HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Cat Poke – šťouchejte si do koček (free hra)

Cat Poke – šťouchejte si do koček Cat Poke – šťouchejte si do koček Cat Poke – šťouchejte si do koček Cat Poke – šťouchejte si do koček

Předčasem proběhnuvší velice zajímavá a chytlavá soutěž „A Game By Its Cover“, v níž měli autoři za úkol vytvořit hru podle falešné krabice, přinesla opravdu množství zajímavých výtvorů. Dnešní, vskutku vydařená adventura s názvem „Cat Poke“ ve zmíněné soutěží obsadila čestné druhé místo, za což vděčí zejména originálnímu pojetí a pilným mozkovým závitům samotného autora. Pojďte se tedy blíže podívat na to, co tedy vyzdvihlo tuto hru mezi ty výjimečně zábavné. Hlavní hrdinka jménem Molly se jednoho deštivého dne rozhodla pro nevšední formu zábavy, kterou není nic jiného, nežli nalezení devíti koček v poměrně rozlehlém domě a jejich následném pošťouchnutí. Fantazie vaší mladé dívenky tudíž nezná hranic, ale kočky nejsou ty, které by si to nechaly líbit, ale naopak, budou se schovávat, utíkat a vyvádět.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 5116 KB

Výrobce: JaJitsu  Web

Zobrazení celkem: 3463

Zobrazení tento měsíc: 3463

Hodnocení oblíbenosti (689x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Proto bude záležet právě jen na vás samotných, kteří musíte vymýšlet plány, kterak jednotlivé kočky z jejich úkrytů vylákat. Využívat lze okolo povalujících se předmětů a jejich následné logické aplikaci, ale nesmíte zapomínat na skutečnost, že každá kočka má jiné chování, jinou náturu a reaguje na jiný způsob návnady. Lapidárně řečeno, jedná se skutečně o vydařenou a hodně povedenou adventuru, které v žádném případě nechybí smysl pro humor a nepostrádá nic z toho, co by vám, tedy hráčům, mohlo chybět. Grafika a hudební ozvučení, které kupodivu chvílemi silně připomíná tóny z populárního, ale téměř již zprofanovaného ruského filmu „Mrazík“, jsou vynikající a vtipné, zde chyby nehledejte, rozhodně je totiž nenajdete a z toho důvodu je „Cat Poke“ ideální volbou, pakliže hledáte rychlou a intenzivní zábavu, u níž musíte i hodně přemýšlet.

Z celé této „propletenice“ však nemůžete vinit Molly, ale autory hry, jejicž bujné fantazii při vytváření střelených zápletek, se jistě zasmějete a dobře se pobavíte. Samotný příběh a veškeré snažení ve hře je rozhodně to nejlepší a nejoriginálnější, co se v „Cat Poke“ nachází. Co to tedy vlastně ta naše Molly vůbec dělá? Inu, prostě šťouchá do koček, přesněji řečeno do devíti koček, které se ukrývají různě po domě, ve kterém Molly žije se svými rodiči. Domníváte se, že by to mohlo být až tak naprosto snadné? Je samozřejmé, že hru, ve které pouze otravujete nebohé čtyřnohé domácí mazlíčky, by zřejmě nevydržel delší dobu hrát nikdo. Oni totiž tito kočičí mazlíčkové jsou dost vykutálení a ne ke každému z nich je zapotřebí mít stejný přístup. Všech devět koček má svá jména a v inventáři máme u každé popsáno, kde se většinou nalézá a jaká je její oblíbená činnost.

Jistě vás bude zajímat i to, jak potom dosáhnout hodně vysoko, abyste mohli "šťouchnout" do kočky, která celý den prospí vysoko na policích v kuchyni? Nebo také, jak přilákat jednu, která se schovává pod postelí a nechce se jí vůbec vylézt? Musíte tedy na ně velice chytře. Když už si celý nápad Molly vymyslela, spočívá právě na vás hráčích, abychom posbírali co nejvíce aktivních předmětů a použili je na správném místě. Nedosáhnete na police? Pak si přisuňte žebřík, musíte vyhnat kočku, lebedící si pod postelí? Nachystejte jí doprostřed místnosti nějaký pamlsek, určitě se na něj nechá nachytat. Podobných a jiných problémů tedy budete muset ve hře vyřešit více, ale od toho je již adventura, abyste si namáhali vlastní mozeček a úspěch se rozhodně dostaví, zvláště tehdy, máte-li v sobě i kus tolik potřebné fantazie
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)