HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

PacIn: Nermessova Pomsta – nebojsa Luzir (free hra)

PacIn: Nermessova Pomsta – nebojsa LuzirPacIn: Nermessova Pomsta – nebojsa LuzirPacIn: Nermessova Pomsta – nebojsa LuzirPacIn: Nermessova Pomsta – nebojsa Luzir

Jsem skutečně velikou fanynkou českých a slovenských autorů freeware, neboť dávno jsou ty tam doby, kdy se tito autoři řadili až na konec pomyslného hracího žebříčku ve kvalitách a nápaditosti jejich her ve srovnání se zahraničními autory. Dnes dosahují naši i slovenští autoři nejen na stejnou úroveň autorů zahraničních, ale dokonce je i předčí, ba co pravím, dostávají se až na samotný vrchol zmíněného žebříčku. Nejznámějším takovým českým autorským týmem je potom bezesporu i vám již velice dobře známý autorský kolektiv „Fiolasoft“, jejichž hru „PacIn: Nermessova Pomsta“ vám zde nabízíme. Navíc mne vždy velice potěší, pokud mne o umístění hry na našich stránkách požádá sám autor, tak jak v tomto případě Filip Kraucher, čemuž tímto takto vyhovuji. Jde opravdu o hru „vymakanou“, která za zahrání vskutku stojí.

Statut: jiné

Typ: adventury

Velikost: 250918 KB

Výrobce: FIOLASOFT  Web

Zobrazení celkem: 9533

Zobrazení tento měsíc: 7110

Hodnocení oblíbenosti (1425x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Takže ještě dříve, než vás seznámím s příběhem hry, musím vás seznámit s tím, že se skutečně jená o skvělou a originální hru od známého českého tvůrčího týmu „FiolaSoft“, který již působí na naší herní scéně řadu let. Dovolím si tvrdit, že jejich hry se stávaly stále dokonalejšími, což nakonec vedlo tyto autory k tomu, že změnili svůj amatérský status na profesionální, což znamená, že toto jejich opravdové veledílo, již volně ke stažení nenaleznete, ale budete si je musit zakoupit na www.pacin-hra.cz, ale až od 15.10. 2010, hned předem podotýkám, že hra za to skutečně stojí. Nyní již máte k dispozici hratelné demo, které si můžete stáhnout, celá hra však bezplatně k dispozici stíle ještě není. Teď už ale již k příběhu samotné hry:

„Žil jednou jeden Luzir, který patřil do národu PacInů, jež byl ustavičně utlačován zlým čarodějem Nermessisem, který si kladl nároky na magickou úrodu všech obyvatel pod pohrůžkou krutého trestu. To je asi tak zhruba příběhová linie nastíněná v krátkém intru, prezentovaném více-méně textovou formou. Po jeho skončení jste vhozeni do hlavního města, kde teprve vlastně hra de facto začíná. To je rozčleněno do několika poměrně slušně zpracovaných obrazovek, o čem jsem se ale mohla přesvědčit na vlastní oči, to bylo velké množství NPC, přičemž s většinou šla prohodit rozumná řeč a zároveň všechny tyto aktivní postavy měly co dočinění s dokončením aktuálního úkolu. Jeho splnění dosáhnete jen kombinací rozhovorů s postavami a následným získáváním předmětů. Kupříkladu tedy budete mít za úkol získat pilku pro sochaře či pomoci nepoučitelnému spáčovi s jeho zarostlou chaloupkou. Chození po území města se možná po chvilce stává zdlouhavé, každopádně akce střídá akci a příběh se neustále vyvíjí, což je častokrát na první pohled poznat na okolním prostředí. Taktéž se odemykají nové prostory a vy postupujete dál a dál.

„PacIn“ je tudíž nezávislá hra, inspirovaná především známou hrou „Pacman“, i když se od ní hodně liší a to jak rozsahem, tak i originalitou, skvělou grafikou a v neposlední řadě bezvadným dabingem. Oproti "klasice" nabízí „PacIn“ hezkou grafiku, působivé efekty, originální soundtrack, kompletní český dabing a kvalitní epický příběh, který je na pomezí pohádky a fantasy. „PacIn: Nermessova pomsta" vypráví příběh o mladém Luzirovi, Pacinovi, kterému nikdo z vesnice pořádně nevěří. Možná právě proto si ho osud vybere, aby zaspal únos vesnice zlým Nermessisem do temnoty a mohl tak dokázat nejen sobě, ale především celé nevěřící vesnici Pacinů, že záleží pouze na tom, čemu doopravdy věříte.

Tuto recenzi jsem napsala a hru odehrála podle redaktorské verze, která mi byla za účelem napsání této recenze zaslána Filipem Kraucherem, neboť dle jeho sdělení bude hru možno objednat až po 15. říjnu 2010, pokud ovšem nedojde k nějakým nepředvídaným komplikacím. Mohu zodpovědně prohlásit, že jsem se od hraní nemohla odtrhnout a hrávala až často do noci, i když místy, tedy alespoň mně, se jevila hra jako obtížnější, ale hraní stálo za to, je neuvěřitelné, jakými překvapivými prvky hra doslova hýří. Můj závěr je jednoznačný, tato hra je skutečným klenotem české tvorby v oblasti plných her a je to rozhodně to nejlepší, co jsem doposud hrála a recenzovala. Na závěr pak musím konstatovat, že tuto hru musím hodnotit nejvyšším oceněním, tedy 100 procenty. Pokud byste ve hře nevěděli jak dál, na Abeceděher najdete návod na hraní.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)