HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Alien Assault - přežijte invazi (free hra)

Alien Assault - přežijte invaziAlien Assault - přežijte invaziAlien Assault - přežijte invaziAlien Assault - přežijte invazi

Jedná se o typickou akční strategii, rozhodně i s mnoha adventurními prvky z kategorie „doom-game“. Na Zemi se tentokrát opět usídlili mimozemšťané, jejichž úmysly jsou velice nebezpečné a totálně nepřátelské, očividně jim lze o zlikvidování veškeré lidské populace a bude jen a jen na vás, jak dlouho a zda vůbec na Zemi vydrží a jestli se některému z těchto příšer podaří odletět zpátky na jejich nehostinnou planetu. Naštěstí budete vybaveni i dalšími zbraněmi, nežli vaší první málo razantní zbraní, které získáte postupem do dalších lokací a kol. Je jich skutečně mnoho, snad nejatraktivnější a nejúčinnější z nich je samopal, kterým lze nepřátele kosit, jako zralé žito. Dokonale propracovaný celý herní systém a dopodrobna detailně vytvořené všechny lokace, to je záruka toho, že hra má všem hráčům opravdu co říci.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 10173 KB

Výrobce: TearDown   Web

Zobrazení celkem: 4279

Zobrazení tento měsíc: 4014

Hodnocení oblíbenosti (863x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Celková herní obtížnost je na minimální úrovni, skvělá herní ovladatelnost a vynikající hratelnost. Kráčíte temnou chodbou podivným prostředím, připomínajícím bludiště, slyšíte prapodivné zvuky, ale raději se neotáčíte, strach vám v tom zamezuje a svaly v nohách vám tuhnou, jako při velkém mrazu. Pomalu se však se vzpamatujete, vaše odvaha a rozvaha se vám vrací, abyste vzápětí stáli tváří v tvář jednomu z nesčetného množství vetřelců, krvežíznivých to Alienů, kteří mají jen jediný cíl a to jak vás co nejrychleji připravit o to nejcennější co máte, tedy o váš život, s čímž se ovšem ale vy naprosto nehodláte smířit. Z vaší automatické zbraně vyšlehnou plameny, které provázejí smrtící kulky a vetřelci jeden po druhém se poroučejí do věčných lovišť.

Tak nějak by se dal ve stručnosti popsat průběh hry, ale to však zdaleka není všechno. Budete muset procházet chodbami přes hermeticky uzavřené dveře, hledat k nim klíčem sbírat bonusy ve formě zdraví, munice, lepších zbraní a samozřejmě i dalších klíčů, jen tak se vám zpřístupní výtah a vy v něm sjedete do dalšího kola. Pokud však neotevřete všechny skrýše a tajné úkryty v předcházejícím kole, do dalšího levelu nepostoupíte. Musíte být tedy stále ve střehu, připraveni kdykoliv odrazit útok dotěrných Alienů a při tom soustavně a pečlivě prohledávat všechny zákoutí tak, abyste si zajistili další postup ve hře.

Grafika hry snese rozhodně i ta přísnější měřítka, podobně by se dalo charakterizovat ozvučení a doprovodná hudba, zde skutečně nenajdete nic, co by se dalo autorům vytknout. Sice se nejedná o žádnou super novou hru, ale přesto za zahrání vskutku stojí a musím i říci, že jsem se při jejím hraní i dosti pobavila, což samozřejmě přeji i vám. Hra „Alien Assault“ je zkrátka zcela vydařený titul, který rozhodně zasluhuje vaší pozornost a který vám doporučuji stáhnout a samozřejmě především zahrát. Dokonale propracovaný celý herní systém a dopodrobna detailně vytvořené všechny lokace, to je záruka toho, že hra má všem hráčům, zejména fandům strategií, co říci a dát. Celková herní obtížnost je na minimální úrovni, skvělá herní ovladatelnost a vynikající hratelnost, z které by si mohli vzít příklad i mnozí dnešní autoři současných „nadupaných“ her, to jsou další atributy, které nelze přehlédnout, neboť je hře, respektive jejím autorům a tvůrcům, nelze upřít.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)