HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Funny Miners – žertovní horníci (free hra)

Funny Miners – žertovní horníci Funny Miners – žertovní horníci Funny Miners – žertovní horníci Funny Miners – žertovní horníci

Vaším úkolem v této skutečně vydařené a roztomilé hře bude vysílat skupinky malých trpasličích horníků do míst, ve kterých jsou poschovány drahokamy, taktéž ale nejen ty řadové, ale vždy i ten nejcennější z nich. Jedná se o „casual hru“, kterou si rozhodně oblíbí i všichni hráči a to zejména i ti méně zkušení, domnívám se však, že především zaujme hráče něžného pohlaví a a taktéž i děti. Jako téma hry byl vybrán obor hornictví, který je jinak skutečně „špinavým řemeslem“, což ale v této veselé hříčce nepocítíte. Do děje samotného vás potom uvede krátká komiksová animace, z níž se dozvíte, z jakého důvodu budete v několika desítkách lokací hledat a dolovat drahokamy. Z Vesmíru dopadl na naši Modrou planetu obrovský drahokam a vaši skřítkové jej chtějí pro sebe získat, neváhejte proto a pomozte jim v jejich úsilí.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 46834 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 3256

Zobrazení tento měsíc: 2823

Hodnocení oblíbenosti (649x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Jen se ale předem připravte na to, že cesta to bude dlouhá a povede vás malebně vykresleným údolím, na kterém jsou po cestě rozmístěné jednotlivé mise. V každé z nich pak obdržíte srozumitelný úkol a podle toho, jak rychle ho stihnete do puntíku splnit, takovou trofej potom obdržíte, jako odměna je vždy připravena trofej zlatá, stříbrná, nebo bronzová. Nyní vám ve stručnosti vysvětlím, co se od vás bude chtít, ve stručnosti proto, že hra vás k cíli vždy povede prakticky sama. K velice jednoduchému ovládání malých trpaslíků potřebujete totiž pouze myš vašeho počítače, kterou označíte skřítka, kterého jste si vybrali, dalším klikáním jej nasměrujete do míst, kde předpokládáte, že by mohly být ukryty drahokamy.

Takovýchto cílů je vždycky hned několik a vše odvisí od toho, co právě horník chce provést. Základním pravidlem je vždycky poslat ho do dolu, bohužel na rozdíl od touhy zbohatnout, jejich pracovní morálka je velice špatná nízká a tak za několik málo sekund opětně svévolně vylezou ven a vy musíte trpělivě vše zopakovat. Mimo tohoto se jim nad hlavami objevuje často ikonka, která je symbolem toho, co právě od vás vyžadují. Tak například mrkvička znamená, že mají veliký hlad, symbol kladiva pak vás uvědomí, že je zapotřebí opravit jim poškozené nářadí. Je tu však jeden zádrhel, najednou může jíst na pouze jediný dělník, takže může dojít k situaci, kdy se vytvoří celé zástupy hladovějících trpaslíků.

Zpočátku máte dva dělníky, které obsloužit zvládnete naprosto hladce a bez větších potíží, se čtyřmi a více kutily se stává lokace značně nepřehlednou a budete si tedy muset vše dobře a rychle promyslet, abyste odvedli vše na vše na výbornou, což už ale je úkol poměrně těžký. Pokud se vám to podaří, budete samozřejmě odměněni a ve virtuálním obchodě si můžete dokupovat různé druhy vylepšení. Herní námět je tedy jednoduchý, až prostý, přitom ale je to téměř až neuvěřitelné, že i tento jednoduchý námět dokáže na dlouhou dobu vás hráče docela solidně zaujmout. Připočtěte si k tomu ještě grafické zpracování, které je velice solidně zpracováno a to až do těch nejmenších podrobností a mohu vás rozhodně ujistit, že o dobrou zábavu budete mít na delší dobu postaráno.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)