HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Warlike Flyboys WW3 – váleční letci (free hra)

Warlike Flyboys WW3 – váleční letci Warlike Flyboys WW3 – váleční letci Warlike Flyboys WW3 – váleční letci Warlike Flyboys WW3 – váleční letci

Stát se pilotem bojových letadel, to je přece sen každého kluka, dovolím si tvrdit, že i mnohých moderních děvčat. Ovládat silný a rychlý létající stroj, navíc perfektně vyzbrojený razantními palubními zbraněmi, to je přece opravdu silné adrenalinové dobrodružství. A co takhle se s takovým letounem pustit do leteckých soubojů s nepřáteli, ničit jejich pozemní cíle, hlídkovat nad oceánem, nad pevninou i nad ostrovy, vyzkoušet si různé typy stíhacích letounů i bombardérů a to jak amerických, ruských i z Evropy, bojovat ve dne i v noci a být neustále ve střehu, neboť nepřátelé jsou velice nebezpeční a zadarmo vám nic nedají? Pakliže máte rádi stres, dobrodružství a nebojíte se do boje pustit i za cenu ohrožení vlastního života, potom se právě nalézáte na tom správném místě, stačí si vybrat letoun, navolit obtížnost a můžete začít.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 27450 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 5958

Zobrazení tento měsíc: 5958

Hodnocení oblíbenosti (917x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Vaším úkolem tudíž bude vžít se do role elitního bojového pilota, kdy máte dokonce možnost před každým leteckým soubojem si zvolit, v jakém stroji se vlastně chcete pustit do boje. Volba letounů je navíc velice rozmanitá a nabízí vám moderní letecké modely a to navíc i z několika různých států. Bohužel, kromě vizuálního vzhledu letounů autoři hry už nerozlišili kvalitu letounů, ani jejich výzbroj, Takže je ve skutečnosti naprosto lhostejné, jaký tyk letounů si navolíte. Pozvolení typu letadla a státu, ze kterého pochází, si ještě navolte obtížnost hry a poté se již ocitnete přímo v akci. Akce jsou zpracovány formou kampaně a vy tudíž dostáváte postupně úkoly, které musíte plnit.

Jejich náplň je sice různorodá, ale samotné jejich plnění je v mnoha případech téměř totožné. Budete proto bojovat s nepřátelskými letouny, pozemními cíli i s bitevními loděmi, které ohrožují vámi střežený letecký prostor, jindy budete vůdcem letecké eskorty, nebo také jako ochranka doprovázet a ochraňovat jiný přátelský letoun. Všechny tyto podrobnosti jsou vám sdělovány formou textového brífinku, který se vám vyplatí číst již právě a především proto, abyste věděli, co na vás čeká, co se od vás požaduje a co máte vůbec dělat. Ve většině případů ale bude stačit po startu sledovat radar a tak zjišťovat, kde se nacházejí nepřátelské letouny. Ty si vás totiž samy velice rychle najdou a budou se vás snažit sestřelit, čemuž se musíte i navzdory jejich početní přesile, ubránit.

Proto naštěstí vlastníte palubní zbraně, nejčastěji potom klasický letecký kulomet, jen musíte dávat pozor, abyste ho soustavnou palbou nepřehřívali, neboť potom je na chvíli nefunkční a pokud by vás v této chvíli napadl nepřátelský stroj, skončíte v troskách na zemi. Trefit se do nepřátel však není tak docela snadné. Střelba, prováděná kurzorovými klávesami je skutečně až nepříjemně nepřesná a pohyb vašeho letounu pomocí počítačové myši zase dosti pomalý, což je pro úspěšnost v soubojích právě tím největším problémem. Doporučuji vám proto, abyste ještě dříve, než se pustíte do samotných jednotlivých kampaní, spustili tutoriál, ve kterém se naučíte ovládat váš stroj a vychytáte všechny potřebné fígle, které se vám rozhodně budou hodit při následujících bojových brífincích.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)