka autorů „GameTop“, je charakteristickým znakem této velkolepé arkády. Jako recenzentka nemívám vždy tolik času, abych hru dohrála až do jejího konce, ale tentokrát jsem nad touto hrou dosti času, tedy v tomto případě do posledního přístupného kola a nemohla jsem se od ní odtrhnout, neboť jsem přímo doslova hořela zvědavostí, jaká další překvapení na mne čekají v dalších následujících kolech. Jedná se totiž vskutku o velice dobře, zejména zcela nově a originálně zpracovaný klon podobných arkád, který vám rozhodně doporučuji vyzkoušet, neb se v něm nacházejí též spousty originálních herních prvků.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 22421 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 3718

Zobrazení tento měsíc: 2369

Hodnocení oblíbenosti (593x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Autoři zde použili množství velmi zajímavých a taktéž zcela nových originálních prvků, které vynikají svojí pozoruhodností a tak dávají hře velice příjemný spád a co je hlavní a o co jde především v každé hře, zvyšují tak přitažlivost hry samotné. Nechci, ani nebudu tvrdit, že se jedná o něco úplně světoborného, přesto se musím přiznat, že mne hra velice zaujala a to jsem už hezkou řádků podobných arkád odehrála a samozřejmě především recenzovala. Zkrátka a dobře, pokud si tuto hru stáhnete, rozhodně neprohloupíte a sami zjistíte, že jsem své hodnocení hry nepřeháněla. Ujišťuji vás, že se hned tak od ní neodtrhnete, navíc zde můžete uplatnit vlastní šikovnost a postřeh, také rychlost a rozhodnost.

Zajímáte se o tajuplné a dnes již zapomenuté kultury, jejich rituály a obyčeje? Potom tedy si můžete v této hříčce vyzkoušet svůj úsudek a postřeh a přitom putovat po zašlé říši Indiánů. Budete nacházet jejich poklady, jako jsou zlato, drahé kameny a ještě se přitom dobře pobavíte a zároveň i potěšíte nádherným herním prostředím. Hlavní úlohu v této vskutku nádherné hře pak hrají kameny s nejrůznějšími obrázky. Vaším úkolem je tudíž nalézt všechna zlatá políčka na hrací ploše, a to tím způsobem, že označíte táhnutím vaší myší nejdelší možný řetězec stejných druhů kamenů. Ty se poté rozbijí a s nimi i všechno zlato pod nimi, které potom přejde na sochu při levém okraji hracího pole. S postupem do vyšších levelů to však nebude tak zcela jednoduché, levely jsou stále obtížnější a vytvořit řetězec je proto více nesnadné.

Persie má, jak jistě víte i sami beze mne, velice bohatou historii a historickou kulturu, která je dominantní obdobím, kdy na pouštích vznikaly obrovské pyramidy. Celé menu je bohatě a nádherně naladěné na tuto tématiku a samozřejmě také i všechny levely, kde to všemi možnými historickými památkami z této starobylé doby skutečně jenom hýří. Na rozdíl od jiných klasických arkád se však tento dnešní tento může pyšnit zcela unikátním systémem. Inu čas plyne jako voda a technický pokrok se probojoval i do oblasti freeware. Cílem dnešní hry je stejně jako v každém podobné arkádě, manipulovat s padajícími kostičkami, otáčet je a následně důsledně skládat tam, kam náležejí. Je tudíž vaším úkolem vytvořit trojice o třech stejných barvách, které poté docela jednoduše zmizí. K tomu všemu vám navíc občas pomůže také nějaký ten super silný bonus, který je například výbušnina, která zničením jedné skupinky s sebou vezme i několik nejbližších kostičkových sestav. Takových a velice podobných bonusů je nespočetné množství a s jejich funkcemi a dopady je možno se dokonale seznámit po spuštění hry ve výukové části.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)