HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Warped Times 2 - magické kameny (free hra)

Warped Times 2 - magické kameny Warped Times 2 - magické kameny Warped Times 2 - magické kameny Warped Times 2 - magické kameny

Jedná se o klasickou arkádu, tedy „skákačkou“, neboli „hopsačku“ s notnou dávkou příměsi logické hry, což v praxi znamená, že nebudete jen hopsat a skákat, ale budete muset při hraní a to velice často, zapojit do řešení i vlastní mozkové závity, jinak se do dalších lokací nedostanete. Každý level má svoje dvě vlastní verze, taktéž i dva světy, mezi kterými se můžete libovolně přepínat. Cílem každého levelu je pokaždé spojit části každého magického kamene, obvykle se tyto nacházejí každá v jiném světě, přičemž k přenášení do opačného světa vám poslouží teleporty. Samozřejmostí je hromada zajímavých a velice nebezpečných nepřátel, mnoho překážek, čeká na vás velice různorodé, mnohdy až hororové prostředí. Hra je pokračováním prvního dílu, na který navazuje a dostanete se k závěrečnému vyřešení celé záhady.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 12842 KB

Výrobce: Satik64  Web

Zobrazení celkem: 3616

Zobrazení tento měsíc: 3043

Hodnocení oblíbenosti (1068x):

0%   25%   50%   75%   100%  
68%

Ze samotného příběhu se pak dozvíte, že uběhlo již několik let od toho všeho, co se událo ve mnou zmíněném prvním díle. Je vánoční čas, a u stromku se vypráví příběh o legendárním hrdinovi, který kdysi prý zachránil svět před zlým doktorem Statikem a zachránil kámen života. Ale to všechno se mělo brzy změnit. Životodárný kámen, který dává život celé planetě, byl ukryt v horách v místě bývalé laboratoře doktora Statika, tak jak byl před lety spojen. Na stejném místě se potulovala skupinka dvou archeologů, zkoumající zdejší jeskyně, kteří si to bohužel namířili přímo do skrýše tohoto kamene. V laboratoři našli aktivátor bomby, která měla sloužit k zničení kamene doktora Statika, a z pouhé zvědavosti jej zaktivovali.

V tu chvíli magický kámen explodoval a jeho částice se roztříštily po celé planetě, takže veškerý život byl opět zničen, opět ale ne všechen. Tentokrát se podařilo přežít dvěma obyvatelům. Jediná šance je kámen opět složit dohromady, tento úkol je teď na nich! Mimo nich ale přežili i archeologové, díky obrovskému záření kamene při výbuchu zmutovali a získali speciální schopnosti, kterých zneužili a postavili se proti oběma zbylým postavám. Hra má celkem osm odměn, které slouží jako doplněk hry, pro ty co se budou nudit a hledat opravdové výzvy, přehled získaných i nezískaných odměn pak naleznete v menu pod položkou „Odměny“.

Hra obsahuje vlastní level editor, takže když vás přestanou bavit herní levely, můžete si jednoduše vytvořit své vlastní herní lokace. Ovládání editoru je podobné jako v GM, komu se zdá seznam použitelných objektů málo, může si vytvořit další externí objekty pomocí GML, přiklad najdete ve složce „CustomObjects“. Pokud si chcete udělat vlastní mini příběh, v editaci textů si tedy můžete přidat několik jednoduchých textů. Celkově editor nedosahuje veliké kvality, ale už takto je to podle slov autora velký úspěch, že vůbec drží celkem pohromadě. Levely můžete uploadovat, nebo i stahovat jiné další od jiných tvůrců. Grafického zpracování má svůj, možná až extravagantní styl, což činí hru atraktivní. Některé z lokací jsou nápadem i detaily obohaceny více, jiné naopak méně, hudební doprovod se autorovi skutečně vydařil, totéž platí i o velice zdařilých zvukových efektech. Sympatická je i hratelnost hry a nikterak přehnaná obtížnost.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)