HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Kuma Story – příběh medvídka Kumy (free hra)

Kuma Story – příběh medvídka KumyKuma Story – příběh medvídka KumyKuma Story – příběh medvídka KumyKuma Story – příběh medvídka Kumy

Pokud si spustíte dnešní adventuru, tak zjistíte, že nejenom lidé, ale i zvířátka, v tomto případě medvídci, taktéž rádi oslavují některé, pro ně významné dny a dokážou pro zdárný průběh oslav, provádět téměř až neuvěřitelné skutky. Tak toto je právě případ hlavního hrdiny dnešní hry, tedy milého medvídky jménem Kuma, který nezapomněl na to, že právě dnešní den je pro něj dnem významným, neboť právě dnes slaví výročí svatby se svojí milovanou medvědicí, což samozřejmě, stejně tak jako je tomu u lidí, pádným důvodem k oslavě bezesporu je. Donést pouze své milované polovičce med, to se mu zrovna moc vhodné nezdá, takže se bude muset poohlédnout po jiném dárku, napadne ho přinést medvědici pořádný pukét. Peníze však nemá, takže si kytici bude muset nejdřív vypěstovat, teprve pak může kytici své milé darovat.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 4827 KB

Výrobce: Luke "SpacePirateCaine" Rideou  Web

Zobrazení celkem: 3335

Zobrazení tento měsíc: 3335

Hodnocení oblíbenosti (712x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Jedná se tedy o adventuru, zpracovanou v poměrně jednoduché, i když vizuálně hezky zpracované grafice, která vás rozhodně potěší svým milým příběhem. Na druhé straně její technické zpracování, navíc i způsob ovládání a hledání předmětů, či používání předmětů na sebe, vyžaduje od vás větší míru fantazie a dokonalou předvídavost, neboť je skutečně zcela atypické. Ovládání je však naprosto jednoduché, vystačíte si totiž pouze s vaší myší a s jejími oběma tlačítky, budete však zřejmě postrádat inventář, který se v této adventuře, na rozdíl od jiných adventur, nenachází. Takže si pozorně prohlížejte všechny předměty a zkuste se brat vše, co lze, jen to je cesta k úspěšnému dokončení této vskutku až příliš krátké adventuře.

Takže nic naplat, budete se tedy muset skutečně spolehnout na vaši bujnou fantazii a „detektivní nos“ a doslova ve hře laborovat. Poté, co si vypěstujete kytici pro vaši milovanou medvědici, vydáte se k ní do jejího domečku a musíte ji dostat do okénka, ze kterého na vás drahá vaše polovička, již netrpělivě nakukuje, pokud byste totiž kytici neměli, potom vás dovnitř ani nepustí. Takže pokud jste již v domečku a kytici jí předáte, vyzná vám lásku a bude chtít tento pro oba z vás významný den nějak oslavit. Co jiného může napadnout, jako ženskou, než upéci slavnostní dort? Takže by ho ráda upekla a nazdobila, ale není z čeho, „kde nic není, tam ani čert nic nesebere.

Jistě jste tedy již pochopili sami, že sehnat potřebné suroviny k výrobě a zhotovení slavnostního dortu, bude úkol pro medvídka Kumu, tedy vlastně pro vás. Nevíte, co je zapotřebí za suroviny a ingredience k takovéto sladké pochoutce? No přece hlavně mléko, vajíčka, mouka a ještě něco, však přemýšlejte sami. Jenže medvídci do obchodu nakupovat nechodí, ostatně ani nemají peníze, a kdyby je i měli, stejně by je tam nepustili. Takže se budete muset poohlédnout kolem sebe a potřebné suroviny sehnat. Přece je vám známo, že vajíčka snáší slepička, mléko dává kravička, tak kam jít, to už víte. Jenže žádné z těchto tvorů nedá vámi požadované suroviny zadarmo, ve zvířecí říši se za služby neplatí penězi, ale platí zde známý systém „něco, za něco“. Tak pochopili jste? Pokud ne, máte smůlu, jestliže ano, pak si společně s vaší medvědí ženuškou nakonec můžete pochutnat na slaďoučkém dortíku, který vám s láskou upekla.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)