HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Resident Evil Racoon Madness – buď zlý (free hra)

Resident Evil Racoon Madness – buď zlý  Resident Evil Racoon Madness – buď zlý  Resident Evil Racoon Madness – buď zlý  Resident Evil Racoon Madness – buď zlý

Freeware hry s názvem „Resident Evil“, těch rozhodně naleznete na různých webových stránkách bezpočet, mnohé z nich jsou velice vydařené, jiné jsou pouhými remake na témata jiných jim podobných her. Zabývají se různými tématy, najdete tak hry postavené na nežádoucím, striktním rasismu, velice oblíbenými tématy je i dění kolem nemrtvých, tedy známých a dnes už v řadě případů, „profláknutých“ Zombií. Hned po spuštění hry si vyberte ze dvou možností postavu, za kterou budete chtít hrát, poté seberte vaši první zbraň, tedy pistoli a projděte dveřmi, za nimiž už na vás čekají první krvežíznivé Zombie. „Resident Evil: Racoon Madness“ má všechno potřebné, hororovou zápletku, zbraně a hlavně Zombie. Postrádá ale atmosféru plynoucí z bezproblémového ovládání a potěšitelných detailů „neživých“.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 4457 KB

Výrobce: Victor Follandor   Web

Zobrazení celkem: 2926

Zobrazení tento měsíc: 2765

Hodnocení oblíbenosti (569x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Série Resident Evil posunula všechny Zombie vstříc k hrůze nahánějícím pocitům, a zpopularizovala tyto nadpřirozené bytosti, za což můžeme autorům jen poděkovat. Jejich typická krvežíznivost, nenávist k živým lidským bytostem, natažené ruce nepokrytě toužící po lidské krvi, jejich téměř typický vzhled, to vše naznačuje výsostné rysy typické hororové klasiky. Pokud se tedy rádi bojíte, nechci však vůbec používat slovíčko „strach“, neboť ten by měl být pro všechny zaryté příznivce hororových her zcela neznámým pojmem, neboť „kdo má strach, nesmí do lesa“, natož potom vstříc Zombiím, potom jistě, ostatně jako všechny ostatní hry s touto tématikou, rozhodně oceníte a hororové prostředí si doslova vychutnáte.

V této hře máte tedy pouhých dvacet minut na to, abyste zlikvidovali co možná největší počet různorodých Zombií a dostali se přitom bez újmy na zdraví do bezpečného prostředí. Na jednu stranu nutno uznat, že hra má docela perfektní spád, ale ne každému přijde vhod velice složité a nepřehledné ovládání hlavních hrdinů, bojujících se Zombiemi. Jsem dokonce přesvědčena, že můžete být tímto naprosto zbytečně složitým ovládáním, přímo frustrováni, ne-li dokonce znechuceni, což vás může i odradit od dalšího hraní. Jen uvažte, mám-li pravdu, kurzorové klávesy - pohyb, Ctrl - zamířit, Ctrl + mezerník - střelba, mezerník - otevřít dveře a spousta jiných kombinací.

Přesné a rychlé střílení totiž ve hře hraje jasný prim, bohužel víc než toto, zde nenaleznete. Kdo si však v tomto herním žánru přímo libuje, potažmo je velkým příznivcem série Resident Evil, nudit se ani zde rozhodně nebude, tedy alespoň těch dvacet minut, které vám hra nabízí. Velikým a zcela nepřehlédnutelným problémem je absence té pravé hororové atmosféry, to vše s přihlédnutím k doslova topornému ovládání s nepřehledným, někdy až takřka s nemožným zaměřováním nepřátel, kazí většímu potěšení ze střelby. Do toho přičtěte nulové skripty, nebo i jiné momenty, které by hráče vytrhly ze všednosti popravování Zombií a nutnost mnohdy až příliš trpělivého hledání dveří pro projití do dalšího kola, to vše kazí jinak poměrně dobrou úroveň této hry, což je opravdu veliká škoda.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)